Turkiyenin en iyi estetik cerrahi

Canım eğer tavsiye istiyorsan fikir verebılırım Türkiye içi nacizane tabi,istediğin için.Duyduklarım ve bir taneside deneyimim adına.Atay Atabey,Ufuk Bilkay,Emre ılhan.Bu üç doktorun yaptığı burunları cokk beğeniyorum ben.Aklında bulunsun canım

otoriteler ne derse desin ben yine kendi beğendiğim burun şeklini yapan doktora giderim sonuçta,dunyanın en iyi doktoru olsa boşşş ben beğenmedikten sonra.vala açık konuşayım ben bitek emre beyin yaptığı burunları beğeiyorum gerisi hikaye,ama oda burun ucunu çok uzun bırakıyo yani tasarım aşamasında uyarmak lazım eğer uzun burun sevmeyen varsa.

aaa cok aip :1closedeyes:
bizde emre ilhanı tavsiye ediyoruz ederizde her zaman
ama kalkıpta tek onu begeniyorum gerisi hikaye olayı hiç hoş degil sonucta burda herkez ona yaptırmıyor yada yaptırmadı
hakaret içerikli aldım ben bunu .

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım eğer tavsiye istiyorsan fikir verebılırım Türkiye içi nacizane tabi,istediğin için.Duyduklarım ve bir taneside deneyimim adına.Atay Atabey,Ufuk Bilkay,Emre İlhan.Bu üç doktorun yaptığı burunları cokk beğeniyorum ben.Aklında bulunsun canım

evet ufuk bilkayı unutmusum oda cok musterili ve memnun musterili bir doktordur izmirdedir kendisi ....
doktor tavsiye sitesinin birinci sırasındadır ....

Aaa benimde doktorum iyi kızlar kaydirigubbakcemile3 Sadık Karakaya da iyi bir cerrah :dilcikar: :jeyyar: :roflol:

evet ufuk bilkayı unutmusum oda cok musterili ve memnun musterili bir doktordur izmirdedir kendisi ....
doktor tavsiye sitesinin birinci sırasındadır ....

alkisalkisalkis kendisi benim de doktorum olur ve ben çok memnunum,gerçekten işinde iyi ve çok deneyimli bir doktordur.alkisalkisalkis bence burada adı geçen doktorların hepsi aslında Türkiyedeki en iyi doktorlar diyebiliriz.

ben onur erola 3 kere burun ameliyatı oldum sonra mahkemeye verip dava açtım paranıza ve çekeceginiz acıya yazık olur

ay sivri burun görünce ceketimi asasım geliyo üstüne kaydirigubbakcemile3 herkesin çene ve elmacık kemiklerine oranlanan bi burun şekli belirlenir kişiden kişiye değişir bu,sen istersin ama doktorunun öneriside lazım

ank32 nickli bi arkadaş var burda onun burnuna çok benzio megan foxun burnu
megan-fox-tattoo.jpg

bence butun doktorlar kendı capında ıyı ama onemlı olan ıstedıgın burnu yapan doktor en ıyısıdır.... ayrıca dogal bır burun ıstenılıyorsa bunda en ıyısı BARIS CAKIR......... ve emre ilhandır en azından kkde bu doktorlara amelıyat olan bır suru ınsan var resımlerıyle bırlıkte:)))))

otoriteler ne derse desin ben yine kendi beğendiğim burun şeklini yapan doktora giderim sonuçta,dunyanın en iyi doktoru olsa boşşş ben beğenmedikten sonra.vala açık konuşayım ben bitek emre beyin yaptığı burunları beğeiyorum gerisi hikaye,ama oda burun ucunu çok uzun bırakıyo yani tasarım aşamasında uyarmak lazım eğer uzun burun sevmeyen varsa.
,

kızlar şöyle bir geçmişe göz gezdiriyim dedim ve takıldım kaldım bu cevaba,ben pek uğrayamadığım için kaçırmışım:)
çilekçim sen zühtü beye ameliyat olmamışmıydın hikaye derken kendi doktorunuda kastetmiş olmuyormusun ?
ben kendi doktorumu övmüyorum çünkü bende yakaladığı başarıyı başka hastada yakalayamazsa sorumlu hissederim kendimi,zaten bile biliyor doktorumu,elbetteki emre bey çok iyi bir doktor ama ben ondanda memnun olmayan arkadaşlar biliyorum,yani nasıl bizlerin burunları birbirine uymuyorsa yapılan operasyonlarda birbirine uymuyor hele son zamanlarda tv de sıkça görür oldum yapılan başarısız operasyonları
neyse kısa kesiyim,demek istediğim bütün doktorlar iyi değil ama hepside kötü değil,tek bir doktor hakkında hiçkimse çok iyi diye yorum yapmamalı,burda ameliyat olmayı düşünen insanların kafasını karıştırmamalıyız memnuniyetimizi belirtmemiz yetecektir diye düşünüyorum :)

Slm. Türkiyenin en iyi estetik cerrahı tabiki Prf. Dr. Namık Kemal Baran'dır. kendisiyle ilgili çıkmış bi haberden alıntı yaptım. bende bi kaç aya kadar burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum kendisine.İlgilenirsen adresini ve telefonu veririm.

Estetik cerrahi denince akla ilk gelen isimlerden biri Prof.Dr. Namık Kemal Baran’dır. Asker kökenli olan Baran, yıllarca GATA’da görev yaptıktan sonra Gazi Üniversitesi’nin kuruluşunda bulundu ve ilk rektörlüğünü üstlendi. Kendi dalının duayenlerinden sayılan Namık Bey’in marifetli elleri tatlı diliyle bütünleşirken, ünlü isimlerin vazgeçilmez kurtarıcılarından birisi olup çıktı. Ajda Pekkan’dan Hande Ataizi’ne, Pınar Eliçe’den Emel Sayın’a kadar bir çok ünlü isim onun ameliyat masasına konuk oldu. İlerleyen yaşına rağmen başarı grafiğini sürdürmesinden olacak, ünlü akını halen sürüyor.

Basında fazla görünmeyi sevmeyen Baran’ın en önemli özelliklerinden birisi de, zenginden alıp fakire veren Robin Hood kişiliğidir. Sosyetiğinden sanatçısına kadar bir çok kişiden binler, hatta milyonlar kazanan Namık Bey, bu birikimlerini yardıma muhtaç hastalara harcamaktan çekinmeyen bir yapıya sahiptir. Amerikalı meslektaşlarıyla beraber bu güne kadar 4 bine yakın insanı cebinden para harcayarak sağlığına kavuşturması onun pek bilinen yönleri arasında değildir. Son olarak Güney Doğu’da, mayına basma sonucunda bir uzvun kaybetmiş vatandaşlara el atması ve onlarca kişiyi sağlığına kavuşturması verebileceğim en güzel örneklerden biridir..

ayy inanmiyorum keske bu yazdigini aylar önce koysaydin... cünkü benim en begendigim burunlardan biri emel sayin ve ajda pekkan, hep doktorlarini merak ederdim :gitme:

Ömer Buşhem ile ilgili bilgisi olan var mı bu perşembe ameliyatım var en azından bilen birisi çıkar da doktorum hakkında yorum yapar diye bekliyorum Bursa Konur hastanesi doktoru kendisi.Hastanenin önünden geçiyorken bir uğruyalım dedik ve kendimi ameliyet günü almış olarak buldum aynı ameliyata kbb doktoru da girecek kbbci sol delikte kıkırdağın sola eğik olduğunu ve sağ delikte de et büyümesi olduğunu söyledi. BURSA'DA OLAN ARKADAŞLARDAN DR. ÖMER BUŞHEM İLE İLGİLİ BİLGİ RİCA EDİYORUM.

Burun estetigi icin Prof.Dr.Onur Erol derim baska birsey demem!!!!! 2005 Mayis ayinda Rhinoplasti oldum. En ufak bir sorun dahi yasamadim. Super dogal bir burunum var su anda. Ben soylemeden kimse anlamiyor estetikli oldugunu. Karga burunum oldu peri kizi burnu:) Ustelik oncesindeki nefes alma problemlerimde yok oldu:).

X