Beenmediiniz popler parfmler ?

ay canım herkeste farklı durur tabi, ama benim tenime hiç gitmedi o koku
hiç beğenmedim hiç, midem bulandı, hiç kullanmadım, arkadaşıma verdim :umursamaz:

Hanımlar sizlerle çok önemli birşey paylaşmak istiyorum. Tam üç kez deneyip sonunda emin olduğum bir konudur bu. Ve inanın hiç şüphem yok. ıstiklal caddesindeki TEKıN ACAR'dan 3 kez parfüm aldım. 3. ye kadar hep bana öyle geldi yada koku bana gitmedi herhalde dedim. Amaaaa en son yıllardır kullandığım parfümü alıp da yine aynı sorunu yaşayınca artık pessss dedim yaneee. Adamlar bence resssmen sahte parfüm satıyorlar. Orjinal parfüm alıyorsunuz ve 2 saate sonra koku namına birşey kalmıyor. Ben buğday tenli olmam nedeni ile her zaman eu de parfum kullanırım. Bilen bilir eu de parfum en yogunudur. Buna rağmen yok yani yok ressmen adam kaıklıyorlar. Yazıklar olsun ve de haram zıkkım olsun diyorum. Bu en sonuncu vakkadan sonra gidemedim ama oraya gidip iyi bir olay çıkarmayı düşünüyorum. Ve bunu herkese anlatıyorum. anlatmaya da devam edicem. :kızgın:

Hanımlar sizlerle çok önemli birşey paylaşmak istiyorum. Tam üç kez deneyip sonunda emin olduğum bir konudur bu. Ve inanın hiç şüphem yok. İstiklal caddesindeki TEKİN ACAR'dan 3 kez parfüm aldım. 3. ye kadar hep bana öyle geldi yada koku bana gitmedi herhalde dedim. Amaaaa en son yıllardır kullandığım parfümü alıp da yine aynı sorunu yaşayınca artık pessss dedim yaneee. Adamlar bence resssmen sahte parfüm satıyorlar. Orjinal parfüm alıyorsunuz ve 2 saate sonra koku namına birşey kalmıyor. Ben buğday tenli olmam nedeni ile her zaman eu de parfum kullanırım. Bilen bilir eu de parfum en yogunudur. Buna rağmen yok yani yok ressmen adam kaıklıyorlar. Yazıklar olsun ve de haram zıkkım olsun diyorum. Bu en sonuncu vakkadan sonra gidemedim ama oraya gidip iyi bir olay çıkarmayı düşünüyorum. Ve bunu herkese anlatıyorum. anlatmaya da devam edicem. :kızgın:

Bunun bi benzerine ben de şahit oldum arkadaşım.Tekin Acar mağazalarının birinde 2 ayrı zaman da 2 ayrı parfüm denedim ve daha önceden kokularını bildiğim parfümlerdi.Resmen göz göre göre sahte ürün satıyorlar.Ben de yuhhh demiştim hatta.Ne desen haklısın,haram olsun bunlar gibilere:eek:klava:

wayy tekın acar ha.... beyoglundakıne bende ugruorm.. burberry classıc almıstım.. selinn senle gıdıp dovelım ... bayılırım haksızlık yapanları dovemeye..... gıtmışken beyoglu kemal tancanın karsısındakı paşalar tekstil ayakkabıcılk var onuda aradan cıkartırız.... onlar da benı kazıkladı...

avon'un tahitian mı ne, öyle bi parfümünü almış bulundum. hayatımda aldığım en iğrenç, en ağır, en uyduruk parfümüydü diyebilirim. ağır bir hindistan cevizi kokusu vardı hindistan cevizi kokusunu çok sevmeme rağmen kullanamayıp attım. şimdi yok sanırım kataloglarında.

gerçi avon'un -3-5 bilindik parfümü dışında- parfümlerini alıp da memnun kalan var mı? yok.

X