daniel bessi doldurma parfümleri

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
kullanıpta memnun kalan var mı bilmiyorum ama ben hiç sevmedim. satıcısı 2 gün kalıcak, üstünüzde durdukça daha beğeneceksiniz diye kakaladı ama sıktıktan 2-3 saat sonra kokusu uçup gidiyo. bi alana bi bedava kampanyası yapmışlar, 55 ccliği 18 tl yanında bi tanede 55 cclik hediye ediyolar. kazıklanmış gibi hissediyorum kendimi.

normalde 55 cclik bir doldurma parfüm 13 ytl ve hediye vermeden satıyolar. heralde hediyenin maaliyetini çıkarmak için su doldurup doldurup satıyolar. hiç tavsiye etmiyorum kzlar.

e akıllım tanesi 18 tlye satılan parfümün 2 tanesi 26 tl eder.
siz 1 tanesini 9 tlye almış oluyorsunuz danielden aldığınızda. hem ben de kullandım. özellikle ralp lauren müthiş kalıcı. ayrıca şanel ve eforya.
sınıftan bir erkke arkadaş oradan çikolayalı bir parfüm almış e99 mu e98 miydi ne. bir hafta kaldığını söyledi.satıcı sadece bizde var demiş aynı parfüm için.

hayret ettim çünkü ben cok memnunum daniel bessiden dolturttum ve gayet kalıcı..bir alana bi bedava doğru 18 e..zaten bunu Ankarada dadya da yapıyor....iki gün kalıyor mu aslında evet giysilerim bir hafta geçse de kokuyor bence o bayide bir oyun oynamışlar..

yani bi parfüme 50-90 vericeğime gider doldurma alırım yani daha mantıklı öğrenciler bi parfüme 50.60 veremezler :))

bende hep daniel bessi kullanıorum ve memnunum çok mukemmel bi kalıcılıgı olmasada kalıcı işte zaten hafıf kokular her markada ucuor özellıkle doldurma alıosan agır kokuları tercıh etmelısın.

hypnotic poison, gloria, noami campbell, rush, the one kalıcı ve guzel kokular hepsını denedım ve memnun kalmıstım.

ya arkadas almıs 113 numarası adını bılen varmı alcam ama bırturlu fırsat bulamadım ondakını denedım ertesı gun bıle hıssedıodum super kalıcılıgı

ben collection be delicious ve hp nin kokularına baktım gayet başarılı taklitler. Paltomun koluna sıktırmıştım ama siyah olduğu halde leke yaptı. kullananlara sorsam acaba leke kalıyomu

bugune kadar bütün doldurma parfümlerimi danielbessiden aldım en kalıcı olanları lacoste pink -escada collection -bide anna sui diyebilirim lacoste özellikle sıktığımda herkes tarafından sorulurdu hatta doldurma olduğuna inanamayanlar bile oluyodu anna sui ise beyaz çikolata kokusu diye sattı bana ama çok daha farklı güzel bi koku çıktı sıkınca çok sevdim ben üçünüde kesinlikle öneririm.SEVMEDİKLERİM miss dior chery resmen çemen kokuyo :1no2:eek: kdr kötü taklit yapmışlarki sakın denemeyin bile.

bugune kadar bütün doldurma parfümlerimi danielbessiden aldım en kalıcı olanları lacoste pink -escada collection -bide anna sui diyebilirim lacoste özellikle sıktığımda herkes tarafından sorulurdu hatta doldurma olduğuna inanamayanlar bile oluyodu anna sui ise beyaz çikolata kokusu diye sattı bana ama çok daha farklı güzel bi koku çıktı sıkınca çok sevdim ben üçünüde kesinlikle öneririm.SEVMEDİKLERİM miss dior chery resmen çemen kokuyo :1no2:eek: kdr kötü taklit yapmışlarki sakın denemeyin bile.

Peki leke yapıyormu acaba? ona göre alıcam da

kızlar bu arada d.bessi isim değişikliği yapmış.gecenlerde ugradık bizimkilerle anneme lacostun clasic parfumunu aldık,inanılmaz güzel v ferah. orjinali kdr kalıyo.

X