cimri erkekle birlikte olmak

biricik_06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
1.544
16
slm kızlar, benim 11 aylık bir ilişkim vardı ve cumartesi günü sona erdi.belki şuan üzgün olmam gerek ama inananın değilim.aksine içim rahatladı üstümden büyük bir yük kalktı.ben ve çıktığım kişi maddi anlamda iyi para kazanıyoruz para problemimiz yoktu.ben eli açık gönlü bol bir insanım.paylaşmayı çok severim.ama erkek arkadaşım cebinde akrepleriyle geziyordu.bunu kaç kez dile getirdiysem de kabul etmedi.bence cimriliği bile aşan tavırları ona göre tutumluluk.bir yere gittiğimizde ilk işi fiyatlara bakıp pahalıymış yorumu yapmaktı.kaldı ki sadece o hesap ödemiyordu ben de en az onun kadar hesap ödedim.bana ne bir çiçek ne özel bir günde küçücük de olsa bir armağan almadı.oysaki ben bu zaman zarfında ona bir çok hediye aldım.en azından özel günleri unutmadım.bunun dışında tam bir 70 lik dede gibi içi geçmiş romantizmden uzak garip biri.daha bir çok şey var ama özellikle üzerinde durmak istediğim cimriliği.yani inanın artık yanında yiyemez içemez olmuştum hatta özellikle yanına tok gitmeye uğraşıyordum.büfeden su alır bir tane alır, hani bana deyince bu bana çok ikimiz içeriz der.bir keresinde benim özel bir işim için çıktığımız yoılda trafikte ceza yedik tavrını bildiğim için ceza parasını eline oracıkta verdim yok mok dedi ama sonuçta da aldı yani.son olarak da artık yeter dedim ve ayrıldım.şimdi sizlere sormak istiyorum eşinin ya da sevgilisinin cimriliği yüzünden rahatsızlık duyanlar var mı ya da bu konudaki fikirleriniz neler.

geçmiş olsun canım. cimri insanlarla anlaşabilmek çok zor hele ki sen eli açıksan. valla benim yakın çevremde böyle biri yok, eşim böyle olsa her parasal durumda birbirimize girerdik herhalde. :eek:lmaz:

geçmiş olsun canım. cimri insanlarla anlaşabilmek çok zor hele ki sen eli açıksan. valla benim yakın çevremde böyle biri yok, eşim böyle olsa her parasal durumda birbirimize girerdik herhalde. :eek:lmaz:

dayanaamdım zaten.ben heleki yeme içme konusunda asla hesap yapmam.onda da hesap yapılır mı.kaldı ki bu insan çok iyi para kazanıyor hani desem ki maddi zorluk içinde ondan böyle aksine çok para kazanıyor.salaş sulaş geziyordu ben diye diye birkaç şey aldırdım üzerine onu da ucuzluk reyonundan zor aldırdım.

benim eşimde öyle yakında verecem yolu zaten:jeyyar:sen en iyisini yapmışsın

Cimrilik mi?? Aman arkadaşım en iyisini yapmışsın
Cimriliğin adı ne zaman tutumluluk oldu haberim yok:jeyyar:

benim eşimde cimriye yakın birşeydır,ben arada ayar çekıyorum ona kendıne gelıyor. bazen markette bir çikolata için bile kavga ettıgımız olmuştur. kızıyorum bazen ama o böyle olmasa biz şimdıye çoktan borçların içinde bogulmuştuk. şimdı dengeyı bulduk, ayda 3 kere dışarıda yemek, ayda 1 kere özel istek gibi şartlarla ıkımızde mutlu yaşıyoruz. ama senın sevgılın betermış benım eşim o kadar degıldı. öylesı ıle yaşamak zor.

X