Genart Tüp Bebek ve PGT yaptıranlar nolur bilgi verirmisiniz?

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.729
203.127
52
Arkadaşlar ben çorumda görev yapan bir devlet memuruyum hacettepe hastenesinde genetik sma teşhisi kondu bebekler doğduktan 1/2 yıl sonra ölüyormuş. çok araştırdım ufuk üniversitesinden volkan baltacı yı buldum. çankayada kliniğinde görüştük bana gazete ve televizyon haberlerinden örneklerle eski hastalarını gösterdi pgt yöntemi denen bir yöntemle tüp bebek yaparak sağlıklı bebek elde ediliyormuş. Bu yöntemi yaptıran yada pgt yöntemiyle tüp bebek yaptıranlar yorumlarını yazabilirlermi?

canım bende sık düşük yapıyordum ankarada gitmediğim merkez kalmadı her biri değişik şeyler söylediler birazda bende pimpiriklilik var en son volkan hocayı buldum şimdi 17 haftamın içerisindeyim gidebileceğin en güzel merkez eminim memnun kalırsın çok kalabalık ama şimdi yeni doktor almışlar o kalabalık kalmamış... işallah sende umutlarına kavuşursun...

denizciğim bebeğim 36 hafta içerisinde yakında sağlıklı bir pgt bebeği olacak. emeği geçen tüm genart çalışanlarına sonsuz teşekür ederim. allah onlardan razı olsunki bana bu günleri gösterttiler gitmediğim ve soyulmadığım merkez kalmamıştı. herkes cana yakın ve düzeyli ilk görüşmede o havayı alıyorsun zaten umarım rabbim sanada güzel bebekler nasip eder. benim tedavimi aysun hanım yaptı çok ilgili bir hoca.. tavsiye ederim...

arkadaşlar ben doğum yaptım uzun zamandan sonra yeni giriyorum siteye allah herkese tattırır işallah bu tadı bunca çileden sonra bebek sahibi olmak çile gibi genarta ve volkan baltacıya ve aysun hocaya ve sarp beye ve tüm çalışanlara bu mubarek günde ne diliyorlarsa olsun. çok teşekürler.

merhaba banada pgt uygulanması gerekiyor bende genartı düşünüyorum. ankara dışındayım sanırım önümüzdeki hafta gidicem eşimin izin almasını bekliyorum izin günü belli olunca randevuyu o güne almam kolay olurmu yani çokmu yoğun oluyor ne kadar sonra randevu veriyorlar.

2yıl aradan sonra (pgt konusunda)GENART ve FERTıJıN arasında sıkıştım kaldım.hangisine gitsem acaba yada vaz mı geçsem off...

cennet kokulum slm fertijin görünce yazmak istedim bende oraya gidiyorum nisan ayında tedaviye başladık benimde pgd yapıldı hamile kaldım fakat bebeğimi kaybettim ben tekrar orada tedavi görecem hatta şimdiden vitaminlerime başladım memnun kaldım ekimgibi tedavim başlıcak inşş bu sefer sağlıklı bir şekilde bizimde bebeklerimiz olur

iyi araştır içine neresi siniyorsa oraya git derim

merhaba...
izmirdeyim. smyrna da tedavimi oldum. kromozom translokasyonu sebebi ile 4 kez düşük yapmıştım. tüp bebek ve pgt yapıldı. pgt yi yapan volkan baltacıydı. ankaradan bunun için geldi... şimdi oğluşum 3 aylık... umarım sağlıklı bebeğin olur cnm... allah yardımcın olsun

merhaba arkadaşlar bende genartta tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum fiyatlar konusunda bilgisi olanlardan yardım bekliyorum

Merhaba Arkadaşlar . Ben 40 yaşında bütün çabalarına rağmen bir bebek sahibi olamamış birisiyim. 3 sefer tüp bebek denemesi yaptım yumurtalar döllenmedi . Doktarlar bebeğiniz olur diyor.Ama her seferinde elimiz boş dönüşyoruz. Tüp bebek yönteminde CGH genetik tanı yöndemi ile bir sefer daha şansımı denemek istiyorum. Sizler ne dersiniz . Bir türlü karar veremiyorum.

Arkadaşlar ben çorumda görev yapan bir devlet memuruyum hacettepe hastenesinde genetik sma teşhisi kondu bebekler doğduktan 1/2 yıl sonra ölüyormuş. çok araştırdım ufuk üniversitesinden volkan baltacı yı buldum. çankayada kliniğinde görüştük bana gazete ve televizyon haberlerinden örneklerle eski hastalarını gösterdi pgt yöntemi denen bir yöntemle tüp bebek yaparak sağlıklı bebek elde ediliyormuş. Bu yöntemi yaptıran yada pgt yöntemiyle tüp bebek yaptıranlar yorumlarını yazabilirlermi?

canım yaptırınmı bızdede oyle sorun var ? 2009 yazıyor sormak istedim ? mj atarmısın

denizciğim bebeğim 36 hafta içerisinde yakında sağlıklı bir pgt bebeği olacak. emeği geçen tüm genart çalışanlarına sonsuz teşekür ederim. allah onlardan razı olsunki bana bu günleri gösterttiler gitmediğim ve soyulmadığım merkez kalmamıştı. herkes cana yakın ve düzeyli ilk görüşmede o havayı alıyorsun zaten umarım rabbim sanada güzel bebekler nasip eder. benim tedavimi aysun hanım yaptı çok ilgili bir hoca.. tavsiye ederim...

cnm kaça yaptırdın sürecin nasıl geçti bilgi veririmisin?

merhaba...
izmirdeyim. smyrna da tedavimi oldum. kromozom translokasyonu sebebi ile 4 kez düşük yapmıştım. tüp bebek ve pgt yapıldı. pgt yi yapan volkan baltacıydı. ankaradan bunun için geldi... şimdi oğluşum 3 aylık... umarım sağlıklı bebeğin olur cnm... allah yardımcın olsun[/QU

Merhaba sizden bilgi almaya cok ihtiyacım var lütfen. pgt yöntemiyle hamile kalmışsınız 4 tane zorunlu kürtajım var hamilelikte kalp atışları durdu.ve öğrendikki tranlokasyon var 4 ve 11 kromozomlarımda ve senin söyleyeceklerin benim için çok önemli yardımcı olursan çok sevinirim.Ankara Genart'ı düşünüyorum sanırım sende ordan bebek sahibi olmuşsun.Bilgi verirsen çok sevinirim.İlk denemende mi oldu canım bebegin.

siteye yeni üye oldum mesaj gönderemiyorum senden bilgi almak istiyorum eyetkiner ...

merhaba...
izmirdeyim. smyrna da tedavimi oldum. kromozom translokasyonu sebebi ile 4 kez düşük yapmıştım. tüp bebek ve pgt yapıldı. pgt yi yapan volkan baltacıydı. ankaradan bunun için geldi... şimdi oğluşum 3 aylık... umarım sağlıklı bebeğin olur cnm... allah yardımcın olsun[/QU

Merhaba sizden bilgi almaya cok ihtiyacım var lütfen. pgt yöntemiyle hamile kalmışsınız 4 tane zorunlu kürtajım var hamilelikte kalp atışları durdu.ve öğrendikki tranlokasyon var 4 ve 11 kromozomlarımda ve senin söyleyeceklerin benim için çok önemli yardımcı olursan çok sevinirim.Ankara Genart'ı düşünüyorum sanırım sende ordan bebek sahibi olmuşsun.Bilgi verirsen çok sevinirim.İlk denemende mi oldu canım bebegin.

Merhaba,
Öncelikle hikayemiz aynı ve hiç ümidini kaybetme.
benim tedavim İzmir Smyrna da oldu. Fakat PGT için Ankara Genart dan Volkan bey geldi. Tedavimin sadece embriyoların genetik incelemesiyle ilgilendi yani. Benim ilk denememdi tüp bebeği.
uzun protokol tedavi uygulandı bana. iki tane sağlıklı embriyom vardı onlar tarnsfer edildi. çok şükür bit tanecik oğlum benimle.
Allahım gönlüne göre verir inşallah. ben tedavi boyunca hiç ümidimi kaybetmedim ve hep inandım. dua ettim.
dualarım seninle inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın canım.

Merhaba,
Öncelikle hikayemiz aynı ve hiç ümidini kaybetme.
benim tedavim İzmir Smyrna da oldu. Fakat PGT için Ankara Genart dan Volkan bey geldi. Tedavimin sadece embriyoların genetik incelemesiyle ilgilendi yani. Benim ilk denememdi tüp bebeği.
uzun protokol tedavi uygulandı bana. iki tane sağlıklı embriyom vardı onlar tarnsfer edildi. çok şükür bit tanecik oğlum benimle.
Allahım gönlüne göre verir inşallah. ben tedavi boyunca hiç ümidimi kaybetmedim ve hep inandım. dua ettim.
dualarım seninle inşallah en kısa za manda bebeğini kucağına alırsın can

canım çok saol inşallah.ben cok ümitsizim mutsuzum kötümserm inşallah diyeyim.senin hangi kromozomlarında translokasyon öğrenebilirmiyim.ya doktorlar normalde de olur diyorlar bende birkez daha normal mi denesem diyorum cok kötü benim gibi güçsüz biri kaldıramayabilrim tüp bebeği :KK43:

merhaba...

merhaba bende de aynı sorun var benim 6 ve 10. kromozomlar 2 zorunlu kürtaj... genart tüp bebek merkezinde tedaviye başlıcaz bu ay. ben de bir de pko olduğu için doktor zayıflamamı istedi. 9 kilo verdim ve bu ay inş. tüp bebek yaptırıcaz inş. isteyen herkese nasip eder allah bu güzel duyguyu...

Kızlar ankara genart pgt yaptırdım. Çok zormuş gerçekten bu tüp bebek:KK43: 19 embriyodan 5 normal çıktı. 2 tanesini transfer ettiler. Ama kalanını dondurmadılar neden bilmiyorum:KK43: şimdi bekliyorum bayramdan sonra test yapıcam sadece hayırlısı diye dua ediyorum

Genart pgt yaptıdım bugün hcg verdim sonuç negatif
Merhaba,ben de genartta pgt yaptırdım ve sonuç negatif maalesef.zaten 1tane sağlıklı vardı o da olmadı.peki tekrar denediniz mi hangi merkeze gittiniz?ben de Gaziantep'te yaşıyorum ve öğretmenim.umarım güzel haberlerinizi alırım...

X