Arkadalar acil yardm prozac ilacm agr yoksa paxilmi

oltu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
80
0
ben yaklaşık 5 ay önce psikratiste gittim bana prozac verdi önce 20 sonra 40 çlkardı ben ikigün içtim dörtgün içmedim bebeyim vardı memede bizraz kullandım biraz kullanmadı bebeyim 1 buçuk yaşına geldi memeden kestim şimdi düzenli tedevi olmak istiyorum başka doktora gittim oda paxil verdi şimdi ama paxilin çok agır ilaç oldugunu söylüyorlar bende korktum içmekten paxil kullanan arkadaşlar varmı aranızda gerçekten agırmi prozac mı agır yoksa paxilmi cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar ona göre içicem

canım doktor ne verdiyse onu kullanman gerek...
hafif olan bi ilaç belki seni iyileştirmez.
doktorun uygun görmüş korkma.geçmiş olsun:KK43:

bu sorunuza ancak doktor cevap verebilir. buradan hangisinin daha ağır olduğu söylensede size hangisinin iyi geleceği söylenemez.kafamıza göre ilaç kullanmamız, ilacı bırakmamız, tavsiye üstüne olur olmaz bir ilacı denememiz çok sakıncalı.doktorunuz neyi verdiyse onu kullanın.yan etkisini gördüyseniz bunu yine doktorunuza söyleyin ilacınızı o değiştirsin.geçmiş olsun..

prozac da kullandım paxil de... :nazar:
paxil daha ağırdır..
ama burda denilene göre veya çevrende denilene göre ilaç kullanmamalısın..

bulundugum kurumdaki psikolog arkadasım paxili yeni nesil doktorların vermedigini dile getiriyor...daha eski yıllarda gozde oldugunu soyluyordu..prozac daha agır bir ilac diye biliyorum belkide yanlıs biliyorum ...

ben paxil kullandım çok ta memnundum.şimdi değişti ilacım tabi.ama dr ne diyosa onu kullanmalısın.

Ben 40 mg kullanmıştımm akannehirproza yeni nesil antidepresanlardanakannehir

prozac kullanıyorum 1 haftadır yan etkilerini yapıyor ama ben doktor tavsiyesi altında kullanmadım kendim başladım eşim eczacı ondan aldım ama ilacı içince cok rahatlıyorum küçük ayrıntılara takılmıyorum ama en cok rahatsız olduğum çenemi kasıyor ilaç..

prozac kullandım bende işe yaramadı hafif bi antidepresan
şimdi başka bir ilaç kullanıyorum 75 mg lık oda bazen kafi gelmiyor ama idare ediyorum.

X