Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi İstanbul Anadolu Yakasında Çocuk Doktoru Tavsiyeleriniz

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

kedici

Can Deva'm
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2009
610
2
44
İstanbul Anadolu yakasında, bir çocuk doktoru arıyorum. Cep telefonu daima açık ve çocukları seven, işinin ehli bir doktor için tavsiyelerinizi paylaşır mısınız? Özel hastane olabilir, özel muayanehane de olabilir.

canım ümraniyede eski adı ömür hastanesi yeni hospitalium olan bi hastane var orda görev yapan bi dr var özel muayenehaneside var... dr adı ise mustafa bahçeciydi sanırım ablamın oğlunun doğumdan beri doktoru ve çocuk 9 yaşında...

ben orada doğum yaptım ama şerife hn var bi tane sakın gitmeyin ona çok gızık lafı ağzından cımbızla alıyoduk ama mustafa bey i duymamıştım durun bende bi araştırayım..

bende medical park göztepede irem hanımı tavsiye edrim çok güleryüzlü ve ilgili bir doktor

Kadıköy Şifa Hastanesi Alper Soysal' ı tavsiye edebilirim. Hamileliğim boyunca o hastaneye gittim ve doğumdan itibaren de Alper Beye gidiyoruz. Kızım şimdi 15 aylık ve doktorundan da hastaneden de çok memnunuz.

Kadıköy Şifa Hastanesi Alper Soysal' ı tavsiye edebilirim. Hamileliğim boyunca o hastaneye gittim ve doğumdan itibaren de Alper Beye gidiyoruz. Kızım şimdi 15 aylık ve doktorundan da hastaneden de çok memnunuz.

Aynen canım bizimkide Alper bey bizde memnunuz .

Paylaşımlarınız için çok teşekkürler. Bende doğumumu Kadıköy Şifada yaptım ve benim bebeğimin doktoru da Alper Bey'di. Ama ben kendisini iletişim konusunda çok zayıf buluyorum. Çok bıkkın gibi geldi bana, benim ilk bebeğim, dolayısıyla merak ettiğim,endişelendiğim bir çok şey olabiliyor ama Alper bey konuşmaktan pek hoşlanmıyor, ağzından lafı cımbızla alıyoruz. Bu yüzden yeni bir doktor arayışına girdim.

Acıbadem Kozyatağı hastanesinde bir doktor bulduk bakalım, inşallah istediğimiz gibidir, ona devam edebiliriz.

acıbadem kadıköy- dr.FÜSUN OKAN çok iyi bir hekim...son derece detaylı muayene ediyor ve bilgilendiriyor anne babayı...

Maltepe Üniversitesi Hast. Dr. tuğba Erener Ercan. Oglum 4.5 yaşında hala kontrollerine kendisine gideriz (Başka bir şehire taşınmız olmama rağmen). Doğumumada kendisi girmişti. Her zaman ararım her ardaığımdada ulaşırım. Çoğu zaman telefonla işimizi halladeriz. ılk bebek olunca başlarda başka drlarıda denedim tugba hanımın yanısıra ama hiçbirinden memnun kalmadım. Üstünede dr. tanumam

koŞuyolu medıpol hastahanesınde de benım kıızmın doktoru kızım doĞar doĞmaz onun kontrolÜnden geÇtı dr.enver bey .kedısı zaten yenıdoĞan yoĞun bakım sorumlusu yanı evıne zar zor gıdıyor hep hastahanede ceptelde hep aÇık kaÇta ıstersen arayabılırsın

nüvis kaya tataroğlunu tavsiye ederim bende, çok ilgili çok şeker,özel muayenehanesine gidioruz caddede

Bizim dr umuzda ıshak özsezikli.Muaynehanesi caddebostanda.Bizim dr da biraz zor konuşuyo ama çok bilnçli bilgilendiriyor.Ayrıca ne zaman arasanız telefonuda açık kendisinin.Ben çok çok memnunum çünkü aynı zamanda yılların deneyimini taşıyor.Kendisi benimde küçükken dr umdu.

academic hospital hülya bilgen, çok iyi bir doktor aynı zamanda marmara üniversitesinin çocuk bölümünde profösör kendisi kesinlikle tavsiye ederim her zaman ulaşabiliyorum ve aydınlatıcı bir doktor.

Atlas Hastanesine giden ve çocuk doktoru tavsiyesi olan var mı?Evime yakın olduğu için buradaki çocuk dr.ları hakkında bilgi almak istiyorum...

Bir doktordan memnuniyet sorun olduğunda belli oluyor.benim
kızım onun Yüzünden bir ay ishaldi.üçüncü günden itibaren ona hergün geçmediğini bildirdim ,geçer geçer diye geçiştirdi ve iki hafta sonrasında bize gastroloji uzamanı sileyim de gidelim dediğimizde gerek yok dedi ,neyseki onu dinlemedik ama tahliller falan derken üç hafta oldu ve tedavi üçüncü haftada başladı ve bir hafta sürdü ve Çocuğum puan 11 aylık hala 7 kilo. Ben onun kadar duyarsız ve ilgisiz doktor görmedim.fazla rahat bu bir dezavantaj.benm kızım biberon alıyodu başta memeyi verin biberonu kesin dedi sonra kızım birdahaki almadı biberon ve çok az olan anne sütüm de yetmedi ve kızım onun Yüzünden biberonla devam sütü bile almadı.kesinlikle tavsiye etmem onu.

Bu konuya güncel yorumlar yapar mısınız arkadaşlar? İyi bir çocuk doktoru arayışındayım

Kosuyolu'nda Dr.Alev Firat'i tavsiye ederim. Ozel muayenehane hastalariyla cok ilgili ve bilgilidir

X