Evdiz mağazaları :((

furdevs

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
152
0
43
Arkadaşlar bulunduğunuz ilde varmı bilmem ama Evdiz mağazalarının kapısından bile girmeyin. 3. ayda temmuz ayında teslim alacağım diye belirterek ve parasını nakit ödeyerek koltuk takımı aldım. Ve iki güne kadar çeyizim gidecek günlerdir uğraşıyorum. Önce siparişim kayıptı sonra bulduk dediler ve bugün getirdiler ürünü ama benim aldığımla ilgisi yoktu gelen koltukların. Hemen mağazaya gittim. Müdürü, bana satış yapan personeli, sevkiyatçısı hepsi ile görüştüm. Haklısınız halledelim dediler. Meğer benim ürünleri satmışlar. Başka bişey beğenin dediler. Ki ben o koltuklara göre perde yaptırdım halı aldım. Çünkü daha önce görüştüğümde sorun yok ürün depoda istediğiniz renk ve modelde demişlerdi. Neyse olan olmuş diyerek başka bir ürün seçtim.Seçtiğim ürün teşhirdeydi, ve koltuğun kenarı deri olan kısmı yırtılmıştı. Bu gelmeyecek depodan yenisi gelecek dediler. Bu akşam geldi koltuklar. İnanamadım buzdolabı streci ile sarmışlardı ürünü ve şüphelendiğim için açtım ve tabiki o yırtık olanı getirmişlerdi. Nasıl bir zihniyet bu. 7 ay önce nakit ödemişim. En çok sinirlerimi bozanda aptalmışım gibi davranmaları. Yarın 9 da gideceğim ama şu an sinirden elim ayağım titriyor. Bu nasıl bir dolandırıcılıktır ya. Sabahı nasıl edeceğim bilmiyorum. İnsanlar bu kadarmı değer yargılarını yitirmiş. Haklısınız dediler mağduriyetinizi gidereceğiz dediler. Yarın kamyon gelecek çeyizim gidecek. offf :gitme::gitme::gitme:

X