Bvlgari- Voile de Jasmin

hacer76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
105
3
Merhabalar ,

Kızlar bu parfüm strawberry de indirime girmişte kokusunu çok merak ediyorum kullanan varmı ?

ne olur acil dönerseniz çok sevinirim :enbuyukkk::dance:

güzel tavsıye ederım çiçek kokusu kalıcıdaa:eek:

Teşekkür ederim canum saol. kokusu nasıl tarif edebilirmisin işlerim çok yoğun kokusuna belki bakamicam sevilde mafoldumben bilgilendirirsen çok sevinirim ben temiz pudralı kokuları çok severim inşallah öyledir. opuyorumnanaktan

Arkadaşlar ben bu kokuyu çilekten sippariş ettim hiç kimse yorum yapmamış kokunun içeriğiyle ilgili
acil bilgilendirin beni :çok üzgünüm:

yaaa inanmıyorum hiç kullanan yokmu bu parfümüüü acaba hata mı yaptım kokusuna bakmamakla sevilde yaa istediğim gibi çıkmazsaa :çok üzgünüm:

canım geldi 3-4 gün oluyor nerdeyse gelmeden içime kurt düştü gittim baktım hemen sevile kokusu çok hoş ama hiç kalıcı olmadı bileğimde koku mükemmel ama hemen ucuyor walla işyerinin wc sinde dolaba koydum girdikçe sıkıyorum walla başka türlü bitiremem kokuyu hemde 100 ml lik

sonuç koku mükemme ala kalıcı değil pişmanmıyım evet ben isterdim ki parfümü sabah sıktımı akşama kadar kalsın kokusu öyle bir parfüm bulamadım gitti :sinifsinif:

Koku içeriği tertemiz bir koku banyo sonrası şampuan kokarsınya aynen öyle çok hoş ama gel gör ki 15 dak. sonra kokudan eser yok ama artık strawbery den parfüm almicam çünkü bayatlar.

inşallah yardımcı olmuşumdur canımzemuszemus

ben kullanıyorum.eşim yurtdışına çıktıkça getirir.benimki kalıcı ayrıca bayılıyorum bu kokuya.birde D&G the one güzel tavsiye edrim.seninki neden kalıcı değil anlamadım.bayat olabilir veya bazı parfümler herkezde aynı etkiyi göstermiyor kalıcılık bakımından.ten yapısından olabilir.kuru veya aşırı yağlı olması gibi..

ben kullanıyorum.eşim yurtdışına çıktıkça getirir.benimki kalıcı ayrıca bayılıyorum bu kokuya.birde D&G the one güzel tavsiye edrim.seninki neden kalıcı değil anlamadım.bayat olabilir veya bazı parfümler herkezde aynı etkiyi göstermiyor kalıcılık bakımından.ten yapısından olabilir.kuru veya aşırı yağlı olması gibi..

Sende kalıcı mı çıktı :sinifsinif: bende hiç değil ne yapalım sağlık olsun artık canım yurtdışında ne kadara geliyor sana ben 84 e aldım çilekten indirimdeydii

X