Gnde 1 soan kr olur mu?

ayselgitbasimdan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
104
1
Arkdşlar ramazan dolayısıyla günde 2 defa olmuyo, soğan kürünü günde 1 defa yapsam olur mu? Ya da ramazandan sonrayı mı beklemeliyim sizce:uhm: Bilgisi olan var mı? Fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.

Bence olmaz. Yani bende olmadi:bbo:
gecen ay sogan kurunu düzenli yaptim, hatta dogum kontrol hapinida icmedigim halde, 8. günde adet oldum. Nasilda sevinmistim haptan kurtuldum diyesenağlama
ama ramazanda düzenli icemedim, gerci yine sahurda ve iftarda hep ictim, ( 1 gün haric :jeyyar: ) ama ictikten sonra 10 dakka beklemelisin falan diyo ya onu bekleyemedim pek, özellikle de iftarda :)
bilmiyorum ben düzenli yapamadigim icindir diye düsünüyorum, belkide kendimi kandiriyorum ama adet olmadim sonucta bu ay senağlama
Bence sogan kürüne baslayinca düzenli yapmak lazim. Ramazanda bekleyemem, ugrasamam diyosan sonra baslaman daha iyi olur.

Bence olmaz. Yani bende olmadi:bbo:
gecen ay sogan kurunu düzenli yaptim, hatta dogum kontrol hapinida icmedigim halde, 8. günde adet oldum. Nasilda sevinmistim haptan kurtuldum diyesenağlama
ama ramazanda düzenli icemedim, gerci yine sahurda ve iftarda hep ictim, ( 1 gün haric :jeyyar: ) ama ictikten sonra 10 dakka beklemelisin falan diyo ya onu bekleyemedim pek, özellikle de iftarda :)
bilmiyorum ben düzenli yapamadigim icindir diye düsünüyorum, belkide kendimi kandiriyorum ama adet olmadim sonucta bu ay senağlama
Bence sogan kürüne baslayinca düzenli yapmak lazim. Ramazanda bekleyemem, ugrasamam diyosan sonra baslaman daha iyi olur.[/QUOTET

Tşk ederim yardımın için, gece soğan kürü hazırlamak çok zor geliyo da ben de bi kez içeyim diye düşünmüştümbenneyaptımki Ama haklısın etkili olmayabilir, bakalım artık sahura kadar yatmazsam yaparıma.s

canım ben de yaptım soğan kürü bana zor geldiği için iki kez hazırlamak bir kez yapıodum ben de işe yaradı

canım bence yap.sonuçta içmen önemli.sahura kalkıyorsan masayı hazırlarken suyunu koy kaynasın.soğusun sonrada iç bence.bende iftarda işten eve gittiğim gibi hemen suyumu koyup kaynatıp camın önüne koyuyordum hemen soğusun diye.içip hemen yemek yiyordum mecbureniftar vakti çünkü.
sahurdada yaptım yine masyı hazırlarken kaynattım suyu camın önüne koydum soğusun içtim sonra sahur da kahvaltımı yaptım.bence bekleme yap.sonuçta etkisini gösterir.içmen önemli.erteleme.ve üşenmeden yap bence.çünkü kolay yorucu olan birşey değil bence.sağlığın için yapmalısın üşenmeden.bu benim fikrim.ilaçlardan kurtulmak için mecburuz yapmaya

canım bence yap.sonuçta içmen önemli.sahura kalkıyorsan masayı hazırlarken suyunu koy kaynasın.soğusun sonrada iç bence.bende iftarda işten eve gittiğim gibi hemen suyumu koyup kaynatıp camın önüne koyuyordum hemen soğusun diye.içip hemen yemek yiyordum mecbureniftar vakti çünkü.
sahurdada yaptım yine masyı hazırlarken kaynattım suyu camın önüne koydum soğusun içtim sonra sahur da kahvaltımı yaptım.bence bekleme yap.sonuçta etkisini gösterir.içmen önemli.erteleme.ve üşenmeden yap bence.çünkü kolay yorucu olan birşey değil bence.sağlığın için yapmalısın üşenmeden.bu benim fikrim.ilaçlardan kurtulmak için mecburuz yapmaya

İftarda zaten yapamıyorum; çünkü iftarda yaparsam misafirimiz olduğu ya da davetli olduğumuz günler aksar:1no2: Ben geceleri 12 gibi yapyorum, bi de 3,30 gibi içsem olur mu acaba:uhm:

evet cnm siteye baktım gerçekten de bu soğan mucizevi bişi en kısa zamanda başlamayı duşunuyorum sadece kisti olanlar deıl her bayan yapmalı en baştan önlem almalı:)

yap bence kaçta içersen iç.zaten 14 gün sonra bitiyor ramazan.bence bu yaptıklarında işe yarar.1 defa bile içsen zararı olmaz.

peki bu kür uygulandıktan sonra kist kanamasını adet döneminde mi yaşıyorunuz?.. kist ne ara yok oluyor :) nasıl kayboluyor ... iyileştiğinizi nasıl anlıyorsunuz.... Teşekkürler hanımlar...

Arkdşlar ramazan dolayısıyla günde 2 defa olmuyo, soğan kürünü günde 1 defa yapsam olur mu? Ya da ramazandan sonrayı mı beklemeliyim sizce:uhm: Bilgisi olan var mı? Fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.

Aynen canım bende başladım soğan kürüne ama günde 1 bardak oluyor ancak ramazandan dolayı oda yatmadan içiyorum o şekilde faydası olurmu acaba?

X