Trkiye'de karn germe

talya2000

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
643
41
arkadaslar ben hollandada yasiyorum ve turkiyede karinimi gerdirmek istiyorum dogumdan sonra cok asiri catlak ve sarkmalar var fiyatini ogrenebilir mi yaptranlardan lutfen cevap bekliyorum

Şekerim ben yaptırmadım ama en yakın arkadaşım yaptırdı .Doktorunu ben tawsiye etmiştim.Dolayısıyla katkım var :lepi: dotorumuz nazmi bayçındı.ınternetten arştırırsın artık.bi sürü doktor var bu işi yapan.Hangiisi içine sinerse.bence doktorunu sewersen sonuç daha iyi oluyo. Ben de karın germe yaptıracagım ama daha bayaa kilo vermem lazım. 2. doğumdan sonra dağıldım bende.

Merhaba damla2000 ben özelden fiyat ve doktor bilgisi gönderdim canım. Kendine iyi bak

kizlar biraz önce karin germe videosuna baktim.acaba baska türlüsü yok mu karin germesinin.videodaki gibiyse ben korktum.daha kolayi varmi?fiyat söylerseniz makbule gecer.

Merhaba karın germe için fiyat ve doktor listesini ben de alabilir miyim? Ankara daha makbule geçer ama İstanbul da olabilir :)

bende oluyorum 18 inde yaşasın olsammı olmasammı diye karar verinceye kadar randevu aldıım günü belli oldu ve telaş ta bitecek nihayet.neyden korkmuyoruzki aa bunun sonucunda güzelleşmek var...bayanssulusmile

bende oluyorum 18 inde yaşasın olsammı olmasammı diye karar verinceye kadar randevu aldıım günü belli oldu ve telaş ta bitecek nihayet.neyden korkmuyoruzki aa bunun sonucunda güzelleşmek var...bayanssulusmile

merhaba bende 18 mayısta karın germe ameliyatı oldum hala biraz ödemim var sizin sağlık durumunuz nasıl acaba

merhaba bende 18 mayısta karın germe ameliyatı oldum hala biraz ödemim var sizin sağlık durumunuz nasıl acaba

öncelikle çok geçmiş olsun, bende karar verdim karın germe ameliyatına, ama olmuş birileriyle görüşmeye ihtiyacım var sanırım cesaret açısından:) nasıl geçti operasyon, iyikide olmuşum diyormusunuz, ve narkozdan uyanınca neler yaşadınız anlatabilirmisiniz rica etsem...

canım başımdan geçen bir olatı anlatmak isterim karar sizin tabi ocak ayından beri burda tecrubelri okuyorum ameliyat olan arkadaşlardan yorumlar ve tavsiyeler alıyorum ve benimde görmek istemediğim çok doğumlarımdan sonra çok kötü olan bir karnım var önceleri eşimi ikna edemedim ama yaklaşık on arkadaşla yazışıyorum değişik yerlerde hepsi ist aylin hanımın hastası olduklarını yazıyor çok memnun oldukları yazıyor harıka bir ameliyat öncesi ve sonrası yaşadıklarını söylüyor çok teşekkür teşkkür bende tabi bu yazılanlara sonsuz güvenim varyaa zor olsada aşımı ikna ettim ve aylin hanıma gittim ameliyat gününü aldım sonra bir hastane adını bana söylemiş olan arkadaşımın hangi hastaneyi söylediğini bulmak için butun mesajlarını görmek istedim ve yine aylin hanım için yorumlar sitesinde site yöneticilerinin uyarılarını gördüm diyorlarki 6 tane kullanıcı hepsi aylin hanım hastası ve çok memnun olduklarını yazıyorlar ama hepsi tek bir bilgisayar IP adresi kulanıyorlar yanı hepsi tek bir kişi kendileri soruyor kendileri cevaplıyor % 100 memnuniyet herşey ortada daha ne diyim yazıyor yıkıldım çokcuklarım biliyor ameliyat olacağımı eşim annem ve ben hayatımı emanet edicem sırf burda yazılanlara güvenip. sonuç hemen iptal ettim .sizleri uyarmak istedim bizim bu zaafımız bazı insanlar tarafından kullanılmak istene bilir şimdi siz bilin ne yaşadığımı benim gibi bilmeden değil bilerek tercih edin yinede gitmek isterseniz not ben ameliyat olucam istiyorum deyın ce özelden ilk irtibata geçmişlerdi benimle
bunula birlikde gerçekden de bilgilerini paylaşan samimi insanlarda var haklarını yememek lazım

merhaba tabiki ilk günlerde keşke olmasaydım dedim ama günler keçtikçe eski ameliyattan önceki tişörtlerimi giydikçe o tişörtlerin önündeki top sokmuş gibi izleri gördükçe mutlu oluyorum hala biraz ödemim var daha iyi olacagımı biliyorum asla pişman değilim

öncelikle çok geçmiş olsun, bende karar verdim karın germe ameliyatına, ama olmuş birileriyle görüşmeye ihtiyacım var sanırım cesaret açısından:) nasıl geçti operasyon, iyikide olmuşum diyormusunuz, ve narkozdan uyanınca neler yaşadınız anlatabilirmisiniz rica etsem...

ben yeni üye olduğum için biraz parça parça yazıyorum tabiki narkozdan uyandığım zaman ağrım oldu hatta pişmanda oldum ama doktorumun verdiği ağrı kesicilerle kendimi daha iyi hissettim hastane odasında 1 gün kaldıktan sonra evime geldim tabiki bazı sıkıntılarınız oluyo ama dayanamıycak kadar değil ama :CüvCüv: sana en az 20 gün bakıcak birini bul

ben yeni üye olduğum için biraz parça parça yazıyorum tabiki narkozdan uyandığım zaman ağrım oldu hatta pişmanda oldum ama doktorumun verdiği ağrı kesicilerle kendimi daha iyi hissettim hastane odasında 1 gün kaldıktan sonra evime geldim tabiki bazı sıkıntılarınız oluyo ama dayanamıycak kadar değil ama :CüvCüv: sana en az 20 gün bakıcak birini bul

çok geçmiş olsun öncelikle ben bir hafta izin almak istiyordum iş yerimden yetmezmi diyorsun şimdi 20 günden bahsedince birde özel hastanemiydi senin ameliyat olduğun yer

çok geçmiş olsun öncelikle ben bir hafta izin almak istiyordum iş yerimden yetmezmi diyorsun şimdi 20 günden bahsedince birde özel hastanemiydi senin ameliyat olduğun yer

merhaba ben ege üniversitesinde oldum benim karın kaslarımda dikildiği için 10 gün eğik yürümem gerekti zaten sen istesende çok dik yürüyemiyosun 10 günden sonra yavaş yavaş doğruluyosun çalışan birisi için bence 1 hafta yeterli olmayabilir tabiki doktaorun daha iyi bilir sen nerde olmayı düşünüyorsun

çok az kaldı benimde, 2 gün sonra operasyon gerçekleşecek nasipse. ama korkularımın önüne geçemiyorum, hem çok istiyorum, hem çok korkuyorum. bir an önce atlatabilmeyi diliyoum. 2 yaşında küçüğüm var evde. 1 haftalığına birini ayarladım ama sonrasında idare edebilirim inşallah.

çok az kaldı benimde, 2 gün sonra operasyon gerçekleşecek nasipse. ama korkularımın önüne geçemiyorum, hem çok istiyorum, hem çok korkuyorum. bir an önce atlatabilmeyi diliyoum. 2 yaşında küçüğüm var evde. 1 haftalığına birini ayarladım ama sonrasında idare edebilirim inşallah.

şimdiden çok geçmiş olsun bende o korkuları çok yaşadım ama hiç korkma ameliyat masasına yatana kadar o endişelerin hiç geçmiyo en önemli şey doktoruna güvenmek kendini emin ellerde hissetmek gerisi sana kalıyor zaten durumundan haberdar edersen sevinirim

şimdiden çok geçmiş olsun bende o korkuları çok yaşadım ama hiç korkma ameliyat masasına yatana kadar o endişelerin hiç geçmiyo en önemli şey doktoruna güvenmek kendini emin ellerde hissetmek gerisi sana kalıyor zaten durumundan haberdar edersen sevinirim

çok teşekkür ederim canım, inaşallah bende sonrasında olmak isteyen arkadaşlara böyle sizin gibi cesaret verici mesajlar yazabilirim, günler nasıl geçiyor bide bana sorun... bu nası bişiy böyle, hem çok korkuyor insan ama kendi arzusuyla yatıyor o masaya...:)

çok teşekkür ederim canım, inaşallah bende sonrasında olmak isteyen arkadaşlara böyle sizin gibi cesaret verici mesajlar yazabilirim, günler nasıl geçiyor bide bana sorun... bu nası bişiy böyle, hem çok korkuyor insan ama kendi arzusuyla yatıyor o masaya...:)

büyük gün yaklaşıyor seni o kadar iyi anlıyorumki hem korku hem incecik olma hayali ikisi birbirine karışıyo inşallah ameliyatın çok iyi geçer uyandığın zaman kusma olmuyor bende hastalık nedeniyle birço ameliyat geçirdim ama hepsinde kusmuştum bunda mide bulantısı bile geçirmedim sadece çok üşüdüm ilk geceyi geçirdikten sonra gerisi kolay ilk geceyide zaten ağrı kesiciler rahat geçirmeni sağlıyor şimdiden geçmiş olsun allaha emanet ol

X