Göz Makyajı Rimel Nasıl Sürülür ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
901
1
mrb kızlar ben rimel sürme özürlüyüm sanıyorum bir türlü istediğim gibi tek tek ayrılmış yapamıyorum kirpiklerimi . Bakıyorum biraz nette ama zigzag düz falan filan sürüyorum diyenler var onlardan da bişey anlamadım sadece söylem olduğu için . bana nasıl sürdüğünüzü anlatabilir misiniz artık becereyim istiyorum çünkü =) kirpiklerim baya uzun orta gürlükteler bu arada şimdiden teşekkürler =) a.s.

benim sürme şeklim şöyle canım.
hafif uçlarına sürdükten sonra dipten sürmekle devam ediyorum ve geçire geçire yani sağa sola hareket ettirirken fırçayı aynı zamanda yukarıda kaydırıyorum böylece topaklanma ve yapışma olmuyor.
bir de ben kirpiklerimi paralel göz bitimine doğru yayılmış seiyorum o yüzden en son sağa doğru çekerim ki sağa doğru yayılsınlar.
deneye deneye sen de göüne yakışanı bulursun artık.

benim sürme şeklim şöyle canım.
hafif uçlarına sürdükten sonra dipten sürmekle devam ediyorum ve geçire geçire yani sağa sola hareket ettirirken fırçayı aynı zamanda yukarıda kaydırıyorum böylece topaklanma ve yapışma olmuyor.
bir de ben kirpiklerimi paralel göz bitimine doğru yayılmış seiyorum o yüzden en son sağa doğru çekerim ki sağa doğru yayılsınlar.
deneye deneye sen de göüne yakışanı bulursun artık.

çok teşekkür ederim bi de böyle deneyim bakalım =)

X