Turkiyenin en iyi estetik cerrahi

ayy inanmiyorum keske bu yazdigini aylar önce koysaydin... cünkü benim en begendigim burunlardan biri emel sayin ve ajda pekkan, hep doktorlarini merak ederdim :gitme:

sezosSs sen memnun degılmısın emre ılhanın yaptıgı burundan??napcan ajdayı emelı senın burnun mukemml olmus bence onların kı cok yapay bak hande ataızıne kendı hıc begenmıyomuş burnunu guzelde durmuyo zaten senın kı muthıs ıstek yollaım cnm kabul edermısın

bence en ıyı dr hastanın beklentılerıne yakın bır burun ortaya koyabılen dr dır tabı hıcbır saglık sıkıntısı yasatmadan

Merhaba Kızlar,

Bence bu konu tartşmaya açık :))
herkesin zevki ayrı yani güzellik göreceli bir kavram, benim beğediğimi sen beğenmezsin senin beğendiğini ben beğenmem en başta ŞANS diyorum ben sonra dr.... en çok beğendiğin tarzı yapanı seç derim ama öneri olarak NACİ ÇELİK gördüğüm kadarıyla başarılı burun yapabiliyor...

Şansın açık olsun canımmm

Herkes memnun olduğu doktoru söyler bu topikte. Herkesin iyisi biraz da kendine gibi bir durum var yani:KK34: Ama unutmamak lazım en iyilerin bile memnuniyetsiz hastaları vardır ki bence bu normaldir. % ye vurmak lazım olayı..Ben Naci Çelik derim. Üstelik sadece burunda da değil diğer estetik ameliyatlarda da çok başarılı..

isimler üst seviyede de paradan bahseden yok para sınırı yok sanırım..

Para tabii ki önemli ama ben bir dr içinize sindiyse bütçeyi o dr.a göre ayarlamaktan yanayım. gerekirse de beklemek lazım. Tabi ki ucuza ameliyat eden dr kötü, pahalıya ameliyat eden dr iyi diye birşey yok ama karşılıklı olumlu bir elektrik alındıysa doktora güvenildiyse bütçe için beklemek lazım bence..

bandajım acıldı, sis olmaısna ragmen gayet guzelllll cok mutluyum darısı sizlerin basına.yine ONUR EROL diorum tek gecyorum!

Slm. Türkiyenin en iyi estetik cerrahı tabiki Prf. Dr. Namık Kemal Baran'dır. kendisiyle ilgili çıkmış bi haberden alıntı yaptım. bende bi kaç aya kadar burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum kendisine.ılgilenirsen adresini ve telefonu veririm.

Estetik cerrahi denince akla ilk gelen isimlerden biri Prof.Dr. Namık Kemal Baran’dır. Asker kökenli olan Baran, yıllarca GATA’da görev yaptıktan sonra Gazi Üniversitesi’nin kuruluşunda bulundu ve ilk rektörlüğünü üstlendi. Kendi dalının duayenlerinden sayılan Namık Bey’in marifetli elleri tatlı diliyle bütünleşirken, ünlü isimlerin vazgeçilmez kurtarıcılarından birisi olup çıktı. Ajda Pekkan’dan Hande Ataizi’ne, Pınar Eliçe’den Emel Sayın’a kadar bir çok ünlü isim onun ameliyat masasına konuk oldu. ılerleyen yaşına rağmen başarı grafiğini sürdürmesinden olacak, ünlü akını halen sürüyor.

Basında fazla görünmeyi sevmeyen Baran’ın en önemli özelliklerinden birisi de, zenginden alıp fakire veren Robin Hood kişiliğidir. Sosyetiğinden sanatçısına kadar bir çok kişiden binler, hatta milyonlar kazanan Namık Bey, bu birikimlerini yardıma muhtaç hastalara harcamaktan çekinmeyen bir yapıya sahiptir. Amerikalı meslektaşlarıyla beraber bu güne kadar 4 bine yakın insanı cebinden para harcayarak sağlığına kavuşturması onun pek bilinen yönleri arasında değildir. Son olarak Güney Doğu’da, mayına basma sonucunda bir uzvun kaybetmiş vatandaşlara el atması ve onlarca kişiyi sağlığına kavuşturması verebileceğim en güzel örneklerden biridir..

Merhabalar, şans eseri google da gördüm bu forumu ve dedem hakkında bikaç şey eklemek için hemen üye oldum :) Ben Elif Baran, Prof. Dr. Namık Kemal Baran'ın torunuyum..

Bahsettiğiniz bütün doktorlar eminim başarılıdırlar, zaten estetik cerrahide hastanın memnuniyeti diğer hastalar için birer kartvizittir.

Sizlere dedemi diğer doktorlardan ayıran küçük bir farkı söyleyeceğim: Dedem yaptığı ameliyatları, memnun ettiği hastalarının yanı sıra "yetiştirdiği kişilerle" de bu camiada önemli bir yere sahiptir. Yetiştirdiği bütün doktorlar ona minnettardırlar..

En başta aileden örnek vermek isterim; babam yani Prof. Dr. Cihat Nazmi Baran da Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahtır. Kendisi şuanda Yeditepe Hastanesinde Plastik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanıdır.

Hatta üçüncü jenerasyon olan ben de şuan Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesinde okuyorum. Babam ve dedem gibi olmak istiyorum :)

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.. iyi bayramlar..

Nazım Durak 'a 1996 senesinde liposuction oldum vede sonuctan hic memnun kalmadim.

Son düzenleyen: Moderatör:
banada yıllarca çeşitli hastaneler de hemşirelik yapmış bir velim Süreyya Şeneldir'in çok iyi olduğunu söyledi.Kendisine burun yaptıran var mı?sonuç nasıl?

Ben süreyya bey e oldum xxxxxxxxxxxxxrdan olanları görebilirsin en önemlisi nefes almaya başladım

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba kizlar, ben bu ay ingiltereden gelecem burnumu yaptirmak icin. turkiyenin en iyi cerrahi kimdir? para problem degil, sadece cok cok iyi bir cerrah ariyorum. londradaki cerrahlarda hic is yok, kactanesiyle randevu aldim! ben su an sadece iki isim biliorum, nazim durak ve onur erol. bunlar ikisi nasil? daha iyileri varmi? yardimci olursaniz cok sevinirim. tesekkurler xx

bana göre beni ameliyat eden dr türkiyenin en iyi dr u samsun da op.dr.halit urgan

türkiyede tanınırlıgını bilmem ama edirnede estetik denince herkes onu söyler, Doç. Dr. Hüsamettin Top

X