Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

hasta olan kizim..pgt yapilmadi...daha dogrusu bilmiyorduk bende kromozom bozuklugu oldugu....yasiyor 3-4 defa ölümden döndü.suanda 1,5 yasinda...1 yasina yüzde 50% gelir dediler...simdi 10 yasina kadar yasamasi mücize olur dediler....8 ay yogun bakimda kaldi...zor bi sürü hastaligi var , ama rabbime sükürler olsun beterin beteri de var....kafana fazla takma ne olur...oluruna birak....Allah nasip ederse olur.....

canım gerçekten çok üzüldüm senin derdin bizden daha zor. allah yardımcın olsun. inşallah ikinci bebeğin sağlıklı olur. bizde başlıcaz bakalım ekimde tedaviye hayırlısıyla. bakalım zaman neler getirecek bizlere

hasta olan kizim..pgt yapilmadi...daha dogrusu bilmiyorduk bende kromozom bozuklugu oldugu....yasiyor 3-4 defa ölümden döndü.suanda 1,5 yasinda...1 yasina yüzde 50% gelir dediler...simdi 10 yasina kadar yasamasi mücize olur dediler....8 ay yogun bakimda kaldi...zor bi sürü hastaligi var , ama rabbime sükürler olsun beterin beteri de var....kafana fazla takma ne olur...oluruna birak....Allah nasip ederse olur.....

zümmin çok üzüldüm.Allah yardımcın olsun. Allah bu bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

canım ben genetik raporu almadım dışarıda yaptırdım. umut tüp bebekte onlarda zaten GENETıKSE gönderiyorlarmış. ama eğer PGD için soruyorsan tüp bebeği yaptıracağın yerde genetik lab. varsa onlar veriyorlardır belki

canım pgt için rapor ama sgk pgt ninde belli bir kısmını ödüyormu bilmiyorum. pazartesi randevu aldım ankara genartla bir görüşcem. çok heycanlıyım. Allahım hayırlısını versin hepimiz için.

simgecim prob pgd de ayrıştırma olarak kullanıyorlar dr öyle demişti ellerinde yoksa yurt dışından getiriyorlar canım

prob nedir hiç duydunuz mu arkadaşlar

canım merhaba.probu sormuşsun.embriyolarda genetik sorun olup olmadığını anlamak için kullanıyorlar.eğer gittiğin merkezde daha önce seninle aynı kromozom translokasyonu olan bi hastada kullanılmışsa ayrıca ücret ödemiyorsun.ama senin için ilk defa kullanılacaksa prob yurt dışında getirttikleri için çok pahalıya patıyo.benim eşimde de kromozom translokasyonu var.bayramdan sonra 4. tüp bebeğimi yapcam Allah nasip ederse.dualaşmak dileği ile....

iyiyim canım ya 4. tüpe hazırlanıyorum.bi taraftanda eşimin tayini çıktı samsuna taşınıyoruz.sende karadenizliydin değilmi?hangi ilden?yazmıyorum ama hep dualarımda hep takibimdesin.inşaallah hayırlısıyla sağlıkla bebeğine kavuşursun.dualaşmak dileği ile sevgiler...

kolay gelsin canim....Allah kolaylik versin...evet karadenizliyim...ordulu..:) ama ben yurt disinda büyüdügüm icin pek gitmiyorum....Allah razi olsun canim benim...3 hafta sonra görcem bebegi...o zaman ense kalinligida bakilcak...en cok korktugum o zaten...saglikli olmasini cok istiyorum...Allah sanada o güzel duyguyu nasip etsin...hamileyim diye burda yazmani cok istiyorum....insallah güzel bi bayram hediyesi olur canim benim...

bende çok istiyorum hamileyim diye yazmayı.hamile olmayı bebeğimi içimde hisssetmeyi.o yok ama çok özlüyorum biliyormusun.bizi birbirimizden daha iyi kimse anlayamaz.duanı eksin etme canım aeolun bebeğinde kızın da sende sevgiler...

bende çok istiyorum hamileyim diye yazmayı.hamile olmayı bebeğimi içimde hisssetmeyi.o yok ama çok özlüyorum biliyormusun.bizi birbirimizden daha iyi kimse anlayamaz.duanı eksin etme canım aeolun bebeğinde kızın da sende sevgiler...

merhaba canım. demek samsuna taşınıyorsunuz. ben de samsunda yaşıyorum. samsun çok güzel biyer.
ben de Ekim gibi 3. tüp bebeği düşünüyorum kısmetse. bu sefer bize de PGT yapılacakmış. ilk ikisinde hiç hamilelik olmazdı bizde. Allah yardımcımız olsun.

merhaba hituci bende aksaraydayım. Allah dileğini kabul etsin. Tedavi sürecinde git gelmi yaptın yoksa kaldınmı.

merhaba canım. demek samsuna taşınıyorsunuz. ben de samsunda yaşıyorum. samsun çok güzel biyer.
ben de Ekim gibi 3. tüp bebeği düşünüyorum kısmetse. bu sefer bize de PGT yapılacakmış. ilk ikisinde hiç hamilelik olmazdı bizde. Allah yardımcımız olsun.

samsun eşimin memleketi çok güzel bi yer gerçekten.bende ekim gibi düşünüyorum.daha öncekileri hangi merkezde yaptırdın.ve 3. nerede yaptırmayı düşünüyorsun.umarım bigün karşılaşırız.sevgiler...

merhaba hituci bende aksaraydayım. Allah dileğini kabul etsin. Tedavi sürecinde git gelmi yaptın yoksa kaldınmı.

ankarada yaptırdığım için gidip geldim canım.sen nereyi düşünüyorsun.aksarayın neresindesin?neden karşılaşmadık daha önce senle:sinifsinif:burası benim memleketim ve 1-2 aya kadar gidiyorum.:gitme:

ankarada yaptırdığım için gidip geldim canım.sen nereyi düşünüyorsun.aksarayın neresindesin?neden karşılaşmadık daha önce senle:sinifsinif:burası benim memleketim ve 1-2 aya kadar gidiyorum.:gitme:

merkezdenim.ben yeni üye oldum sayılır. üzülme hayırlısı olsun kısmet herşey. bende ankarada yaptıracağım. genarttan randevu aldım p.tesi gideceğim bakalım. bende gidiş geliş yapacağım kalmam çok zor. sen tedavini nerde yaptırdın. git gel zor oluyormu. birde çok erken bir soru ama transferden sonra kaldınmı orda.opuyorumnanaktan

merkezdenim.ben yeni üye oldum sayılır. üzülme hayırlısı olsun kısmet herşey. bende ankarada yaptıracağım. genarttan randevu aldım p.tesi gideceğim bakalım. bende gidiş geliş yapacağım kalmam çok zor. sen tedavini nerde yaptırdın. git gel zor oluyormu. birde çok erken bir soru ama transferden sonra kaldınmı orda.opuyorumnanaktan

ben 3 ünüde anatolyada yaptırdım.sadece 2.de sağlıklı embriyo bulundu ama tutmadı.transferden sonra 3 gün kadım orda.genart güzel bi merkez bende orada yaptırmak istiyorum aslında ama herşeye sıfırdan başlamayı eşim istemiyo.git gel zor olmuyo kendi aracın varsa.orda kalmak daha zor.kafana takılan bişey olursa sor lütfen.inşaallah senden güzel haberler alırız.sevgiler cnaım

ben 3 ünüde anatolyada yaptırdım.sadece 2.de sağlıklı embriyo bulundu ama tutmadı.transferden sonra 3 gün kadım orda.genart güzel bi merkez bende orada yaptırmak istiyorum aslında ama herşeye sıfırdan başlamayı eşim istemiyo.git gel zor olmuyo kendi aracın varsa.orda kalmak daha zor.kafana takılan bişey olursa sor lütfen.inşaallah senden güzel haberler alırız.sevgiler cnaım

sizdeki sorun nedir? raporlu yaptırdın? İnşallah bu sefer bebeğine kavuşursun. :Saruboceq:

X