Sivilceli Ciltler kızlar popoda sivilce ?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
oncelikle merhaba.benım de popomda lekelere benzer sivilceler vardı.geçer dedım ama uzun sure geçmediler.denememedıgım şey kalmamıştır.elma sırkesi,sogan suyu,eczaneden aldıgım kremler,peelingler hiçbiri fayda etmiyordu.normalde ben de asla sıvılce cıkmaz tam da popoda cıkması ne kadar goz onunde bulunan birşey olmasa da ınsanın sınırını halıyle bozuyor.en sonunda artık tamam dedım doktora gıdıcegım çare yok.watsons un brightening body scrub isimli aydınlatıcı arındırıcısını aldım.vucuda masaj yapıp yıkıyorsunuz.cılek ve yogurt aromalı cıltte kokusu kalan harıka birşey.daha sonra bebek yagı yla masaj yaptım.ertesı gune lekelerın rengi gitti.kayboldular.cıldın rengı acıldı.her yontem herkes de işe yaramayabilir.hepsını denedım bu işime yaradı.kendınıze ıyı bakın hoscakalın.:1rolleyes:

kızlarr ne yaptınız sivilceleri geçtimi bayada olmuş yazalı varsa çözüm bulan benide bir aydınlatsın lütfennn:KK59:

bende inci tozu özlü kil maskesi yapıyorum ayda 1kere kalcamda sıvılce dıe bısey olusmuyor ve renk acılımıda saglıyor. arkadaslara tavsıye ederım.

benim de popom da küçük küçük kırmızılıklar var sivilcem gibi değil ama hoş görünmüyo..annem söyledim geçen ''HAVA ALMIYOR YA KIZIM ONDAN'' dedi.nasıl hava aldırıyım anne dedim cvp yok:84:

benim de boyle bir derdim var :KK43:
isin ilginc tarafi genelde vucudum cogunlugu kuru cilt, yuzumde de sadece T bolgesi yagli, yani ben her banyodan sonra mutlaka nemlendirici kullanmak zorunda kalan bir insanim.
artik soyle dusunuyorum;
madem bu sivilceler bir tek popoda oluyor, bunun iki sebebi olabilir, ya annenizin dedigi gibi hava almamasindan yani daha dogrusu cok fazla kic ustu oturmaktan, ya da evin disinda tuvalet kullanimi sirasinda birseyler oraya sicriyor, bulasiyor vs vs.
bugunden sonra bir denemede bulunacagim, hem disarida zorunlu olmadiktan sonra tuvaleti kullanmayacagim, hem de mumkun oldugunca kic ustu oturmayacagim.

baska fikri olan var mi?

rutin temizlikle ilgili bir sorun olmasi fikri mantik disi geliyor cunku ozellikle popomu ova ova ova oluyorum yani banyo yaparken, cunku en cok kafama takilan yer oluyor :KK43:

Bak arkadaşım ben bu konudan muzdariptim gitmediğim doktor kullanmadigim ilac kalmadı çaresi 1 ozon kremi kullan 2 bugday kepegi ye 3 iyi bir marka gulsuyu ben rosens % 100 olani kullandim 4 ustune fazla oturmamaya dikkat et kesinlikle polyester . Likra .giyme bise giyerken etiketine bak pamuklu olani tercih et ara ara bi ondan bi ondan ozon yagi ozon kremi sur yatarken gece sur gulsuyu tonik yap yüzüstü yat sürekli hava aldir dar giyme biyere otururken altinda mindersiz pamuklu oturma bir aya kalmaz geçecektir benim 20 senelik sorunum 20 günde gecti lutfen bu surunu olan arkadaslarla paylasin

En cok tuz tuketimi neden oluyo diye biliyorum ve tuzu azalttigimdan beri gozle görülür fark var arkadaşlar :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya kızlar herkez yuzdeki sivilcelerden sorunlu bende popomdaki :kedi:
ya yıllardır popomda sivilceler var ve eczaneden aldıgım bir iki krem denemiştim hiç faydasını gormedim CADIARZU
varmı poposunda sivilce olup bu durumdan kurtulmak isteyen ...
ve neden olur hiç bir fikrim yok :kedi:
varsa cozum ve oneriler bekliyorum opuyorumnanaktan

solaryuma gir geçer

Merhaba aynı sorun bende de vardı ve 2 3 güne çözdüm. Bir peling kullanmalisiniz kesinlikle yüz için olanlar olmaz falan denmiş ama azalan peelinglerinizi banyoda kullanabilirsiniz.ve kese kesin şart. Banyoda keselenirken peeling ile popoyu masaj yapıp keseleyin. En önemlisi duş sonrası kesinlikle kuru olmalı. 2 3 banyo sonrası hiçbişey kalmıyor.

Bende sizinle deneyimimi paylasmak istiyorum. Cooook uzun zamandir benimde sikayetlerim vardi. Yapmadigim cilt bakimi kalmadi azalma oldu ama kalici cozum bulamamistim. Sonra gluten allerjim oldugunu ogrendim. Bir aydir glutensiz besleniyorum kollarimin ustundeki puturler popomdaki sivilceler kayboldu.
Sevgiler

X