Kontakt Lens beren saatin göz rengi

gamze159

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
313
1
o rengin lens karşılığı ne olabilir sizce?ben çok beğeniyorum grimsi bal rengimsi gibi

bilen varsa yazsın lütfen:)

düz ela değil bence daha değişik bi rengi var.

benimde gözlerim ela ama onunki öyle bi ela değil

behlül menekşe gözler çıkar ortaya die bişi demişti ya kıyafet alırken belkide menekçe göz dedikleri o dur gerçektende

kızlar koyu yeşil :1closedeyes: bende freshlook un natural die geçen lenslerinin yeşili vardı ve aynı renk oluyordu tabi koyu kahverengiyse gözleriniz..Bana kalırsa bir gözlükçüye gidin ve lensleri denemek istediğinizi söyleyin ben deneyerek almıştım

ya menekşe rengi nasıl oluyor maviye hatta mora çalan bir renk mi yeşil mi resim koyabilirmisinz??

Bu renk violet canım durusoftun

durasoft3complementswz6.jpg

violetdurasoft2complemeoo7.jpg

berensaat.jpg

Arkadaşlar Beren saatin göz rengini ben herkezin bildiğinden farklı olarak en çok soloticanın natural colours mel rengine benzetiyorum.Çünkü fotoğraftada gördüğünüz gibi gözünün çevresindeki çemberin kalın değil oldukça ince hatta bazen belli belirsiz olduğunu görüyorum tıpkı natural colours mel gibi.Çünkü hıdrocharm melin çevresindeki çember Beren saatin gözündeki çemberden daha kalındır üstelik natural colours mel gözü hıdrocharm mele göre daha fazla açmaktadır. soloticanın n.c serisinin pupil boşluğu geniştir fotoğrafada bakarsanız Berenin pupil boşluğunun yani göz bebeğinin oldukça geniş olduğunuda göreceksiniz bence birebir natural colours mele benziyor.

bugün bu konuyu ben açıyım bari diye tasarlamıştım.. beren saatin gözlerini ben hep gri zannediyodum menekşe de nasıl olsa gerek?laelaelaelaelae

Bence Beren saatin gözleri yüzde yüz lens.ama acayip yakışıyor. solotica hidrocharme mel veya rainbow giallo kullanıyor olmalı.bende giallo aldım hemen hemen aynı rengi yakalayabiliyorum.

Ben begenmiyorum o rengi, renkli göz havası vermiyor.Freshlook grilerimi ona benzeten oluyordu uzaktan bakınca, ben beğenmiyordum o lenslerimi de.

Bence Beren saatin gözleri yüzde yüz lens.ama acayip yakışıyor. solotica hidrocharme mel veya rainbow giallo kullanıyor olmalı.bende giallo aldım hemen hemen aynı rengi yakalayabiliyorum.

Kızlar Bereb saatin göz rengi için kesinlikle hıdrocormeli öneririrm size arkadaşım hıdrocor mel aldı kahverengi gözlerinde tıpkı Beren saatin göz rengi gibi durdu inanın.sarı yeşil çok tatlı bir renk verdi hıdrocor meller..:lepi:

Kızlar Bereb saatin göz rengi için kesinlikle hıdrocormeli öneririrm size arkadaşım hıdrocor mel aldı kahverengi gözlerinde tıpkı Beren saatin göz rengi gibi durdu inanın.sarı yeşil çok tatlı bir renk verdi hıdrocor meller..:lepi:

Hidrocor daha koyu değilmi? gerçi tam olarak bilemiyorum.solotica lensler biraz pahalı.gerçi yıllık olduğu düşünülürse uygun sayılabilir.Bendeki rainbow da sarı renkte ama gözlermde yeşile yakın ela gibi.Göz rengimi çok açıyor.Ama bir o kadarda doğal duruyor.Tavsiye ederim:)))kaydirigubbakcemile5

X