Dudak kalnlatrma!!!

xxGONOxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
67
0
Arkadaslar aranizda dudaklarini kalinlastrian yokmu yaaa resimlerinizi eklerseniz cok seviniriz!!!! Bunu merak eden cok kisi var sanirim aramizda!!!

nasıl oldu işlemler kendı dolgunla anlatırmısın.. ve dudakların nasıl şimdi.. detaylı yazzarmısın.. dokuyu nerden nasıl aldılar vucudundan

yavrukurt dolgu değil dimi kalınlaştırma işlemi.bizi aydınlatırsan çok sevineceğim.

bende dudak dolgusu var,merak edersen özel albümünden bakabilirsin,çokta memnunum,5 ay oldu hala gayet dolgun.(hyaluronic asitle yapıldı)

Ben merak ediyorum kızlar yeni üyeyim hele bi diyin bana resimlere nerden bakılıyo kaç mesaj yazmam lznm

Ben üst dudağıma dolgu yaptırdım.İlacımın hepsi üst dudağa fazla gelir düşüncesiyle az bir miktarı alt dudağıma verildi.Çok doğal ve bana göre çok güzel oldu.Benim doktorum Doç.Dr.Serkan Yıldırım'dı...

selam bende senin yaptırdığın gibi yaptırmka istiyorum gerçi fotoların var mı görebileceğimiz ?

Benim dudaklar da harika merak eden olursa gösterebilirim resimleri

canım görebilirmiyim ben lütfen. şurda araştırdığım hiç bişeyi bulamıyorum sinir bastı yaa güya paylaşım sitesi.konular açılıyor yarım yamalak. sorular hep havada kalmış. arkadaşlık isteği gönderiyorum kabul edilmiyor madem kabul etmiceksin konuyu neden açıyorsun ay sinir oldum sinir. bendemi sorun var bilemedim. birde fiyat bilgisi verirsen çok sevinirim bana 600 tl fiyat verildi normalmidir?

canım görebilirmiyim ben lütfen. şurda araştırdığım hiç bişeyi bulamıyorum sinir bastı yaa güya paylaşım sitesi.konular açılıyor yarım yamalak. sorular hep havada kalmış. arkadaşlık isteği gönderiyorum kabul edilmiyor madem kabul etmiceksin konuyu neden açıyorsun ay sinir oldum sinir. bendemi sorun var bilemedim. birde fiyat bilgisi verirsen çok sevinirim bana 600 tl fiyat verildi normalmidir?

nerden fiyat aldın acaba ?

X