sakarya[adpazarı] kadın doğumcu tavsiye eder misiniz?

matarzu

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
133
2
merhabalar,yaklaşık 1 aylık hamileyim.bugün öğrendim.ssklıyım adapazarında tavsiye edebileceğiniz:doktor,hastane var mı?ayrıca doğum evi hakkında bilğisi olan var mı?diğer doğum evi fiyatları?

merhaba canım bende Adapazarın'ndayım 7 aylık hamileyim ilk 4 ayımda doğum evi doktorunun özeline gittim ilgi alaka yoktu test için hastaneye indiğimde kadın beni tanımıyordu bile ve bu benim çok ağırıma gidiyordu.ş Sonra tavsiye üzerine özel Bilge Hastanesi'ne gitmeye başladım kadın doğumcusu çok iyi ilgi alaka mükemmel. Sigortalı olduğunu yazmışsın bende sigortalıyım bir kere 10 tl muayne ücreti veriyorsun 1 ay boyunca kontrole falan gidebiliyorsun yaptıracağın testleri sigorta karşılamıyor o yüzden doğum evine gidip yaptırıyorum. Normal doğum ücreti 275 tl sezaryan 525 tl 3 gün yatış veriyor ben odaları gördüm tek kişilik odalar ziyaretçin için bile yatak var tertemiz duş wc var odalarda doğumhane mükemmel ne arasan var küvözler öyle benim çok kafama yattı. Allah Nasip Ederse Kasım'da doğumumu Bilge Hastanesi'nde yapıcam.. Sana da tavsiye ederim...

merhaba hadise, çok teşekkür ederim.ilgilendiğin ve cevap yazdığın için.umarım kazasıs belasız bebişi dünyaya getirirsin.allah yar ve yardımcın olsun.

hadise hanım bir sorum olacak.özel hastanenin verdiği tahlilleri doğum evinde yaptırman zor olmuyormu? ayrıca adpazarında hamile kıyafetlerini nerden alıyorsun.ben burda yeniyimde .iyi günler.

matarzu bende 2,5 aylık hamileyim ve adapazarının ilçesinde oturuyorum
ilk olarak altınova ya filiz dursuna gittim ve 2 haftada bir de muayeneye gidiyorum ama çok ta memnun değilim açıkçası fazla bir ilgi yok bide geçenlerde rahatsızlandım aradım hastaneyi ama ulaşamadım randevusu dolu olduğu için randevuda vermediler
o yüzden bide adatıp a gideyim dedim orda da handan hanım vardı ondan da memnum olmadım
birde bilge hastanesine gideyim

matarzu bende 2,5 aylık hamileyim ve adapazarının ilçesinde oturuyorum
ilk olarak altınova ya filiz dursuna gittim ve 2 haftada bir de muayeneye gidiyorum ama çok ta memnun değilim açıkçası fazla bir ilgi yok bide geçenlerde rahatsızlandım aradım hastaneyi ama ulaşamadım randevusu dolu olduğu için randevuda vermediler
o yüzden bide adatıp a gideyim dedim orda da handan hanım vardı ondan da memnum olmadım
birde bilge hastanesine gideyim

merhaba jnaz,ilğilendiğin ve deneyimlerini paylaştığın için teşekkürler.adatıptaki handan hanımın cv sini inceledim oldukca deneyimli,memnun kalmadığın nokta ne yazar mısın?bilge hastanesini çok övgü alan bir yer.fakat oranın kadın doğumcusu bir tane ve erkek.benim ilk hamileliği ve bayan doktor tercihim....:kedi:

merhaba jnaz,ilğilendiğin ve deneyimlerini paylaştığın için teşekkürler.adatıptaki handan hanımın cv sini inceledim oldukca deneyimli,memnun kalmadığın nokta ne yazar mısın?bilge hastanesini çok övgü alan bir yer.fakat oranın kadın doğumcusu bir tane ve erkek.benim ilk hamileliği ve bayan doktor tercihim....:kedi:

bence önemli olan iyi bir doktor ..erkek bayan farketmemeli..çekinmeyin canım.))

rica ederim canım
şöyleki muayenehanesine girdim yanında hemşire vardı bekliyorum bişey söylesin diye kendi aralarında konuşmaya devam ediyorlar ki ben felaket bir sancı ile gittim sonra açıklama yaptım böyle böyle diye ultrasona geç dedi hemşirenin kalkıp bana yer göstermesini bekledim binbir nazla kalktı nerdeyse yerinden masaya geçtim içerisi hem pis hemde kokuyordu ultrasonda baktı ilk önce 10 haftalık dedi sonra ultrasona bilgileri girdi yok 9 haftalık dedi uyuyormuş bebeğim
sonra mide rahatsızlığım için ilaç yazmaya başladı ama sormuyor bi rahatsızlığın varmı diye bende dedim ben karaciğer rahatsızlığım için ilaç kullanıyorum ona göre verin sonra sormaya başladı 1 ay sonra gelirsin dedi ve gönderdi

bilge hastanesinde erkek doktor olduğunu bilmiyordum canım o zaman o hastanede elendi artık
bende erkek doktor istemiyorum
bakalım 2 hafta sonra tekrar gideceğim altınovaya tekrar bilgi vermeye çalışırım

haftasonu adatıp hastanesine gittim.(handan hanım) çok deneyimli bir doktor ama istediğim ilgiyi bulamadım.odasına girmemle çıkmam bir oldu.ilk hamileliğim bir yığın soru işareti var kafamda sormama imkan vermeden odasından cıktım.ayrıca benim yanımda,yanındaki hemşiresini ve soru sormak isteyen eşimi azarladı.bayramdan sonra adatıpta neşe hanım var birde onu deniyecem.deneyimlerimi yazmaya çalışırım.

merhaba papatya bende sakaryalıyım ada tıp da handan hanıma gidyorum cok memnunum tecrübeli ve dogumları cok kolay oluyo bende 3 bucuk aylık hamileyim k.i.b

mrb arkadaşlar bende sakaryada yaşıyorum.adatıp ta neşe aşıcı ya gidiyorumçok cici bi bayan ve çok igileniyor.tavsiye ederim..

vala o nese sadece konusuyor kadındogumcumu psikologmu anlamadım yumurta takibi için gittim konustu konustu ne baktı ne bişi kapı dısnda buldum iyi konusuyorda sadece konusuyorr

arkadaşlar evet bende adapazarında doktor hastane arıyorum doğum yapan yada yapacak arkadaşlar yazsın lütfen

arkadaşlar ben doğum evinin karşısında muayenehanesi olan doktorum Turgay Şenen e gidiyorum 7 aydır ve bir an bile
pişmanlık duymadım ona gittiğim için. ben preklempsi ve yüksek tansiyon hastasıyım syesinde hamileliğimi sorunsuz olarak geçiriyorum.
gece yarsı fenalaştığımda cep telefonundan sorunsuz ulaşabiliyorum. Ve herkese şidettle tavsiye ediyorum. ilk hamileliğim ve muhteşem bir doktor sayesinde sorunsuz olarak geçiriyorum. İnanın cinsiyet önemli değil doktorun insaniyeti çok önemli bir kere giderseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

ayrıca bilge hastahanesindeki doktor gündüz serin kabus gibi bir adam çok yaşlı gözleri görmüyor
elleri titriyor. ve bilge hastahanesi çok pis hastane değil çöplük sanki

kızlar 12 eylülde altınovada normal doğum yaptım. doktorum filiz dursun. ben doktoruma normal istediğimi söyledim oda muayeneler sonucunda normal doğuma bengel olmadığını söyledi ve nitekimde bi sorun çıkmadan bebişimi kucağıma aldım. özel hastanede normal yapmazlar die bende tereddüt yaşamıştım o yüzden buraya yazma gereği duydum umarım herkes sağlıkla hayırlısıyla yavrusuna kavuşur..

X