Doğuma Hazırlık Ankara lı anne ve anne adayları neyi nerden aldınız. yarsım lütfen

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ozzzy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
77
1
Merhaba arkadaşlar. Ben 30 haftalık hamileyim. Bebeğimin ilk zamanlar giyeceği body tulum ,banyo ve bakım malzemeleri dışında henüz birşey alamadım. Özellikle oto koltuğu, telsiz,uyku seti,halı , dönence,gece lambası ,yatak vb. şeyleri nerden aldığınızı ve kaça aldığınızı yazarsanız çok sevinirim. neyi nerden alacağım hakkımda hiç bir fikrim yok .:uhm:Çok fazla gezemiyorum o yüzden de kazıklanmak istemiyorum..yardım ederseniz çok sevinirim:1rolleyes::1hug:

e-bebek magazasından alabılırsın ınsan hepsını bı arada gorunce daha guzel alısverıs yapabılıyo orada

canım A city outlet istanbul yolunda
alt kattaki bebek mağazalarına mutlaka bak
alışveriş merkezi fakat inanılmaz pazarlıklı ürünler alabiliyosun
ben çok beğendim orayı ve aradığın herşey var

bebeğime ilk alışverişlerimiz

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ve bir anne adayıyım.şuanda 22 haftalık hamileyim.inş.bi oğlum olacak.ama ben bebeğim için ne zaman hazırlıklara başlamam konusunda kararsızım.bazen bıseyler görüyorum ve almak istiyorum ama sonra acaba erken mi diyorum.bide oğluma bi oda hazırlayacağız ama hala karar veremedik.:KK43:lütfen bizlere fikir verirmisiniz?mesela büyüyen beşikler kullanışlı mıdır?tavsiye eden varmı?ayrıca sakaryada yaşayanlar bebekleri için en güzel alışverişi nereden yapıyorlar?şimdiden tesekkürler.

arkadaslar bu sekılde bı mesaj yazdım ve cevap beklıyorum ama gelmedı lutfen ılgılenın.zaten kullanıcı olarak cok acemıyım.tesekkurler.

merhaba ben bebeğimin bir çok şeyini internetten almıştım mağazalara göre fiyatlar daha uygun ayrıca herşeyi bir arada alabilmek mümkün
.kirazbaby.com - irembebe.com - civilim.com - e-bebek.com - bebekmarket.com
bunlar herkesin bildiği güvenli siteler, ben bunlardan aldım problem yaşamadım
iyi alışverişler

Son düzenleme:
Kesinlikle ve kesinlikle Özalcan Bebe.Söğütözünde ve Ulus'ta var. Özellikkle Ulus mağazası merkez olduğu için peşin paraya %25' e yakın indirim yapıyorlar.Söğütözsündekinde ise :%20'i buluyor. Ama fiyatlar bindirimli değil dışarıdaki ile aynı ve üstüne bi de indirim yapıyorlar. Aradığın herşeyi A'dan Z'ye bulabilirsin. Ben bütün alışverişimi Ulus'tan yapmıştım. Bir sürü de hediye verdiler. Bebek mağazası olarak tek geçerim. E-bebek pahalı ve indirim yaptıramazssın.

Kesinlikle ve kesinlikle Özalcan Bebe.Söğütözünde ve Ulus'ta var. Özellikkle Ulus mağazası merkez olduğu için peşin paraya %25' e yakın indirim yapıyorlar.Söğütözsündekinde ise :%20'i buluyor. Ama fiyatlar bindirimli değil dışarıdaki ile aynı ve üstüne bi de indirim yapıyorlar. Aradığın herşeyi A'dan Z'ye bulabilirsin. Ben bütün alışverişimi Ulus'tan yapmıştım. Bir sürü de hediye verdiler. Bebek mağazası olarak tek geçerim. E-bebek pahalı ve indirim yaptıramazssın.

canım tam adresi nedir ulusta nerde

bence de özelcan bebe kesinlikle
smhsmh acity demişsin ya özelcan bebe orda da var ama tabi o kadar çeşit yok
söğütözü mağazası kocaman biz de bir gün gidip tekstil dışında herşeyi ordan aldık küvet, bakım malzemeleri falan gerçekten çok indirim yapıyolar, tekstillerin bi çoğunu da acityden almıştım beğendiğim hoşuma gideni aldım öyle
en son kraftın ana kucağını acitydeki özelcanda 140dan 11a indirdiler ordan aldık
ulustaki şubesi çıkrıkçılara giderken örtü mağazasının ordan sola dönüyon sonra bi daha sağa dönüyon orda.

bence de özelcan bebe kesinlikle
smhsmh acity demişsin ya özelcan bebe orda da var ama tabi o kadar çeşit yok
söğütözü mağazası kocaman biz de bir gün gidip tekstil dışında herşeyi ordan aldık küvet, bakım malzemeleri falan gerçekten çok indirim yapıyolar, tekstillerin bi çoğunu da acityden almıştım beğendiğim hoşuma gideni aldım öyle
en son kraftın ana kucağını acitydeki özelcanda 140dan 11a indirdiler ordan aldık
ulustaki şubesi çıkrıkçılara giderken örtü mağazasının ordan sola dönüyon sonra bi daha sağa dönüyon orda.

canım netten baktım ben sonra evet bizim kraft dondy aldığımız yerde özelcanmış a city de baya indirim yapmışları 275 e aldık mesela
ulusa da gideceğiz daha bakalım sağolasın

X