Turkiyenin en iyi estetik cerrahi

ben burun ameliyyati yapmak istiyorum. Bir kere ugursuz Ameliyyat geçirdim. Doktor Namık Kemal Barana nasil ulaşa bilirim. Yardimçi olun lütfen
Cihat nazmi baran , namik kemal baran in oglu,kendisi estetik cerrahi,ama namik bey cok yaslanmis artik. Kadinlar klubunde muhammed dilber in ismi cok geciyor

En iyi diye bişi yok bence arkadaşımla 4-5 doktor gezdik yaşı ve tecrübesinden kaynaklı Nazım Durak'ı seçtik burun işi birazda zevk meselesi yaptığı işlere baktık sonrada arkadaşın burnuna baktık gayet güzel iş çıkardı. Yani burun estetiği olduğunu bilmesem inanmayacağım baya doğal oldu isteyene özelden paylaşabilirim

En iyi degilde en iyileri olabilir, bu da kısa dönemli degerlendirmede herkesin beğenisine göre değişir. Başarı önemli başarıyı da uzun dönem sonuclar belirliyor. Yani 2-5-10 yıl sonraki sonuçlara bakmak lazım. Yaptıgı burunlarda revizyon ihtiyacı az rastlanan doktorlar başarılıdır. Farkında oldugum şu her doktorun bir sekilde memnun olmayan yada revizyon gereken hastası oluyor. En başarılılar kimler dersek eğer, az sayıda revizyon gerektiren sonucu olan ve eğer revizyon gerekirse kendi hastasının revizyonunu kendisi yapabilenler.

X