Yzmdeki ya bezelerine zm

kapalı komedonun çaresi nedir?

• ...

OY: 3 75,0%
  • ...

OY: 1 25,0%

• Ankete Katılan
    4

kirmizicilek16

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
3.376
1.225
36
kızlar acil yardım..yanak kısımlarımda yağ bezeleri var yani kapalı komedon galiba adı bunu geçirecek bi çözüm varmı çok rahatsız oluyorum yüzümde olmalarından ...:çok üzgünüm:

canım onlardan benimde çene ve dudak kısmımda var sivilce desem deil yağ bezesi desem deil sıksam sıkılmıyo da kendinden şişip sivilceye dönüşüyo anlamadım nedir bu. çözüm bulursan paylaş bizimle

evet canım internette baktım ismi kapalı komedon çok zor bişi dediğin gibi sıkılmıyor..fazla da sıkmak istemiyorum sıkmak iyi değil allah korusun başka bişi olur...netten biraz daha araştırma yapayım bari...bi çözüm bilenler bulanlar yazsın lütfen...

cildin yağlı o zaman yağ bezeleri daha kötü oluyo sivilceye dönüşemiyor yağ bezesi oluyor bende de belli belirsiz olmuştu uzman cildime bakmıştı onun cvbı da böyle olmuştu temizleme sütü falan kullanma barri ii ce yağlanır cildin de büyüyo çünkü o zaman oonlar, ii bir ürün kullanıp kurutman lazım jel kullanırsan yavaş yavaş kuruması lazım ben başladım işte düzeliyor seninkiler çok mu büyük hangi ürünleri kullanıyorsn?

önümüzdeki hafta doktora gitmeyi düşünüyorum iyi bir cildiyeci bulursan eğer gidicem tek sorun yağ bezesi deil çünkü rengimde dengesizlik var cildim çok solgun gidip tüm sorunları ortadan kaldıracak fondoten sürülmüş gibi bir cilt istediğimi ve en iyi ürünü önermesini isteyecem.sizede haber veririm.

bende de var onlardan yaa elmacık kemiklerimin üzerinde.. zamanla artıp azalıyo mirmirmirmir
doktora gitmiştim onlar için bi krem verdi peeling etkili sanırım ama feci soyuyo cildi bikaç kere sürdüm baktım daha kötü oluyo devam edemedim
bi arkadaşım aldırmıştı ama bi süre sonra yeniden çıktılar sürekli bi çözümü yok yani bildiğim kadarıyla :sm_confused:

kızlar bendede vardı yağ bezeleri gözümün kenarında tam bende elimle kopardım gitti valla iz falanda kalmadı ama size tavsiye etmem koparmamak en doğrusu. herkese benimki gibi bi sonuç vermeyebilir

X