Turkiyenin en iyi estetik cerrahi

sarikanarya21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
4
0
merhaba kizlar, ben bu ay ingiltereden gelecem burnumu yaptirmak icin. turkiyenin en iyi cerrahi kimdir? para problem degil, sadece cok cok iyi bir cerrah ariyorum. londradaki cerrahlarda hic is yok, kactanesiyle randevu aldim! ben su an sadece iki isim biliorum, nazim durak ve onur erol. bunlar ikisi nasil? daha iyileri varmi? yardimci olursaniz cok sevinirim. tesekkurler xx

Slm. Türkiyenin en iyi estetik cerrahı tabiki Prf. Dr. Namık Kemal Baran'dır. kendisiyle ilgili çıkmış bi haberden alıntı yaptım. bende bi kaç aya kadar burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum kendisine.ılgilenirsen adresini ve telefonu veririm.

Estetik cerrahi denince akla ilk gelen isimlerden biri Prof.Dr. Namık Kemal Baran’dır. Asker kökenli olan Baran, yıllarca GATA’da görev yaptıktan sonra Gazi Üniversitesi’nin kuruluşunda bulundu ve ilk rektörlüğünü üstlendi. Kendi dalının duayenlerinden sayılan Namık Bey’in marifetli elleri tatlı diliyle bütünleşirken, ünlü isimlerin vazgeçilmez kurtarıcılarından birisi olup çıktı. Ajda Pekkan’dan Hande Ataizi’ne, Pınar Eliçe’den Emel Sayın’a kadar bir çok ünlü isim onun ameliyat masasına konuk oldu. ılerleyen yaşına rağmen başarı grafiğini sürdürmesinden olacak, ünlü akını halen sürüyor.

Basında fazla görünmeyi sevmeyen Baran’ın en önemli özelliklerinden birisi de, zenginden alıp fakire veren Robin Hood kişiliğidir. Sosyetiğinden sanatçısına kadar bir çok kişiden binler, hatta milyonlar kazanan Namık Bey, bu birikimlerini yardıma muhtaç hastalara harcamaktan çekinmeyen bir yapıya sahiptir. Amerikalı meslektaşlarıyla beraber bu güne kadar 4 bine yakın insanı cebinden para harcayarak sağlığına kavuşturması onun pek bilinen yönleri arasında değildir. Son olarak Güney Doğu’da, mayına basma sonucunda bir uzvun kaybetmiş vatandaşlara el atması ve onlarca kişiyi sağlığına kavuşturması verebileceğim en güzel örneklerden biridir..

ben tv programlarında nazım durak'ı gördüm konuşmalarını dinledim ve bende iyi bir doktor oldugunu düşünüyorum fiyatı hakkında bilginiz var mı burun için

Slm. Türkiyenin en iyi estetik cerrahı tabiki Prf. Dr. Namık Kemal Baran'dır. kendisiyle ilgili çıkmış bi haberden alıntı yaptım. bende bi kaç aya kadar burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum kendisine.İlgilenirsen adresini ve telefonu veririm.

Estetik cerrahi denince akla ilk gelen isimlerden biri Prof.Dr. Namık Kemal Baran’dır. Asker kökenli olan Baran, yıllarca GATA’da görev yaptıktan sonra Gazi Üniversitesi’nin kuruluşunda bulundu ve ilk rektörlüğünü üstlendi. Kendi dalının duayenlerinden sayılan Namık Bey’in marifetli elleri tatlı diliyle bütünleşirken, ünlü isimlerin vazgeçilmez kurtarıcılarından birisi olup çıktı. Ajda Pekkan’dan Hande Ataizi’ne, Pınar Eliçe’den Emel Sayın’a kadar bir çok ünlü isim onun ameliyat masasına konuk oldu. İlerleyen yaşına rağmen başarı grafiğini sürdürmesinden olacak, ünlü akını halen sürüyor.

Basında fazla görünmeyi sevmeyen Baran’ın en önemli özelliklerinden birisi de, zenginden alıp fakire veren Robin Hood kişiliğidir. Sosyetiğinden sanatçısına kadar bir çok kişiden binler, hatta milyonlar kazanan Namık Bey, bu birikimlerini yardıma muhtaç hastalara harcamaktan çekinmeyen bir yapıya sahiptir. Amerikalı meslektaşlarıyla beraber bu güne kadar 4 bine yakın insanı cebinden para harcayarak sağlığına kavuşturması onun pek bilinen yönleri arasında değildir. Son olarak Güney Doğu’da, mayına basma sonucunda bir uzvun kaybetmiş vatandaşlara el atması ve onlarca kişiyi sağlığına kavuşturması verebileceğim en güzel örneklerden biridir..

selam a_ysell doğru diyorsun Namık Bey estetiğin duayeni fakat küçük bir sorun var kaç yaşında olduğunu biliyormusun?:uhm:

evet yaşı biraz ilerlemiş olabilir ama ben bu tür ameliyatlarda tecrübe ve bilgi birikiminin çok önemli olduguna inanıyorum. altı ay önce namık beye ameliyat olan bi arkadışımın burnunu görmeniz lazım :))) dehşet güzel oldu.

bir numaralı doktor şudur diyemeyiz alanında uzman biçok doktor var burun işi birazda zevk meselesi hangi doktorun tarzını beğeniyorsan senin için en iyi doktor odur

yerimseniben
bir numaralı doktor şudur diyemeyiz alanında uzman biçok doktor var burun işi birazda zevk meselesi hangi doktorun tarzını beğeniyorsan senin için en iyi doktor odur

çok pardon sanırım yanlış anlaşıldım. alanında bir numara diyen ben değilim. bunu bu işten anlayan otoriteler söylüyor. yani türkiyedeki estetik uzmanları ...

canım oncelikle memnuniyetimden dolayı tabiki kendi dr umu tavsiye ederim Fuat Yüksel
ama een populer ve işini iyi beceren ve en cok gidilen dr diyosan Emre ılhan derim ....

Emre ılhan ı bende tavsiye ederim, benim burnumu 2 yıl önce yaptı..resimlerim profilimde var...emre bey hem insan olarak hem de bir doktor olarak mükemmel bir insan bence mutlaka en azından bir görüş...yurtdışından baya bir hastası var..doktorlar öneriler kısmından onlara ulaşabilirisin..Şimdiden geçmiş olsun ..

Slm. Türkiyenin en iyi estetik cerrahı tabiki Prf. Dr. Namık Kemal Baran'dır. kendisiyle ilgili çıkmış bi haberden alıntı yaptım. bende bi kaç aya kadar burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum kendisine.İlgilenirsen adresini ve telefonu veririm.

Estetik cerrahi denince akla ilk gelen isimlerden biri Prof.Dr. Namık Kemal Baran’dır. Asker kökenli olan Baran, yıllarca GATA’da görev yaptıktan sonra Gazi Üniversitesi’nin kuruluşunda bulundu ve ilk rektörlüğünü üstlendi. Kendi dalının duayenlerinden sayılan Namık Bey’in marifetli elleri tatlı diliyle bütünleşirken, ünlü isimlerin vazgeçilmez kurtarıcılarından birisi olup çıktı. Ajda Pekkan’dan Hande Ataizi’ne, Pınar Eliçe’den Emel Sayın’a kadar bir çok ünlü isim onun ameliyat masasına konuk oldu. İlerleyen yaşına rağmen başarı grafiğini sürdürmesinden olacak, ünlü akını halen sürüyor.

Basın bülteni gibi olmuş bu....alkisalkisalkis bende emre bey hakkında böyle edebi yazabilseydim keşke...

son yılların genç yeteneği..vs diye...ehehedelikafadulden

Basın bülteni gibi olmuş bu....alkisalkisalkis bende emre bey hakkında böyle edebi yazabilseydim keşke...

son yılların genç yeteneği..vs diye...ehehedelikafadulden

serenades hep beraber yazalim...:lepi:

bence en iyi su bu diye bir anket sacma...ama sormusun emre ilhan derim bende...:)

kesinlikle katılıyorum a.s
bende bu forumda gördügüm burunlar arasında en cok yakup avsarın, emre ilhanın, barıs cakırın ve naci celigin yaptıklarını begeniyorum, bunlar da cok iyiler yani düsünülebilir

arkadaşlar zaten netteki bi siteden alıntı yaptım. orayada yazmıştım. nilüferin fotoğrafları süper . doktorununda bu işi bildigi kesin.
neyse yakın zamanda bende estetik öncesi ve sonrası fotolarımı koyarım umarım. biraz cesaret hala korkuyorum çünki ..

bence kolay burun vardir zor burun vardir...fazla sorunlu olmayan burunu bir sekilde hemen hemen her doktor yapabilir...ama zor olani herkes yapamaz...bir cok doktor fazla sorunlu burunlari yapmaktan hoslanmiyor...beni bir kac doktor bu nedenden dolayi red ettigi icin bunu rahatlikla söyliyebilirim...öyle degil falan diyende olur ama öyle...:)
bana göre her ikisinide iyi yapan doktor en iyisidir...

otoriteler ne derse desin ben yine kendi beğendiğim burun şeklini yapan doktora giderim sonuçta,dunyanın en iyi doktoru olsa boşşş ben beğenmedikten sonra.vala açık konuşayım ben bitek emre beyin yaptığı burunları beğeiyorum gerisi hikaye,ama oda burun ucunu çok uzun bırakıyo yani tasarım aşamasında uyarmak lazım eğer uzun burun sevmeyen varsa.

otoriteler ne derse desin ben yine kendi beğendiğim burun şeklini yapan doktora giderim sonuçta,dunyanın en iyi doktoru olsa boşşş ben beğenmedikten sonra.vala açık konuşayım ben bitek emre beyin yaptığı burunları beğeiyorum gerisi hikaye,ama oda burun ucunu çok uzun bırakıyo yani tasarım aşamasında uyarmak lazım eğer uzun burun sevmeyen varsa.

tabi canim begendigin burun seklini yapan doktora gideceksin...:) ben baska birsey kast ettim...:)

X