bebekte hiperekojen bagırsak tanısı yardım..

Kafayı yiyeceğim Loveyoubaby dr un yarın için tekrar bakacağı şey corpus callasium.o da down sendromu ile alakaliym8s:KK43:((.bebek dönmedi dedi ama acaba göremedi mi.:KK43:((( sabah nasıl olur bilmiyorum.

Kafayı yiyeceğim Loveyoubaby dr un yarın için tekrar bakacağı şey corpus callasium.o da down sendromu ile alakaliym8s:KK43:((.bebek dönmedi dedi ama acaba göremedi mi.:KK43:((( sabah nasıl olur bilmiyorum.
Canim uzulme ben perinatoloji uzmanina gittigimde beyin kalp ic organ hepsine bakti down sendromuyla ilgi ne varsa en az 25 dk surdu sennde ole kontrol amacli testinde guzelmis hiic merak etme biz doktora gidip elimizden geleni yapiyoruz gerisi Allahtan senin suan tek yapabilcegin dua etmek sekene duasi var niyetini et o duayi oku insallah hayirli haberle gelirsin kii inaniyorum ole olcak hic stres yapip bebisini uzme benimde herseyine bakildi o cok normall

Canim uzulme ben perinatoloji uzmanina gittigimde beyin kalp ic organ hepsine bakti down sendromuyla ilgi ne varsa en az 25 dk surdu sennde ole kontrol amacli testinde guzelmis hiic merak etme biz doktora gidip elimizden geleni yapiyoruz gerisi Allahtan senin suan tek yapabilcegin dua etmek sekene duasi var niyetini et o duayi oku insallah hayirli haberle gelirsin kii inaniyorum ole olcak hic stres yapip bebisini uzme benimde herseyine bakildi o cok normall
Bide sabah hastaneye gitmeden 1 saat once cikolata ye sekerli biseyler hareketli olursa bebisin illaki bi sekilde bakar banada burnu kucuk dediler yok ensesi kalin dediler bebegim duzgun durmadigi icin sonra burnu falan normal cikti sakin uzulme riskli olan her gebede bakilan seyler bunlar

Dr raporda corpus callosum tekrar değerlendirilecek diye çağırmış iki beyni birleştiren bağ .görmemesi down ile alakali olabiliyormuş.göremedi mi o zaman o bağı yoksa bebek dönmedi gi için mi görmedi:KK43:(( bir açıklama yapmadı.recep has in muayenesi aradım olmadı ona gideyim diye 1 ay dolu.23 haftaya kadar bakıyormuß. Ben yarın tam 23+0 ım.

Dr raporda corpus callosum tekrar değerlendirilecek diye çağırmış iki beyni birleştiren bağ .görmemesi down ile alakali olabiliyormuş.göremedi mi o zaman o bağı yoksa bebek dönmedi gi için mi görmedi:KK43:(( bir açıklama yapmadı.recep has in muayenesi aradım olmadı ona gideyim diye 1 ay dolu.23 haftaya kadar bakıyormuß. Ben yarın tam 23+0 ım.
Canim bak eger pozisyonu musait olsaydi iyice bakardi sana o bag yok derdi ikinciye cagirmazdi demekki bakamamis ki bidaha cagiriyo

Ayrica doktorun aciklama yapmamasi hos degil
Ben senin yerinde olsam baskandiktora giderim ultrason cihazindan gorememiste olabilir iyi bi perinatoloji uzmanina git icini rahatlat

slm cnm dr dan geldim şükür corpus callosum normal dedi. barsakı sordum aynı duruyor dedi ne artma ne azalma varmış.az dedi parlaklık. pekş dedim burnu murnu ense kalınlığı ayak parmağı ayrık mı vs.bunlar normal mi dedim.kızarak normal olmasa zaten ben söylerdim dedi uzmanıyım dedi.para verip birde azar işittiyoruz.içini rahatlatmak istiyorsan harmony test yaptır 2 haftada çıkar sonucu dedi.2000 tl bir laboratuarda o kötü çıkarsa ama yine amniyosentez yapılıyormuş.

X