Düşük sonrası adet düzensizlikleri

saveist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
216
7
SELAM KIZLAR

düşük sonrası adeti düzensizleşen varmı. ben ocak ayında kimyasal gebelik yaşadım. tüp bebek yönteminden önce hep 28 gün olan adetim değişti. bazen 30 bazen 32-33 güne çıktığı oluyor. hormonlarım normal. nedeni ne olabilir acaba. benim gibi düşükten sonra böyle sorunlar yaşayan varmı.
adetim geci,ktikce acaba hamilemiyim diye düşünmekten bıktım artık. çok istediğim halde olmayınca her ay aynı üzüntüyü yaşıyorum.
bu ay yine gecikti :Saruboceq:

Insallah bu ay hamilesin diye gecikmistir, birgun o nedenle gecicektir, hormonlarin duzenliyse bilemiyorum daha ilk reglimi oldum kurtaj sonrasi Insallah duzeni bozulmaz.

umarım bu konuda bilgisi olan bütün arkadaslarım yazar bende yeni düşük yaptım ne zaman adet görürüm merak ediyorum

bende dusukten 35 gun sonra regl oldum ama nrmalmis 35-40 gun de oldugu oluyormus dusuk sonrasi adet duzensizligiide olabiliyomus

selam arkadaşlar
evt ilk düşükten 35-40 gün sonra olması normal . bende 35 gün içinde olmuştumilkini .ama benim sorunum her ay düzenli 28 günde olurken şubattan bu yana nerdeyse hep 30 32 33 34 gibi yanihep 4-5 günlük bi gecikmeyle oluyorum. böyle benim gibi olan varmı diye merak ediyorum. ama her ay mutlaka oluyorum yinede.eskisi gibi 28 güne dönecekmi diye merak ettim.
Allah kimseye evladının acısını yaşatmasın. Bu mübarek ayda umarım allah benim gibi isteyen herkese hayırlı bir evlat verir

selam arkadaşlar
bende 6 haftalıkken düşük yaptım ilk regl günümü merak ediyorum bide dr. çok yoğun olur dedi bilgisi olan var mı? bu konuda

benim de kürtajdan sonra 43 gün geçmişti...... sonrakinde 42......... sonrakinde 60......... yani mahvolmuştum ilaçlar aldım.........derken 40 -35-31 0ldu ilacı 1 ay kullandım farlutaldı....aslında benim tek sorunum psikolojikti çünkü bebeğimi kaybetmeyi kabullenememiştim ........ o nedenle kendini fazla sıkma sıkarsan benim gibi olursun..... tüm hata benimdi yani....... zaten ben 30-32 günde 1 olurdum 28 hiç olmadı yani.... geçmiş olsun canım ............inşallah hepimiz minik yüreklerimize kavuşuruz........

Ayın 1 de kürtaj oldum. Doktorum kürtajı ilk adet saydıklarını 2. adetin 35-40 gün sonra olabileceğini söyledi. Düşük ve cerrahi müdahalelerden sonra adetler sapıtıyor malesef. Ve bu polikistik over-prolaktin yükselmesi birsürü şeyi peşinde getiriyor...

benimde düşükten sonraki 3 adetimde düzensiz geldi herseferinde 2 veya 3 gün gecikmeyle geldi .hormon testi yaptırdım bakalım sonucu ne olcak ?

selam arkadaşlar ben de 6 haftalıkken düşük yaptım 40 gün sonra adet oldum sandm normalden daha koyuydu we az az oldu 1 hafta sonra bittiğini düşünürken kırmızıya döndü ama hala az hiç yoğun olmadım...gebelik öncesi her ay düzenli olurdum ve ilk 2-3 günüm yogun gecerdi kafam cok karısık yeni gebelik düşünüyorum ama bu düzensizlik kafamı karıştırdı :KK43:

benim gibi kanaması normalden az ve uzun süren var mı????lütfen yazın çok stresliyim p.tesiye kadar değişmezse dr a gidecem artık

X