haresiz mi almalıyım sizce yardmcı olun :/

canım bende bu konuda çok bilgi sahibi değilim.
ilk defa mı lens kullanacaksın?
ilk defa kullanacaksan şeffafla başla derim.

bende ilk kullanacağım bende şeffafla başlamayı düşünüyorum :))

Benımde gozlerım koyu kahve harelı de kullandım haresizde ama haresizi aldıgıma pişman oldum cok yapay durdu...Artık harelı kullanıyorum

canım kesinlikle hareli almalısın benim kızım elegancenin hareli yeşil lensini kullanıyor ve kimse lens olduğunu anlamıyo ancak kullananlar farkediyo çok doğal duruyor gerçekten

Hareli al,gerçi markasına göre değişir ama ben alırken denemiştim freshlookun haresizleri çok berbat durdu.

freshlook'un birsürü lensini kullanan biri olarak diyebilirm ki;gözlerin açık renkli değilse ki değil hareli leri tercih edebilirsin.Benim gözlerim ortası ela ve çevresi koyu yeşil,bu yüzden de hareli ler bende çok yapay durmuştu,tercihlerim de hep haresizlerden yana olmuştuopuyorumnanaktan

slm kızlar
bnmde gözlerim koyu kahve hareli yeşil düşünüyorum nası olur sizce
aslında saf elada hoşuma gitti ama çok koyumu olur sizce?

Aylık düşünürseniz freshlookun hareli yeşili çok güzel duruyo.Birde göz kalemi ve rimelde uygulanırsa daha doğal görünüyor.Ben kullandığım zaman kimse lens olduğunu anlamıyordu.ama kensilikle mavi tavsiye etmem.

beni tereddütüm esmerim saçlarım koyu kahve gözlerimde öle
çok cadı gibi durmaz dimi yani sırıtsın istemiyorum çok fazla
bu esmer kızda bu renk göz nası olur lenstir bu demesinlera.s
doğal olsun istioyrum kısacası:KK70:

beni tereddütüm esmerim saçlarım koyu kahve gözlerimde öle
çok cadı gibi durmaz dimi yani sırıtsın istemiyorum çok fazla
bu esmer kızda bu renk göz nası olur lenstir bu demesinlera.s
doğal olsun istioyrum kısacası:KK70:

Valla esmerlere ben koyu kahve veya siyah göz dışında mavi gözü yakıştırıyorum.Yani bence yeşildense mavi daha güzel duruyor esmerlerde.Şöyle güzel bi açık mavi.Lenste koyu renk boğuyor çünkü.Güzel bir gride kullanabiilirsin mavi gibi duruyor göze takıldığında.

sanırım 2 tane alıcam bi gri bi yeşil:)
hangisi hoşuma giderse artık:KK70:
ewet hareli grilerde güzel duruo mavi gibi ,yeşil makyajla yeşil gibi her renge uyuyo.
ilk kez kullanıcağım için biraz zor karar veriorum:)

sanırım 2 tane alıcam bi gri bi yeşil:)
hangisi hoşuma giderse artık:KK70:
ewet hareli grilerde güzel duruo mavi gibi ,yeşil makyajla yeşil gibi her renge uyuyo.
ilk kez kullanıcağım için biraz zor karar veriorum:)

Anlıyorum seni ilk alışma dönemi için aylık lens almak daha mantıklı.Kesinlikle elegance alma.iğrenç duruyor.freshlook başlangıç için çok iyi.Resimlerinide koyarsan sonra görmüş oluruz canım.:teselli:

ewet aylık almayı düşünüyorum bnde
freshlook çok doğal duruyo hareli olan modelleri
aldığım zaman eklicem resim yerimseniben

X