Ten rengine göre parfüm ?

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
901
1
Kızlar ten rengine göre parfüm kokuları veya kalıcılıkları değişir mi merak ediyorum ? . Değişirse bu neye göre oluyo ?

evet değişir,çünkü bi arkadaşım bende olan bi kokuya bayılmıştı kendide aldı,onda bendeki gibi durmadı,ve kullanmadı gelip beni kokluyodu hatta,bu sende güzel duruyo diye.ama neye göre değişir onu bilmiyorum,tenin rengi,yapısı vs ..

evet değişiyor mesela biz arkadasıma parfüm almaya gittik arkadasım esmerdi ve hugo boss vs. gibi ünlü parfümlerin baharat ve ağaç kokularını tavsiye etmişlerdi esmerlerde bahatar cok hoş duruyormuş tahminimcede sarışınlar ve beyazlarda da şekerler güzel duruyordur ama bu konuda bilgim yok bulursam buraya yazarım esmerlerde baharatn güzel durduğunu öğrenmiştim bende zemuszemus

ya bence kişinin kimyasalı önemlidir...ten rengi dedikleri şey dna yansımasıdır..

Of kesinlikle!! Insanlar sarisin esmer diye ayrim yapiyor, keski bu kadar kolay olsa, aslinda dedigin gibi kimyasi, yani tenin nasil koktugu ve onunla parfumun karisimi. Butun esmerler, butun sarisinlar ayni kokmuyor ki...

bugday tenlıyım bnde nao cok hos durdu..sarısınlarda jadore'in guzel durdgu esmerlerde de baharatlı kokular denılıo

Ocak ayında kısmetse ıtalya'ya gidicem henüz burada bulamadığım ama 1 sefer sıkmışlığım olup bayıldığım bir parfüm var.
Gucci'nin...
eau-parfum-spray-02935133806.jpg

Baharat filan var içeriğinde harika...
Ben buğday tenliyim sanırsam üstümde çok kalabilir bu dediğinize göre...
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

X