Burun ameliyat iin doktorumu iddetle tavsiye ediyorumm

kiraz85

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
171
9
38
Kızlar öncelikle şunu söyleyeyim.Ben burun ameliyatı olmadan önce cok araştırdım.Bu forumuda cok takip etttim.Doktor araştırırken cok strese gırdım.izmirde nerdeyse görüşmediğim doktor kalmadı.Takdir edersinizki yüzümü riske atamazdım.Sonra dedimki kendı kendıme "eğerkı amelıyat olursam ve başarılı gecerse bu sitede herkesle doktor ismimi paylaşıcam,onlara yardımcı olucam,çunku bu doktor araştırmadakı stresi artık cok ıyı bılıyorum..." demistim.Uzun araştımalar sonucunda Prof. doktor ATAY ATABEYde karar kıldım.Karar kıldım ama hala ölüyorum heyecandan.Bugun ameliyatımın 20. günü.Burnum okadar gusel ve doğal olduki kızlar anlatamam.Çokkkkkkkkk Mutluyummmmmmmmmmm.Becerebılırsem resımlerımıde eklıcem,yenı üyeyim cunku.Ayrıca arkadaslarım şöyle ki; bir kişi koluma azıcık sert dokunduğunda bile hemen moraran ben ameliyat sonrası 1 GRAM MORARMADIM.Cunku atay beyin eli çok hafif ve ameliyatta buzlu serum kullanıyormuş.Eli okadar hafif ki gram morarmadım.Oysaki kendi tenimin yapısını bildiğim için kömür gibi moraracağımı düşünmüştüm.Ama sevgili doktorum canım doktorumm sayesınde bu olmadı.Ayrıca gram ağrım ve sızım olmadı.Çok sabırlı sorularıma ve çeneme sanırım kımse okadar dayanamazdı.Okadar sabırlı güler yüzlü sakinleştirici ve naif ki....huzur buldum ve korkmadım.Tamponlarım cıkarkende hıc acımadı.Burnumu herkes cok beğenıyor...Tabi bende..Ve bilgisayarda yaptığı tasarımın aynısını yaptı diyebilirim.Çokkkkkkkkk çabuk iyileştimm.Kızlar ŞİDDETLE PROF DOKTOR ATAY ATABEY İ TAVSİYE EDİYORUM.Ameliyat hakkında sorularınız varsa cevaplarım cunku o telaşı o heyecanı cok iyi bilirim.Ve şunu söyleyebilirim ki benim doktorummmmmm 1 numara ve sanırım kendısı bi melek.....Bide kızlar şimdi koyucam fotolarımı sanırım çözdüm nasıl koncağını.Bu koyacağım foto ameliyatımın 14. günü.Şuan 20. gündeyim.Burnum şuan iyice kavislendi ve oturdu.Yeni fotolarımıda çekip yollarım yardımcı olmak için.Öpüldünüzzz muckssss

Kızlar öncelikle şunu söyleyeyim.Ben burun ameliyatı olmadan önce cok araştırdım.Bu forumuda cok takip etttim.Doktor araştırırken cok strese gırdım.izmirde nerdeyse görüşmediğim doktor kalmadı.Takdir edersinizki yüzümü riske atamazdım.Sonra dedimki kendı kendıme "eğerkı amelıyat olursam ve başarılı gecerse bu sitede herkesle doktor ismimi paylaşıcam,onlara yardımcı olucam,çunku bu doktor araştırmadakı stresi artık cok ıyı bılıyorum..." demistim.Uzun araştımalar sonucunda Prof. doktor ATAY ATABEYde karar kıldım.Karar kıldım ama hala ölüyorum heyecandan.Bugun ameliyatımın 20. günü.Burnum okadar gusel ve doğal olduki kızlar anlatamam.Çokkkkkkkkk Mutluyummmmmmmmmmm.Becerebılırsem resımlerımıde eklıcem,yenı üyeyim cunku.Ayrıca arkadaslarım şöyle ki; bir kişi koluma azıcık sert dokunduğunda bile hemen moraran ben ameliyat sonrası 1 GRAM MORARMADIM.Cunku atay beyin eli çok hafif ve ameliyatta buzlu serum kullanıyormuş.Eli okadar hafif ki gram morarmadım.Oysaki kendi tenimin yapısını bildiğim için kömür gibi moraracağımı düşünmüştüm.Ama sevgili doktorum canım doktorumm sayesınde bu olmadı.Ayrıca gram ağrım ve sızım olmadı.Çok sabırlı sorularıma ve çeneme sanırım kımse okadar dayanamazdı.Okadar sabırlı güler yüzlü sakinleştirici ve naif ki....huzur buldum ve korkmadım.Tamponlarım cıkarkende hıc acımadı.Burnumu herkes cok beğenıyor...Tabi bende..Ve bilgisayarda yaptığı tasarımın aynısını yaptı diyebilirim.Çokkkkkkkkk çabuk iyileştimm.Kızlar ŞİDDETLE PROF DOKTOR ATAY ATABEY İ TAVSİYE EDİYORUM.Ameliyat hakkında sorularınız varsa cevaplarım cunku o telaşı o heyecanı cok iyi bilirim.Ve şunu söyleyebilirim ki benim doktorummmmmm 1 numara ve sanırım kendısı bi melek.....Bide kızlar şimdi koyucam fotolarımı sanırım çözdüm nasıl koncağını.Bu koyacağım foto ameliyatımın 14. günü.Şuan 20. gündeyim.Burnum şuan iyice kavislendi ve oturdu.Yeni fotolarımıda çekip yollarım yardımcı olmak için.Öpüldünüzzz muckssss

gecmis olsun...sonucta memnun kalan herkes doktorunu siddetle tavsiye ediyor...ama kimse senin kadar bagirmadi...yasakkelime

Evet cunku sanırım kimse benim kadar korkmadı.Ben tavsiye ve yardım amacıyla yazmıştım.Burda ınsanlar doktor araştırırken çok zorluk çekiyor.O yusden yine bağırıyorum ŞıDDETLE TAVSıYE EDıYORUM..Amacım faydalı olmak.BYES

Evet cunku sanırım kimse benim kadar korkmadı.Ben tavsiye ve yardım amacıyla yazmıştım.Burda ınsanlar doktor araştırırken çok zorluk çekiyor.O yusden yine bağırıyorum ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM..Amacım faydalı olmak.BYES
bagir canim bagir...nekadar yardimci olursun bilmem artik bagirmakla...:)

öncelıkle sezoss canımm Çok teŞekkÜr ederım gÜzel yazın ıÇın.benı mutlu ettın. Tumena adlı kıŞı lutfen sen yorum yapma ıyımı??doktorumu ne kadar ÖvdÜĞÜmÜn senı ılgılendırdıĞını dÜŞÜnmÜyorum.yazım senı rahatsız edıyorsa okumazsın olur bıter.saygıyı bozmayalım.bÖyle gÜlmelı alaycı yazılar emınımkı sanada yakıŞmıyordur.say-gı-lar

Ayrıca tumena fotolarınıda baktım senınde burnun mÜthıŞ olmus masallah gÜle gÜle saĞlıklarla kullan

canım burnun çok doğal ve güzel olmuş sevindim senin adına mutlu olmana :) geçmiş olsun güle güle kullan

senın burnunda aman aman bısey yokmus zaten sadece ucu duzeltılmıs bence zor bır amelıyata benzemıyor ondan memnun kaldın ayrıca yenı burnun guzel olmus gule gule kullan

Sağol canım ama aksine çok zor bı ameliyattı benımkı.Ameliyatım 4 saat sürdü.Burun kanatlarımda yoğun derecede çökme vardı benım.Doğuştan burun kanatlarımda kıkırdak eksiği vardı.Nefes aldığımda burun kanatlarım birbirine yapışıp tamamen kapanıodu.Az insanda görülürmüş.Binde bir.Oda beni buldu ama çok şükür kurtuldum.Artık derin derin nefes cekıyorum içime :)

öncelİkle sezoss canımm Çok teŞekkÜr ederİm gÜzel yazın İÇİn.benİ mutlu ettİn. Tumena adlı kİŞİ lutfen sen yorum yapma İyİmİ??doktorumu ne kadar ÖvdÜĞÜmÜn senİ İlgİlendİrdİĞİnİ dÜŞÜnmÜyorum.yazım senİ rahatsız edİyorsa okumazsın olur bİter.saygıyı bozmayalım.bÖyle gÜlmelİ alaycı yazılar emınımkı sanada yakıŞmıyordur.say-gı-lar

ilk olarak tsk ederim burnumu begendin icin...seninkide güzel olmus...
ben ne hakaret ettim nede küfür saygimi ise bozdugumuda sanmiorum...söyledigim sey cok kötü birsey oldugunuda sanmiyorum...neyse isteyen istedigi gibi anlasin...
yorum konusuna gelince...özgür bir insanim ve kimse bana yorum yapmami yasakliyamaz...küfür etmedikce...öyle birseyde hicbirzaman yapmicama göre...
doktorunuda istedigin kadar öv umurumda degil...ama gercekci olmak gerekirse senin önceki burun kötü degildi...resimde gördügüm kadar...benim burun seninkinden bin kat daha berbatti...sen doktorunu bir kez övüosan ben ozaman en az 1000 kez övmem gerekio...fazlasiyla hak ettiginide düsünüyorum...

SAYGILAR...

ama canım evet özgürüm yorum yaparım dıosan bende özgürüm ozmn yorumum konuusunda benımkınıde laf atmasaydın??ilk sen başlatmış bulundun..Özgürsün ama senin benim yorumuma eleştiri yapman ikimizi bağlar.Çünkü olay ikimizi içerio.Ama benim kendı doktorumu nacizane övmem sadece beni bağlar.Kimse senin kadar baırmıo.... gibi bi yorum benım acımdan hos gelmedı.Evet benım kötü bı burnum yoktu ama burun kanatlarım bırbırıne yapısıktı helekı nefes aldımmı tamamen kapanıodu.Doğustan kıkırdak eksiği yani.Amelıyatım 4 saat surdu.Gercekten zordu,herşeyı şekil acısından düşünmemek gerekıo.Sağlık acısından oldum ben öncelıkle.Ve senın tahmın ettın gıbı kolay bı amelıyat deıldı.Madem doktorun 1000 katını hakedıo sende öv canım.Henuz amelıyat olmamıslar faydalansın.Umarım dahada uzamaz konu.Öpüldün

ama canım evet özgürüm yorum yaparım dıosan bende özgürüm ozmn yorumum konuusunda benımkınıde laf atmasaydın??ilk sen başlatmış bulundun..Özgürsün ama senin benim yorumuma eleştiri yapman ikimizi bağlar.Çünkü olay ikimizi içerio.Ama benim kendı doktorumu nacizane övmem sadece beni bağlar.Kimse senin kadar baırmıo.... gibi bi yorum benım acımdan hos gelmedı.Evet benım kötü bı burnum yoktu ama burun kanatlarım bırbırıne yapısıktı helekı nefes aldımmı tamamen kapanıodu.Doğustan kıkırdak eksiği yani.Amelıyatım 4 saat surdu.Gercekten zordu,herşeyı şekil acısından düşünmemek gerekıo.Sağlık acısından oldum ben öncelıkle.Ve senın tahmın ettın gıbı kolay bı amelıyat deıldı.Madem doktorun 1000 katını hakedıo sende öv canım.Henuz amelıyat olmamıslar faydalansın.Umarım dahada uzamaz konu.Öpüldün

şakkıdı

kiraz85 sen Tumenayı yanlış anladın sanırım herkes kendi doktorunu şiddetle tavsiye eder tabiki ama herkesin beklentileride farklıdır bunuda bi kenara yazmak lazım, zevkler ve renkler konusuna hiç değinmeyelim istersen Tumenada buna benzer şeyler söylemek istedi sanırım,sonuçtan memnun kalman çok güzel tabiki güle güle kullan burnunu yakışmış yüzüne

Yok canım çökmez.Yine kızcaksın ama;benım doktorum atay atabey kolay kolay cokmez..Sen o güzel kalbını ferah tut tamam mı.Bide sana küçük bi sır; sıkışan insanlar hep "çocukla çocuk olamam "der.Güzel taktikti:KK66:ben cok iyi anladım sen merak etme:KK66:Balon patlatan çocukça bi ikona anca gülünürdü kusura bakma öpücükler:)

Yok canım çökmez.Yine kızcaksın ama;benım doktorum atay atabey kolay kolay cokmez..Sen o güzel kalbını ferah tut tamam mı.Bide sana küçük bi sır; sıkışan insanlar hep "çocukla çocuk olamam "der.Güzel taktikti:KK66:ben cok iyi anladım sen merak etme:KK66:Balon patlatan çocukça bi ikona anca gülünürdü kusura bakma öpücükler:)

doktorunu yesinler...:)

doktorunu yesinler...:)

ufff hemde nasil SIKISTIM bir bilsen acaip korktum bide senden...basa cikamam nemelazim susmak gerekiyor dimi...:) sakamisin nesin sen...neyse benimle bosa vakit harcama git atabay atabay diye yaz oraya buraya...hadi sekerim i geceler...burunla sana nice mutlu seneler dilerim...:) son lafida sen söyle tam olsun...lol

yesinler valla:)tesekkurler cılek 35.düzgün bı dılle soyleseydı hıc bısı demesdımkı.Ben zaten alınganım bununda payı var sanırım.Valla alındım ya:)neyse şaka geyik bi yana oda cok gusel olmus 41 kere masallah.barış imzalayalım gel tumena:)belki ben yanlıs anlamısımdır anlatmak istedıını yada her neyse.

X