Epilixir kullananların paylaşım alanı

gurbaa prenses

KK'nın Haylaz Kızı
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
11.064
206
09-09-2009 tarihi itibariyle ilk gözlemler;

Panter_f

Epilixiri uyguladığı tarih
: 02.09.2009
Epilasyon yöntemi : kuru yolma desek (bıyıklarımı aldıgım bi alet war bole halter seklinde yaylı onla aldım)
Epilixir ile ilgili gözlemler : bugun 1 hafta oldu daha tüylerden tık yok

Epilixirden önce : Tüyler 5 günde çıkmaya başlardı

Nisan83

1-Koltukaltı 29 ağustos 2009da uygulandı
Bikini bölgesi ve bacak 05 eylül 2009da uygulandı
2-Şeker ağda ile temizlendi tüyler
3-koltukaltı bikini bölgesi bacak bölgelerinde uyguladım
4-Bikini bölgem ve bacaklarda henüz çıkmadı 4 gün oldu benim için şuanda normal bu durum önümüzdeki haftadan sonra geşilmeleri tekrar yazacağım
Ama koltuk altım için 2 hafta oldu uygulayalı şuana kadar çıkması lazımdı ama ara ara boşluklar var ve cok az tüy var
5-tüyler eskiye nazaran daha yumuşak ve renk olarakta simsiyah değil

Çenebaz

- 30 Ağustos Zafer Bayramında bikini ve çene altı bölgesinde ilk zaferime imza attım sonra da 6 eylülde tüm bacaklarda...
- bikini bölgesini çoğunlukla eldivenle bir miktar da epilatörle, çene altını cımbızla, bacakları epilatörle aldım
- bikini bölgesi, çene altı ve bacaklarda uyguladım.
- bikini bölgesinde daha tüyler çıkmadı, çene altında tek tük çıktı ve çok cılız, sanırım bu epilixirin marifeti ama 1-2 hafta daha geçince kesin yorum yapabilicem. bacaklar da daha çıkmadı...
- çene altındaki tüyler şu anda kesinlikle eskiye göre çok çok cılız... umarım bunlar aldıklarımdır... diğer tüyler çıkmadığından yorum yapamıyorum.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :))

PasakliMinikTanrica

bikini bölgem için
- ne zaman uyguladiniz (tarih)? 28.08.2009
- hangi temizlenme yontemini kullandınız? epilatör
- epilixiri hangi bölgelere uyguladınız? bikini bölgesi
- tüyler kaç gün sonra çıktı? 13 gün oldu ve tüyler daha çıkmadı, nokta nokta belirmeye başladılar zemuszemus
- Epilixirden önce kaç günde çıkardı? bacak- bikini - koltukaltı 1 haftada çıkardı- kaşlar ise 2-3 günde
- çıkan tüylerin eskiye oranla yapısında ne gibi değişiklikler oldu? tüylerim çıkmadığı için yapısını da bilemiyorum

bacak - koltukları ve kaş bölgem
- ne zaman uyguladiniz (tarih)? 05 - 06.09.2009
- hangi temizlenme yontemini kullandınız? epilatör -kaşlarım için ip-
- Epilixiri hangi bölgelere uyguladınız? koltukaltı, komple bacak ve kaşlarım
- tüyler kaç gün sonra çıktı? bu bölgelerde de tüylerimden haber alınamıyor
- çıkan tüylerin eskiye oranla yapısında ne gibi değişiklikler oldu? henüz tüylerim çıkmadı

MeloDi

29 Ağustos cumartesi saat 5 te ilk seansımı yaptım.
cımbızla aldım.
bikini bölgemde uyguladım.
henüz çıkan tüy yok.

Ahnina

- ne zaman uyguladiniz (tarih)? 31.08.2009
- hangi temizlenme yontemini kullandınız? epilatör
- Epilixiri hangi bölgelere uyguladınız? Yanak bölgesi
- Tüyler kaç gün sonra çıktı? 9 gün oldu ve kırılarak alınan tüyler çıktı sadece, diğer tüyler çıkmadı.
- Çıkan tüylerin eskiye oranla yapısında ne gibi değişiklikler oldu? tüylerim çıkmadığı için yapısını da bilemiyorum.
Uzun zamandır yüzümü almadığım için (2 yıl) kaç günde çıktığını unuttum.
Bir sonraki seansımı 2-3 gün içinde kırılanlar için yapmayı düşünüyorum. Kırılanlar sırıttı çünkü...

AskBocugu

- ne zaman uyguladiniz (tarih)? 30 /08/ 2009
- hangi temizlenme yontemini kullandınız? sir ağda
- epilixiri hangi bölgelere uyguladınız? bıyık ve çene
- tüyler kaç gün sonra çıktı? henüz tam cıkmadı tek tük çıktılar daha
-epilixirden önce kaç günde çıkardı? 2 gün sonra kararmaya başlardı bıyıklarım
- çıkan tüylerin eskiye oranla yapısında ne gibi değişiklikler oldu? kesinlikle belli belirsiz şekildeler açık renk ve sert deil

* 2. grup için yalnızca pro üyelere numune gönderilecektir
pro üyelik için;
http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...i-okudum-kart-almak-istiyorum-yapmaliyim.html

Son düzenleme:
herkeslere günaaydın...bu sabah 8 itibariyel 3.tekrarımıda yaptım....
bakalım sonuçlar ne olucak merakla bekliorum.....

kızlar hangi bölgelere uyguladiğinizi
1. seans için ne kadar epilixir kullandıgınızı
hangi yöntem ile tüylerden arındığınızı da yazarsanız daha sağlıklı bilgi vermiş olursunuz

21. Nisandahazan'ın deneyimleri:
Günaydın hanımlar,
Numunem geldiğinde iyice okuyup dersimi çalıştığım için çok zorlanmadım nasl kullanıcam filan diye.
Ben de dün denedim, üç bölge üzerinde, malum bölge 5-7 damla, k.altı 2-4 damla ve bıyık 2 damla hattaki damlalıktaki artıkları kullandım:roflol: 3.seansımı sabah 7'de yaptım, başlarken besmele çekerek başladım :roflol: Ben normal değil de sir kullandım, diğerini kullanamadım yıllardır :KK70: işte böyle, 1 hafta sonra belli olmaya başlar artık.
bu arada kokusu çocukken yediğimiz nane şekerlerinin kokusuna benzettim, her kokladığımda maziye gittim geldim :roflol:
Bir çoğumuz ÖMEr Faruk Tekbilek'i tanımıyormuş şaşırdım, bir çok başaralı esere imza atmıştır. Ramazan programlarının fon müziklerinin geneli ona aittir. :) 4 Yıldır hayranıyım bu amcanın, size bir de AŞK eserini bulupu dinlemenizi tavsiye ederim :KK66:

Son düzenleme:
kızlar hangi bölgelere uyguladiğinizi
1. seans için ne kadar epilixir kullandıgınızı
hangi yöntem ile tüylerden arındığınızı da yazarsanız daha sağlıklı bilgi vermiş olursunuz

hemencük yazayım ozaman....
dün pazar olması ve işimin olmaması sebebiyle tüm günümü ormana dönüşmüş fücütuma ayırdım.....
her zaman oldugu gibi epilatörle aldım malum yerlerimi...
ben epilixiri bikini bölgesi ve kuyruk sokumunda kullandım....
damlalık çok işime yaradı...
ilk seans için sdc bikini bölgeme 5 damla falan yetti...
kuyruk sokumu içinde 3 damla işimi gördü..
dakka dakkasına 8 er saat arayla yaptım işlemimi...
3.tekrarımıda işe gelmeden önce yapmam gerekiodu..
yaptım geldim...
allaha şükür kokusu hoşta o yönden bi sıkıntım olmadı...
valla tek damlasını araya vermeden sürdüm..
inşallah faydasını görürüm...

efenim başlayım...
bikini bölgesiyle başlayım dedim.
ben eldivenle alıyorum zaten bu bölgeyi, epilatörle destekledim biraz, ömrüm boyunca ilk defa bu kadar ayrıntılı aldım bu arada :)) hepsine ölüm şeklinde bir gazla
ilk sürüşte aman yeterki hepsinden kurtulayım diye sanırım baya bolca kullandım, 10 damla falan kullanmışımdır :mymeka:
sonra biraz daha azalttım, en sonuncuda gördüm ki 5 damla yetermiş kaydirigubbakcemile3
he bi de çene altında bikaç kendini bilmez tüyüm var gıcık olduğum, bi de onlara uyguladım, 1 damla :))
işte bunlar benim tecrübelerim efenim a.s.

canım bende çok az oldu
seninki gibi saniyeler sorna geçti
benim sanırım 3 hafta oldu
koltukaltımda yeni çıkmaya başlayan tüyler eskisine nazaran daha cansız bu bariz görülüyor :)
bacaklarımda ise henüz tüy müy yok....

Günaydın kurbikim zemuszemus
Numunem cuma günü elime ulaştı bende sevinçle, heyecanla, merakla ve sabırsızlıkla gece olmasını bekledim
Epilixirimi pikini bölgemde denedim
Tavsiye edildiği üzere epilatör kullandım, dayanabildiğim kadar tüylerimi yoldum
Sonnacıma damla damla damlatmak suretiyle özel iksirimi masajla uyguladım
Cuma gecesi saat 00:00'ı takriben ctesi sabahı saat 08:00 ve 16:00'da işlemi sürdürerek 1. seansımı tamamladım.
Sonucu beklemedeyim

canım bende çok az oldu
seninki gibi saniyeler sorna geçti
benim sanırım 3 hafta oldu
koltukaltımda yeni çıkmaya başlayan tüyler eskisine nazaran daha cansız bu bariz görülüyor :)
bacaklarımda ise henüz tüy müy yok....

ayy ne güsel yaaa...
inşşallah bende de o şekilde bi fayda olur...
valla yapılış şeklini harfi harfine yaptım...

ya bi de şu var pasaklım
ben koltukaltımı aldıgımda 3 hafta önce yani
tüylerin yarısı çıkmış yarısı çıkmamıştı
şimdi epilixirden nasibini alan tüylerle almayanlar arasındaki fark bariz belli :)
hem renkleri hem sertlikleri birbirinden farklı
aslında bu sefer ağdayı denicem
epilasyon aletim kırıyor sanırım tüylerimi ve verim alamıyorum tam anlamıyla

günaydın kıslar!
ben de epilixirimi cumartesi kullandım. bikini bölgemde denedim. oturdum cımbızla tek tek aldım. ama bir bölümünü. ilk seansı 17.00 de yaptım 2. seansı 00.20 de 3. seansıda 8,30 da pazar günü uyguladım. tam 8 saat ara olmadı. umarım olumsuz etkilemez. 3 damla kullandım her seansta. hiç yanma yaşamadım. bu arada etkisi bariz görünecek. bir taraf fırça gibi diğer taraf bakalım nasıl olacak. merakla bekliyorum.hihoyyyt

gurbiş bişey soracağım koltuk altında kullanmak istedim ama kullanımını okuyunca vazgeçtim. çünkü 1 hafta süre ile deo filan kullanmayın yazıyor. malum roll on kullanıyorum. 1 hafta kullanmazsam herkes yanımdan kaçar. :roflol: sen koltuk altını almışsın. birşey sürdün mü?

Son düzenleme:
günaydın kıslar!
ben de epilixirimi cumartesi kullandım. bikini bölgemde denedim. oturdum cımbızla tek tek aldım. ama bir bölümünü. ilk seansı 17.00 de yaptım 2. seansı 00.20 de 3. seansıda 8,30 da pazar günü uyguladım. tam 8 saat ara olmadı. umarım olumsuz etkilemez. 3 damla kullandım her seansta. hiç yanma yaşamadım. bu arada etkisi bariz görünecek. bir taraf fırça gibi diğer taraf bakalım nasıl olacak. merakla bekliyorum.
gurbiş bişey soracağım koltuk altında kullanmak istedim ama kullanımını okuyunca vazgeçtim. çünkü 1 hafta süre ile deo filan kullanmayın yazıyor. malum roll on kullanıyorum. 1 hafta kullanmazsam herkes yanımdan kaçar. sen koltuk altını almışsın. birşey sürdün mü?

ay canım yaaa...
normalde benim pek koltukaltı ter sorunum olmaz
epilatörden sonra alışkanlıktan nivea double effect sürdüm :gitme:
ama 24 saat geçmişti üstünden :sinifsinif:
salak kafam şimdi hatırladım bak....
2.seansta kesinlikle sürmicem :mymeka:

kurbikim bende numune listesine girdiğimden beri epilasyon neyim yüzü göstermedim fiçutuma
orman kaçkını gibi dolaşmaya karar vermiştim hatta epilixirden önce epilixirden sonna diye hayatımı ikiye ayırdım kaydirigubbakcemile3
mesela bacaklarıma ve koltuklatıma da deneyecektim ama onlar daha kıvama gelmediler hala bekliyorum zemuszemus

benim bacaklar zaten pek tüy konusunda inatçı olmadıklarından etkisi daha uzun olcağa benziyo pasaklım
koltukaltımı da bu sefer ağdaylan alcem hihoyyyt
bikiniyle ilgili su an bi fikrim yok ama epilatörle almayacağım kesin :roflol:

X