Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

canım bende ayın 13'üne randevu aldım. o zaman başlayacağım inşallahhh..

Hadi hayırlı olsun canım. Kısa protokol mu olacak uzun mu? Senin doktorun kim?

yumurta toplamadan 1 gün sonra başlıyorsun ve gebelik testine kadar devam...yaklaşık 15 gün felan kullanıyosun durumuna göre jele çevirebilir doktorun....

Offf çokmuş ya :KK50:

Tüh... Peki kaç tane yapılıyor bu iğneden?

yumurta toplamadan sonra başlar en az 20 falan yapılır daha çok ta olabilir dr daha iyi bilir kaç tane olacak...ama bayağı olacak 20 yide geçer belki, jelede çevirebilir ama jelde sıkıntılı biraz,çamaşırın kuru kalmıyor ve pütür pütür oluyor bazen rengi kahverengi oluyor buda korkutuyor bişimi geldi lekenlenme mi oldu diye...bence iğne acısada daha iyi...iğnenin yerlerindede morluk şişme oluyor uzun süre yapıldığı için,her ikiside gıcık aslında...

bu arada ben 1 yasin okudum herkes için....

Allah kabul etsin ben de bir daha okudum. Şimdi 1 tane de okuyacağım...

chnb sen nasılsın canım ne zaman adet olup başlıyorsun tedaviye kontrollerini memorialde yaptırmayacaktın değilmi?

Canım adet geciktiricim yarın akşam bitiyor... Cumartesi adet olursam takibe başlayacağım inşallah...

canım bende ayın 13'üne randevu aldım. o zaman başlayacağım inşallahhh..

İnşallah güzel olur her şey...

yumurta toplamadan sonra başlar en az 20 falan yapılır daha çok ta olabilir dr daha iyi bilir kaç tane olacak...ama bayağı olacak 20 yide geçer belki, jelede çevirebilir ama jelde sıkıntılı biraz,çamaşırın kuru kalmıyor ve pütür pütür oluyor bazen rengi kahverengi oluyor buda korkutuyor bişimi geldi lekenlenme mi oldu diye...bence iğne acısada daha iyi...iğnenin yerlerindede morluk şişme oluyor uzun süre yapıldığı için,her ikiside gıcık aslında...

Evet acıyor ben düşük tehlikesi için kullanmıştım:KK43:(

Sen nasıl oldun?

İğne çokmuş ya :KK43: Ne kadar zorluk çekiyoruz... İğneyi de illa ki bir bilene yaptırmak lazım. Hastane yolları gözükecek bana :KK43:

Hadi hayırlı olsun canım. Kısa protokol mu olacak uzun mu? Senin doktorun kim?

Offf çokmuş ya :KK50:

benimkide kısa protokol canım, adetimin 2. veya 3. günü başlanacak inşallah... semra hanım dan randevu aldım bakalım kısmet ne olacak... sen iğnleri kaygı etme hepsi geçip gidiyor yeterki sonucu güzel olsun

ben daha iyiyim chnbcim sen nasılsın?...ufak sorunlar var mesela ayaklarım çok ağrıyor,ellerim ağrıyor bide karnım acıyor böyle şeyler...:)

Son düzenleme:
Allah kabul etsin ben de bir daha okudum. Şimdi 1 tane de okuyacağım...

Canım adet geciktiricim yarın akşam bitiyor... Cumartesi adet olursam takibe başlayacağım inşallah...

İnşallah güzel olur her şey...

Evet acıyor ben düşük tehlikesi için kullanmıştım:KK43:(

Sen nasıl oldun?

Allah kabul etsin canım.
Kızlar gözüm korktu şimdi :KK50: Bugün o minicik iğneyi yaparken bile ter boşaldı.

benimkide kısa protokol canım, adetimin 2. veya 3. günü başlanacak inşallah... semra hanım dan randevu aldım bakalım kısmet ne olacak... sen iğnleri kaygı etme hepsi geçip gidiyor yeterki sonucu güzel olsun

İnşaallah hepimiz güzel sonuçlarla yazarız buraya. Çok zor bir süreç, Allah hepimizin yardımcısı olsun. İlk deneyim olunca insan korkuyor. Neyle karşılaşacağını bilmemek insanı ürpertiyor.

Canım yalnız şuna hazırlıklı ol Semra Hanımdan alsan da o muayene etmiyor. Bir dr ediyor ona bilgi veriyor. Bir de görümcemin yumurta toplamaya da transfere de girmedi. Sen yine alternetif düşün oradan bir dr... Bu konu biraz içimizde kaldı açıkçası... O yapsın istemiştik. Son şansıydı ve bu defteri kapattı... Kısmet tabi ama insan acaba demeden de edemiyor...

ben daha iyiyim...ufak sorunlar var mesela ayaklarım çok ağrıyor,ellerim ağrıyor bide karnım acıyor böyle şeyler...:)

Artık olması normal tabi canım... Dinlen bolca...

Allah kabul etsin canım.
Kızlar gözüm korktu şimdi :KK50: Bugün o minicik iğneyi yaparken bile ter boşaldı.
Amin... Evet benim karnımda mor olmayan yer kalmamıştı...

İnşaallah hepimiz güzel sonuçlarla yazarız buraya. Çok zor bir süreç, Allah hepimizin yardımcısı olsun. İlk deneyim olunca insan korkuyor. Neyle karşılaşacağını bilmemek insanı ürpertiyor.

ben 6,5 aydır kanda pıhtılaşma olduğu için iğne kullanıyorum,kan sulandırıcı bende zorlanıyordum ama alışıyor insan herşeye...korkma canım rahat ol neyle karşılaşacağınıda bilen arkadaşlar sen karşılaşmadan önce sana söylerler...

Pıhtılaşma iğneleri de karından yapılıyor... Önceki gebeliğimde komşu kızı yapmıştı...

Allah kabul etsin canım.

Bende okudukça bir Rauf oldum iğne ve jel meselesi beni gerdi dogrusu ama kısmet boyleymis ne yapalım Yasin ve diğer dua kaç sefer okunacak toplam bir kisi için ???????

Bende okudukça bir Rauf oldum iğne ve jel meselesi beni gerdi dogrusu ama kısmet boyleymis ne yapalım Yasin ve diğer dua kaç sefer okunacak toplam bir kisi için ???????

Kimler için olsun bir liste yapalım. Tedaviye başlayacaklar için desek aklıma gelenler:

İnci,
ben
Gelincik
Akasya
Mattika
Taybur
Kadersiz
Selo
Merve 02(doğal deneyecek)

Başka kimler var aklıma gelmeyen...

Kimler için olsun bir liste yapalım. Tedaviye başlayacaklar için desek aklıma gelenler:

İnci,
ben
Gelincik
Akasya
Mattika
Taybur
Kadersiz
Selo

Şimdi ben de liste yazacaktım :) Taybur kim? Hiç denk gelmedik onunla. Laveque de var. Laveque nerelerdesin? Selo senin kaçıncı denemen olacak canım?

Son düzenleme:

İnci,
ben
Gelincik
Akasya
Mattika
Taybur
Kadersiz
Selo

Istediz kadar okuyabiliyormuyuz ve topl kisi basina ne kadar olmuyordu Canim

Şimdi ben de liste yazacaktım :) Taybur kim? Hiç denk gelmedik onunla. Laveque de var. Laveque nerelerdesin? Selo senin kaçıncı denemen olacak canım?

Ilk denemem plack 4 ve 16 kromozomda yer degisiminden var esimdede azospermi var Subatta baslamayi dusunuyorum insallah Daha kam pitilasma testini yaptircam omnidazzle bürden ogrendim

X