4 boyutlu ultrasona giren varmı cinsiyet kaçıncı haftada belli oluyor.

beren34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
509
8
37
arkadaşlar 4 boyutlu ultrasonda cinsiyet dahamı erken anlaşılıyor merak ediyorum doktorunun cihazı 4 boyutlu olanlar cevap verirse sevinirim.

canım tamamen çocuğa bağlı cinsiyet ben 4 boyutluda muayene oluyodum ama bebek ters duruyodu her seferinde çikolata meyve suyu felan içip tekrar alıyolardı cinsiyet 12. haftadan sonra belli olsada tam olarak 20. haftada kesinleşiyor.kordon dolanabiliyor,duruşu değişik olabiliyor ama en önemlisi sağlığı.
bence cinsiyetinden önce gelişimini öğren 4 boyutluda,heyecanın tabiki çok güzel ama yinede Allah ne uygun gördüyse elbet öğreneceksin cinsiyeti.

4 boyutlu ultrasona zaten yanlış hatırlamıyorsam 4 aylıkken giriyosun ve cinsiyet belli oluyor benım dr umun 4boyutluydu 3 aylıkken girdim ve bana sölemedi daha erken demişti ama 4 aylıkken kesın sonuç verıyor tabı diye biliyorum ben

sağolun arkadaşlar tabiki en önemli sağlıklı olması hakkımızda hayırlısı ama insan çok merak ediyor birşeyler almak istiyor ilk kıyafeti ilk ayakkabısı cinsiyettini o yüzden merak ediyorum...

haklısın canım ama ilk kıyafetlerini unisex al,bende sarı yeşil turuncu alıyordum hem içime siniyordu hemde mutlu oluyordum aldıkça.başta erkek dediler bana ama kordon gelmiş önüne.doğuma kadar her aldığım pembe için acaba diyodum. geç öğren sağlam olsun aklın karışmasın.
sağlıkla gelsin yavrun..

canım benim doktorum üç aylıkken yüzde yüz kız dedi ama duruşu müsait olana kadar bekledik bayağı uğraştı yani. şu an yedi buçuk aylık oldu. altıncı ayda gittiğimizde kız olduğunu bende gördüm.

17 haftalık oldum hala cınsıyet bellı degıl dıyor doktor.bayramdan sonra gıtcem ozaman netlık kazanrı herhalde.

canım ben 12 haftalık hamileyken kız gibi ama kesin değil demişti,

14 haftalıkken kesin belli oldu, %100 kız dedi, genital organının resmini bile çekmişti :ecrin_bebek:

tabi bebişin duruşuna bağlı olarak zaman değişebişir

ben 11. haftada bi sorundan dolayı girdim ve bebişim erkek oldugunu doktor soylemişti

15 haftalığım dün öğrendim kızım olucak :) ileri düzeyli ultrasonlarda cinsiyeti 14.haftada öğreniliyomuş,

ben ikizlere hamileyim.17. haftamda 4 boyutlu ultrasonda öğrendim.biri kız biri erkek olacak dediler.şuan 20.haftamdayım.umarım cinsiyetlerinde bi değişiklik olmaz.

Erkekse 11 ile 12 haftada öğreniyorsun ben dün girdim 4 boyutluya ama cinsiyetne 2 boytludan baktı daha belli seğil dedi haftaya söylicem dedi haftaya 12+5 olacak

arkadaslar bnimde 4hafta birkac gunluk hatta 5 e yaklastik..dun ozel doktorq gittik karnim dan bakti kese olusmus bak dedi dis gebeligin filanda yok dedi .ama ultroson 3 veya 4 boyutlu dedi sanirim .baska hastanede alltan bakatlardi ondada daha olusmamis bile derlerdi dedi bnm cihazim cok iyi erken gosterir ayrintili dedi.

X