Antalya Andeva Yıldız hastanesi nasıl?

corak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
5
0
arkadaslar ben yıldız hastanesıne gıtmek ıstıyorum ama doktorları hakkında bırsey bılmıyorum gıden varsa cvp yazar mısınız

corakcım ben gecenler gıttım acıl gıbıydı hatta benım topiş kızımın hareketlerı yavaslamıstı doktorumuzda dogumhanede nobetcıymıs bızde yakın dıye gıtık yıldıza... doktor hanım bıraz tecrubesızdı sadece yada benım doktorumla karsılastırınca öle sandım.. ama ılgı alaka gayet guzel ama ıste özel hastane ya hemen herseyınıze bakalım muhabbetı var kaydirigubbakcemile5

Bende bugün 15.09.2009 kadın doğum a tavsiye üzerine gittim çokkk memnun kaldım

antalya kadın doğum dr olarak jinefem havva hnm derim 2 ay gebelik yaşadım ve bebeğin kesesi gelişmediği için düşük yaptım.havva hnm mükkemmel bir dr ve harika bir destekçi.onu tanıdığım için çok rahat hissediyorum kendimi.hiç sıkılmadan tek tek sana herşeyi anlatıyo aklında hiçbir soru işareti kalmıyo...benim gibi meraklı ve çok panikseniz havva hnm derimmm sadece....

merhaba kadınlar kulübüne yeni katıldım.hamile olduğumu yeni öğrendim antalyada önerebileceğiniz kadın doğum uzmanı varmı? çok araştırdım ama hala karar veremedim.andeva yıldız hastanesi ve çallı meydan tıp merkezini kadın doğumda iyi diye duydum.bana yardımcı olursanız sevinirim .teşekkürler

canım hemşireymişsin merak ettim nerdesin doktorları iyi tanırsın sana tavsıyem bu kadın doğum olayında herkez kendi doktorunu tavsiye ediyor kime hangi doktor iyi denk gelirse bence doktorları geri planda araştır yanı hastane ortamından sor zaten hemşireymişsin kolay olur senin için
ben biraz araştırdım eskı ssk (simdi ataturk devlet hast. oldu)
doktoru ali kızılateş-mustafa torgaç ve ozelde mehmet tongal var
ayrıca kadın erkek ayırmıyorsan erkek doktorlar daha iyi oluyor ama yıned size kalmış

mısraa andevada gittiğin kadın doğumcu aslı vural sesver mi... ben özeline gitmiştim de çok ilgili
.sorularıma cevap alabildim...paylaşırmısın sende...

merhaba 5 ay önce eşimin tayini ile antalyaya geldik 16 haftalık gebeyim ve çok ciddi dr araştırmaya başladım (ilk bebeğimi kaybettim) sonunda andeva yıldızda seda soylu'yla tanıştım öncelikle çok anlayışlı ve sabırlı işininde ehli bir dr inşallah p.tesi serklajımı yapacak tavsiye ederim sgk ilede anlaşması var

Antalya da ikamet edipte kadın doğum doktoru arayan arkadaşlar ben çok doktor değiştirdim.En sonunda andeva yıldız hastanesinin doktoru fatma seda soylu da karar kıldım.Güleryüzlü anlayışlı tüm sorulara sabırla cevap veren ilgili bir doktor tavsiye ederim.ayrıca sgk ile anlaşmalı.Ve randevu saatiniz en fazla 5-10 dakika sarkar.Diğer özel muayenehanelardeki gibi yarım saat 45 dk.beklemezsiniz.20 tl ye muayenenizi olur gönülrahatlığıyla çıkarsınız.Hastane son teknolaji tertemiz tüm görevliler ilgili sevecen daha ne olsun.......

Bebekcim msj nı çok geç gördüm üzgünüm.Benim de Dr.um Fatma Seda SOYLU,yaklaşık 6 aydır birlikteyiz şimdilik bir sorun yok.Tavsiye ederim,gönderdiğim birçok arkadaşımda memnun kaldı.

arkadaslar ben yıldız hastanesıne gıtmek ıstıyorum ama doktorları hakkında bırsey bılmıyorum gıden varsa cvp yazar mısınız

Merhaba. Ben Andeva Yıldız Hastanesi'nde kadın doğum bölümüne gidiyorum. 4 aylık hamileyim ve kadın doğum uzmanı Ayhan Yılmaz beyden çok memnunum. Ayhan Bey de hastanede göreve yeni başlamış. Çok iyi bir doktor. Çok ilgilendi benimle sağolsun. Bu benim ilk hamileliğim çok telaşlı ve heyecanlıyım bu yüzden. Doktor bey merak ettiğim her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı. Şimdi gönlüm rahat ve huzurlu bir hamilelik geçiriyorum.
Hastaneyi de çok beğendim ben. Otel gibi büyük ve lüks bir hastane. Temiz bir hastane. Danışmadaki kızlar da güleryüzlüydü. Doğumu da yıldız da yapmayı planlıyorum.
Yıldız Hastanesine giden tanıdıklarım da farklı bölümlere gitmişler. Genel olarak hepsi doktorlarından memnundu.

açıkçaası ben tavsiye ederim. Hasta değilseniz bile bir gezip görün bence.

Son düzenleme:
kadın doğum bölümü nasıldır bilmiyorum ama çocuk doktorları çok iyi,doğumdan sonra bebişlerinizin takibi için tavsiye ederim.

ben hep oraya gidiyorum hastane için bişey diyemem ama asıl vural sesver diye bi kadın doğumcu var süper bi doktor tavsiye ederim

canım benim doktorum orda dogumumuda orda yaptım.hem dokt.dan hemde hastaneden cok memnunum.ilgi alaka cok güzel.gittigin zaman offf ne yapcam şimdi,,buda ne yaaa gibi hic sızlanmazsın.herşey elinin altında gibi.hast.ne cok temiz,calışanları cok ilgili ve deneyimliler.dahiliye,cocukbölümü,göz,kbb gibi bölümlerinede gittim cok memnun kaldım doktorları sanki secilmiş gibi cok iyi ve deneyimliler.şimdi yine hamileyim ve yine yıldıza devam etcem.git bi gör bence...hangi bölüme gitceginide yazsaydın belki dr.tavsiye ederdik. Allah yardımcımız olsun canım

Son düzenleme:
Yıldız Andeva'da kadın doğum bölümünden her randevu almak istediğimde en az bir buçuk ay sonrasına gün alabildim.. Fatma Seda Soylu'ya muayene olacaktım, Doktorumuz hasta kabul etmeye benim randevu saatimden yarım saat sonra başladı, ben bir saat kadar sonra ancak muayene olabildim. Gittiğimde haftasonuydu, o yüzden mi çok kalabalıktı ve aksilik vardı bilemiyorum ama, eski sigorta hastanelerinden birine gitmişim gibi hissettim. Sonradan da tarihin çok ilerde olmasından dolayı randevu alamadım zaten, sürekli hasta olsanız da, en erken bir - bir buçuk ay sonrasına randevu verebiliyoruz dediler...

X