ben de makyaj yapmak istiyorum değişiimmmm şart buaralar bana :(((

bende tam bilmiorum bu aralr taktım bu makyaj işine beni ilarzu hcr35 aşka getirdi yabancı birçok video izledim youtubeden.yarın bi sürü fırça far allık fondoten pudra falan alıcam..pudrayı ilk kez kullanıcam.bikaç çeşit far uygulama işinide çok çok amatör biliorum.fırçalarımı alınca hergün uğraşıp onuda çözücem inş.işe tenin güzelse farla başlayabilirsin.benm tenimde biraz lekeler var onn için fondotn bir senedir kullanıorum.internetten araştırma yaptım fırça fiyatları gerçekten çok yüksek ama ömürlük dio birçok arkadaş.ama ben en uygunlarını biraz önce avon ve oriflameden buldum yarın makyaj malzemelerimi alınca ilk iş siparişlerimi vermek olucak.far kalem allık pudrada ucuzun iyisini istersen flor mar iyi die öğrendim ben ilk ona bakıcam.flormarın sitesini mutlaka ziyaret edin kızlar farları müthiş ötesi güzeller:))))) anlatırsın durumunu.yazarsın sende sevgilerrrrrrrr..kolay gelsin sanada..

ben aldım canım listemdekileri.şimdiye kadar hiç fırçam yoktu mesela.araştırdım başlangıç için ve en ekonomik olarak avonun fırçaları geldi bana.şansımdan bide indirimdeymiş,aldım hepsinden,bide oriflamede vardı onu aldım.yarın teslim alıcam inş. fırçalarımı.iş uygulamaya kalıo sonra.ıonuda ilk önce tek farla başlıcam.fırça yardımıyla iyice örencem şu dağıtma işini,sonra iki rengi karıştırmaya geçicem.bakalım sonuçlar ne olucak.hacerin ve ilarzunun videoları çok gaza getirdi beni:KK70: ben geçen gün flormardan pudra göz kalemleri aldım.ve inan çok memnun kaldım.pudra bronzlaştırıcıymış:KK43:bnde hiç sevmem esmerliği ama okadar profosyonelmişki ürün çok güzel oldum:KK70: cecilenin ürünleride vardı flormardan az pahalıydı ama flormarın methini çok duydum die flormardan aldım zaten.verita die bi markadanda likit fondoten,üçlü far aldım.iki ürün alana bide istediği renk far hediyeymiş,lila far hediyemide aldım,başlangıç için süper oldu.zaten evdede vardı çok ürünüm ama ben 4-5 senedir hiç far kullanmıodum,göz kalemi fondoten ve allık kullanıodum.kalemlerim farlarım rimellerim çook çook işimi görür.sende listeni flormardan hazırla derim ben.hele hiç makyaj yapmayı bilmiosa,yada yüzünde makyaj fazla durmuosa florma diorum ..yazarsın sende durumları.memnun oldum ayrıca sennle tanıştıımada kolay gelsin sabada canım...

ya merhaba ben yeni üyeyim bu arada :KK70:
bende bu aralar bir şevke kapıldım gidiyorum.makyaj yapmak istiyorum.Fakat en temel öğelerim yok pudram kapatıcım eyelinerim fondotenim yok :KK43: birtürlü fırsat bulamıyorum.
ya eğer bana bu izlediğiniz videoların adresini verirseniz çok sevinirim

X