Bu gün ne giysem sendromu....

cityangel

BAL KÜPÜ
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
270
1
KADINLARA SABAH ÖNERİLERİ

Sabah kalkınca hangisini giyeceğim derdinden kurtulmak için dolabınızı ikiye ayırın. Bir tarafı günlük, hafta sonu giysilerinizden oluşsun.

Giysilerinizi askılara asarken takım olacak şekilde yerleştirme yapın. Birbiri ile uyumlu kıyafetleri aynı askıya asmaya özen gösterin.

Kendinize sezonluk renk belirleyin ve alışveriş esnasında o renkleri kapsayan giysileri satın alın. Renk kombinleri çok önemlidir, bu nedenden dolayı ana renklerde klasik kıyafetlere (etek, pantolon, elbise, gömlek&#8230:KK66: yer verin.

Bir koyu bir de açık renk takım edinin. Camel, bej her renk ile uyum sağladığı için deri ürünlerinizi bu tonlarda tercih edebilirsiniz.

Yeni satın alacağınız giysilerin kumaş cinsleri; kırışmayan, leke tutmayan, ter kokusu yapmayan, kolay deforme olmayan, hareket özgürlüğü sağlayan “akıllı kumaş” diye adlandırılan ürünlerden oluşması tahminlerinizin üzerinde kolaylıklarla karşılaşmanızı sağlayacaktır. Her sabah ütü yapmak, belli bir saatten sonra ter kokmak, kırışık gömleklerle toplantıya girmek istenebilecek en son şeylerdir.

Diğer bir kolaylık ise siyah elbise, takım, gömlek, ayakkabı, beyaz gömlek gibi çalışan kadınların dolabında bulundurması gereken kurtarıcı giysiler edinmektir

kızlar özellkle her sabah işe gidenler bu semdromu yasayıp ardından Sanki hiç bi şeyiniz yokmuş gibi gelio mu?
ben sinir oluyorum gerçekten sabah yada akşamdan ne giyseme başlıyorum...
sizin pratik önerileriniz var mı
ben gecen seneden beri günlük yani normal t.shirt kapşonlu swet gibi şeylri tamamen baska yere koyuyorum hatta kotlarımı bile nede olsa hafta en fazla 2-3 kere giyiliyorlar böylece geniş geniş bütün iş kıyafetlerim gözümün önünde oluyo...

hakkaten yaa çok kötü bişii.bu sene çalışmaya başlıycam sanırım ne yapıcagımı bilmiyorum :bbo:

çalışırken haftasonundan haftaiçi için ne gün ne giyeceğimi planlar,ütüleyip hazır ederdim.sabah kalkınca bugün ne giysem derdini yaşamadım hiç.

X