Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımı açık kumraldan sarıya boyamak istiyorum!!

B

beyazoje

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi beyazoje
Selam arkadaşlar ben saçlarımı sarıya boyamak sitiyorum saçım açık kumral, kaşlarım kara ama çok kalın değil incede dğil kara kaşa sarı saç gidermi bilmiyorum saçlarımı kuaförde değilde evde boyamak istiyorum tercihim koleston saç boyası rengine siz karar verin(=(=evde boyıycğım direk sarıya döncek bi renk ne olablir?????? :nazar:

• Konu Sahibi beyazoje
boya rengi yada markası konusunda bir fikrim yok ama kaslarınında rengini acmak gerekecektir

• Konu Sahibi beyazoje
kaşlar sesu tğy sarartcsıyla sararıyormuş ama benim kara kaşım var güzel, çok gzel kıyarmıyımmmmmmmm =(((( ama sarı saç olsa fena olmaz bi ünlü grdm kaşları kara bi sarıya boyamış saçını dehşet olmş ekliyebilirsm ekliycm yeniyim anlamıorum nasıl foto eklenior?

• Konu Sahibi beyazoje
kas acıcı boyalar var onlardan deneyebilirsin tüy sarartıcı sürülürmü ayol kaşa kafamçokkarıştı

• Konu Sahibi beyazoje
ne bileyim bi kız söyledi gerçi her söyleyenede inanmamak lazım(=======

• Konu Sahibi beyazoje
saçlarının rengi baya acıksa koleston marka düsünüyosun en acık sarısıyla boyayabilirsen ama sac rengin azda olsa koyuysa acmadan tutmaz sanırım kaslarıda boyatarak yada kas boyalarıyla halledebilirsin opuyorumnanaktan

• Konu Sahibi beyazoje
hangi sarı olabilir sence 1 sarı olsa hemen alırım baya bi var kafam karışıo:KK70::KK70:

• Konu Sahibi beyazoje
merhaba kızlar yeni üye oldum sizin deneyimlerinizle bana yardımcı olursanız çok sevinirim bakır olan saçlarımı, açık sarı yapmak istiyorum yalnız saçlarımı açtırıpta yaparsam tekrar açtırmadan açık kumraldan açık sarı tonuna nasıl dönerim yardımcı olursanız çok sevinirim

• Konu Sahibi beyazoje
kaşlara tüy sarartıcı sürersen bakır-kızıl olur cnm.Özellikle kaş için boyalar var ama bence kaşlarının rengini bi kuaförde açtır derim,o riski göze alma.Şöyle küllü kumral gibi olsun kaşların,o zaman sarı saçların çok daha doğal duracaktır :KK1:

Ben tüy sarartıcıyla açıyorum kaşlarımı. Çok ta güzel oluyor

bu akşam koleston 9 sarı ile koleston 9.3 altın sarısını karıştırıp açık kumral saçlarım üstüne deneme yapacağım sonucu yazarım :)

X