Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

İnciciğim test çok pahalı olduğundan devlet hastanesi aracılığıyla yaptırdım. testim de o hastanede :) Taa Halkalıda. Test sonucunu alabilsem Cumhur Bey'e mail atacağım. Gidip almam lazım yani :) Bu arada ben kopya çekemedim.Çünkü kendime yakıştıramadım :KK53::KK1: Ne diyeyim ki kendime.. Aklımı seveyim :KK1:

İnciciğim test çok pahalı olduğundan devlet hastanesi aracılığıyla yaptırdım. testim de o hastanede :) Taa Halkalıda. Test sonucunu alabilsem Cumhur Bey'e mail atacağım. Gidip almam lazım yani :) Bu arada ben kopya çekemedim.Çünkü kendime yakıştıramadım :KK53::KK1: Ne diyeyim ki kendime.. Aklımı seveyim :KK1:

Şimdi anlaşıldı :) Ben Memorial'a gitti sandım. En kısa zamanda gidersin inşaallah. Çok merak ediyorum. Umarım bulunabilmiştir de diğerine gerek kalmaz. Kopya deyince anılarım canlandı gözümde :) Hey gidi günler hey...

Bak benim de canım çay istedi şimdi:)):KK1:

Akasya bugün gazetede cam kemik hastası bir çocuk vardı... Devlet ona okula gidemediği için eve öğretmen gönderiyormuş 2 saat günde. Dr siizin verirse karne günü okula gidecekmiş. Çok duygulandım sen geldin aklıma.İnşallah belli olmuştur testin...

İnciciğim face varsa beni eklesene. Ben özel msj atamıyorum sana. Sen özel mesajla gönderirsen ben ekleyeyim.

toplarsın cnm benimde canım çay istiyo demleyip demlememekte kararrsızım

Eşin evde mi? Yalnız içmek de keyif vermiyor.

senin canınmı sıkkın yazarsan dinlerim

Genel bir sıkkınlık canım ya. Ne olacak ne bitecek... Korku, endişe, heyecan, umut, hüzün hepsi bir arada. Kafamda o kadar çok soru var ki yaşamadığım için, ilk olduğu için...

chnb evet canım. Bu hastalık çok beter birşey. Bizim zamanımızda eve öğretmen de yoktu. Ben her kırıkta aylarca okuldan uzak kalırdım.:KK14: Tek şansım ailemin bilinçli olması. yoksa bugünlere asla gelemezdim.

Kızlar face varsa ekleyin beni. Benim msj gndrme hakkım yok.

Akasya bugün gazetede cam kemik hastası bir çocuk vardı... Devlet ona okula gidemediği için eve öğretmen gönderiyormuş 2 saat günde. Dr siizin verirse karne günü okula gidecekmiş. Çok duygulandım sen geldin aklıma.İnşallah belli olmuştur testin...

Demle demle :) Ah canım benim ya... Allah yardımcısı olsun.

İnciciğim face varsa beni eklesene. Ben özel msj atamıyorum sana. Sen özel mesajla gönderirsen ben ekleyeyim.

Atıyorum canım.

Demle demle :) Ah canım benim ya... Allah yardımcısı olsun.

Atıyorum canım.

Eşin evde mi? Yalnız içmek de keyif vermiyor.

Genel bir sıkkınlık canım ya. Ne olacak ne bitecek... Korku, endişe, heyecan, umut, hüzün hepsi bir arada. Kafamda o kadar çok soru var ki yaşamadığım için, ilk olduğu için...

evde ama uyudu ama birazdan uyanır cnm kötü bişey olmasında kendini rahat bırak heyecan oluyo ben her doktora gittiğimde kalbim yerinden çıkacak gibi oluyo inş. cnm herşey yolunda gidecek senin için pozitif sonucu alacaksın ALLAH ın izniyle

Hituci de uğramamış galiba. Nöbetçiydim yoruldum sanırım yarına adet olurum karnım hareketlendi. Beklemek heyecan verici...

evde ama uyudu ama birazdan uyanır cnm kötü bişey olmasında kendini rahat bırak heyecan oluyo ben her doktora gittiğimde kalbim yerinden çıkacak gibi oluyo inş. cnm herşey yolunda gidecek senin için pozitif sonucu alacaksın ALLAH ın izniyle

Bugünüme çok şükür. Amin inşaallah. Umarım herşey yolunda gider...

Kızlar tahmini olarak transferim ya kayınvalidemler gelmeden 1-2 gün önce ya da onların geldiği gün olacak. Ben nasıl yatacağım onların yanında :) Eltimler de gelecek.

Bugünüme çok şükür. Amin inşaallah. Umarım herşey yolunda gider...

Kızlar tahmini olarak transferim ya kayınvalidemler gelmeden 1-2 gün önce ya da onların geldiği gün olacak. Ben nasıl yatacağım onların yanında :) Eltimler de gelecek.

cnm sonuçta tedavi olduğunu biliyolar anlayış gösterirler sana

İnciciğim ekledim seni. Niye yatamayasın ki ... Bu özel bir durum. Hem iyi olur gelmeleri... Baksınlar sana:KK1: Rahat edersin :KK33:

X