Saç Rengi ve Saç Boyama Natural Colors Bakır Kızılı

cin_burcin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
45
0
30
Kızlar saçlarımı, saçlara zarar vermediği için Natural Colors saç boyası ile boyamak istiyorum.. Ama internetten araştırdım baktım natural colors un bakır kızılına böyle sanki bakır kızılı değilde kahve gibi
NATURAL COLORS DOĞAL SAÇ BOYASI(ORGANİK-KIZIL BAKIR-8RR)
şekil A da görüldüğü üzere mafoldumben
Aslında istediğim renk natural colors serisindeki irlanda kızılı ama o da fazla turuncumsu okulda bayağı bi problem yaratabilir diye düşünüyorum.. Aslında bakır kızılıda yaratıcak gibi ama taktım kafaya bi kere boyamazsam içimde kalıcak mafoldumbenmafoldumben

doğal saç rengin koyuysa kullanabilirsin canım hiç de öyle kutunun üstündeki gibi turuncumsu olmaz merak etme

keske doğal saç rengim olsa ama malesef :1closedeyes: Saçlarım şuan siyah şimdi bu saçı açmak lazım üzerine bakır kızılı yapmak lazım yanan up uzun saçı kestirmek lazım gerçi kısa saç benim için sorun değilde neyse..istediğim renk turuncuylada beni okula almazlar diye düşünüyorum yani açtığıma boyadığıma değmez cinnet geçiririm :KK70: şimdilik bakır kızılını en iyisi sonraya erteliyim.. hem saçımı daha doğal siyaha yakın olan kahve tonlarına boyarım seneyede kahve tonlarını açmak daha kolay olur açarım yavaş yavaş istediğim turuncuyada boyarım en mantıklısı bu sanırım :) yardımcı olduğunuz içinde teşekkürler

X