Aşılama Acil...acill..aşılaması tutanlar lütfen acilll

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

bebegem

BEBEĞİMİ VER RABBİM
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
900
6
kızlar aşılama yaptırdım bu ikinci sizinde aşılamadan 6 gün sonra şiddetli bel ağrısı ve kasık ağrısı olmuşmuydu........

Ve akıntııı....

canım moralini bozmak istemem ama ben ilk aşılama yaptırdığımda çok şiddetli bel ağrısı çekmiştim hatta sanırım tuttu diye sevinmiştim ama olmadı maalesef negatifti yani olabiliyor bu tür ağrılar.tabi her bünye aynı olacak diye bişey yok inşallah seninki pozitif olur şu mübarek günlerde rabbim yüzünü güldürür....

bencede bel ağrısı tutma göstergesi sayılmaz.benimde cok ağrımıştı ama tutmadı.sonuçta bu belirtileri ayırt etmek imkansız.umarım seninki tutugu için ağrıyordur.

canım moralini bozmak istemem ama ben ilk aşılama yaptırdığımda çok şiddetli bel ağrısı çekmiştim hatta sanırım tuttu diye sevinmiştim ama olmadı maalesef negatifti yani olabiliyor bu tür ağrılar.tabi her bünye aynı olacak diye bişey yok inşallah seninki pozitif olur şu mübarek günlerde rabbim yüzünü güldürür....

bencede bel ağrısı tutma göstergesi sayılmaz.benimde cok ağrımıştı ama tutmadı.sonuçta bu belirtileri ayırt etmek imkansız.umarım seninki tutugu için ağrıyordur.

EVET GALİBA TUTMADI...senağlamasenağlamasenağlama

EVET GALİBA TUTMADI...senağlamasenağlamasenağlama[/QUOTE

sonunda tutmazsa büyük bir hayal kırıklığı yaşama diye yazdım ama bu kadar karamsar da olman gerekmiyor.....biraz rahat olmaya kafaya takmamaya çalış tutacağı varsada stres yapman olumsuz etkiler..sen yapacağını yaptın gerisi allaha kalmış artık dimi böyle düşün ve hayırlısını iste cnm........
hakkında hayırlısı........

EVET GALİBA TUTMADI...senağlamasenağlamasenağlama

niye umutsuzluğa kapılıyosun ki hemen.bizim sana demek istediğimiz bu belirtiler belli olmaz.kafana takma demekti.şimdi pozitif olmalısın buna ihtiyacın var.belirtilerle kafanı yorma.beklemek zor.ama baska çare yok.belki tutmuştur.boşuna vesvese yaapıyosundur.

inş tutmuştur aşılaman.zaten eğer rabbim ona can verecekse ne olursa olsun gelir bebeğin sana.bel ağrıları göğüslerde şişlik hassasiyet ve akıntı kullandığımız ilaçların etkisiyle oluyor hatta bende yumurtalarım gelişmesi bi ara durmuştu,tedavimin tam ortasında inanılmaz şekilde kanamam geldi doktor bile çok ender rastlanan bi durum demişti ilaçlarımın dozlarını arttırdı kanamam kesilsin yumurtalar gelişsin diye daha sonra aşılamam yapıldı bi kaç gün sonra karnımın tam altında yumurtalıklarımda dayanılmaz bi ağrı oldu meğerse sol yumurtalığımda burkulma olmuş hastanede yattım yani tedaviye başladığım günden itibaren çok acılar çektim ve bütün bu yaşadıklarım arasında rabbime şükürler olsun ki hamile kalabildim şu anda da sürekli yatıyorum herşeyle eşim ilgilniyor yumurtalığımdaki burkulma yüzünden oturamıyorum bile evin içinde daha yeni yeni gezinmeye başlayabildim inş bidaha aynı acıları yaşamam.bol bol dua et dediğim gibi eğer rabbim ona can verecekse ne olursa olsun bebeğin gelir sana

dilek45 aşılam ile m,i hamile kaldın ama inşallah bebğine bişey olmaz umarım sağlık lısıhhatli olur....benim pek ümidim kalmadı artık....

X