Pkolular ve yumurtlama problemi olupta iğne tedavisine başlayanlar dertleşelim...

YS88

Gel Mucizem Ne olur :(
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
1.522
6
ARKADAŞLAR KISACA KENDİMİ ANLATAYIM 6 AY KLOMEN KULLANDIM YUMURTALIKLARIM GELİŞMEDİ ŞİMDİ İSE GONALF TEDAVİSİNE BAŞLADIM 50ML İLE AMA YİNE YUMURTALARDA TIK YOK DOZ 75ML ÇIKTI CUMA KONTROLÜ VAR HER DEFASINDA DOKTORDAN AĞLAYARAK DÖNMEKTEN BIKTIM BEİM DURUMUMDA OLANLAR VE TEDAVİ GÖRENLER YAZSIN LÜTFEN DERTLEŞELİM....:enbuyukkk:

Kımse yok mu kızlar nerdesınız.....

canım klomeni 6 ay boyunca hep aynı dozda mı kullandın benim de seropheneyle oluşmadı günde 2 den günde 3e çıkardık o da yetersiz olunca günde 4 içtim bakalım salı günü kontrol var yine işe yaramazsa iğneye geçer heralde

canım ben 5 ay sabah akşam günde 2 defa kullandım ama hiç gelişme olmadı sadece 1 ay oldu oda ay sonunda büydüğü için doktorum adetin 13 günü baktı ama gelişmemişti.meğer gelişmiş ama çatlayamadığında kist olmuştu.şuan iğne tedavisine geçtim.ama inan %100 gelişir düşüncesiyle başlamıştım ama iğnede çözüm olmuyo.9 gün gonalf göbekten vurundum büyümedi sonra menogon 75 likle devam ettik 3 gün vurunup kontrole gittiğimde büyümeye başlamış ama geç büyüyo dedi doktor.sonra dozo 150 ml çıkardı ve p.tesi kontrolüm var.inşallah büyümüştür ona göre aşılamam olcak.çok zor bir tedavi süreci.allah yardımcımız olsun.

X