en iyi jilet hangisi bayanlar??

qzzzd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
302
0
ben bikini bolgemde malesef agda kullanamıyorum :KK43: cıldım cok hassas ve ınanılmaz acıyo mosmor oluyo o yuzden makınayla alıodum ama bu aralar jılet vuruorum .en iyi jilet hangısı sızce kızlar??

gilette mach 3 bence.
ben bacaklarımda kullanıyorum süper.benim cildimde çok hasass.en iyisi o geldi.diğerlerinde yanlışlıkla kesik bile yapıyordum.bunda hiçbir sorun olmuyor.dikkatsiz olsan bile.hem de tıkanma yapmıyor.diğerleri hemen tıkanıyor.
onun üst modelleride var mach 3 turbo vb....ama onlar daha pahalı.(makine o kadar pahalı değilde bıçakları daha pahalı.)

cok tsk ederim canım alım o zaman yarın

ben teşekkür ederim.
istersen biraz bekle diğer arkadaşlar da yorum yaparlar belki.farklı şeyler önerebilirler...
ama ben bu üründen çok memnun kaldım.
umarım sende memnun kalırsın.

ha birde çok uzun süre kullanabiliyorsun.
bence bu özellik de önemli.verdiğin paraya değiyor.
belki 7-8 yıldır kullanıyorum 2 en fazla 3 kere değiştim.makinesini yani.

ben kullan atlari tercih ederim.
kadinlar icin uretilen pembe renki bi jilet var.
gayet guzel markasini hatirlamiyorum ama..

arkADAŞIMDA mach3 kullanıyo inanılmaz memnun tavsiye ederim ben ağda kullanıyorum
işini bilen birine gitsende ağdayaalışsan keşke büyük rahatlık

evet canım ya haklısın agda harıka bısey bu kıs alısmayı dusunuyorum bende.cok tsk ederim kızlar hepinize

öncelikle jilet yüzünden vücudumun her yerinin :S erkek sakalından daha kalın ve sık tüy değil artık kılla kaplı haberin olsun.
jilet mac3 en iyisi ayrıca :KK70:

gillette' in pembe pakette satılanını almıştım arkadaşımın tavsiyesiyle, ama mach3 diyenler çoğunlukta, bakalım belki onu da denerim.CADIARZU

Canım,

Jilet kullandığım zamanlarda tercih ettiğim iki marka vardı. Birincisi erkekler için üretilmiş mach 3, ikincisi kadınlar için üretilmiş Venüs.

Çelik bıçaklı olduğu için tüyleri olabildiğince derinden alıyor ve kesinlikle ciltte tahriş ya da kesiklere neden olmuyor.

kollarımda hç olmasada bacaklarımda tüy varrr.. en iyi jilet geldi bana batık fln yok kalınlaşmadıda ayrıca kalınlaşsada dert değil her gün banyo yapıyorum yani her gün alıyorum.. neyse konuya dönelim ben erkekler için satılan jiletlerden alıyorum böyle titreşimli falan markasını hatırlamıyorm.. tıraş köpüğüde sürüyorum çok iyi geliyo tavsiye ederim.

X