Arkadaşıma DUA....

malum günde oldugum okuyamıyorum malesef,

inşallah tüm dualarınız kabul olur,tüm gönlünüzden gecenleri kabul eyler Allah'ım..

hafta sonu sınavım var ıkı gunde de ,inşallah sınavlarım iyi gecer :Saruboceq:

ayse.20;8887191]ayse.20 bende varım arkadaşlar bende dua istiyorum....
sizin için başka dualarda yazabilirim mesela fetih suresinin ilk ayeti heryerde kapıları açar(tabi Allahın izniyle)
ayrıca bende bu topikte bulunanlar için 50 salavat ve dualarıım sizin için...

ayse20'cim merabalar...vereliniortak

fetih suresini duydum bir de kenzülarş varmış,o da çok iyiymiş..

aslında ben bu sitede dolaşırken,bir arkadaşımın hikayesinden çok etkilendim..yumurtalıklarında kist varmış,ilaç tedavisi görmüş uzun yıllar,sonra doktor bu ay şu adet söktürücüyü kullan ,gelecek ay bakalım ama durum hiç ümitli değil deyince ,arkadaşımız eve gelmiş,dua okumaya başlamış ,dua kitabını karıştırıken 4444 salavat-ı tefriciye duasını görmüş..bir haftada okumuş bitirmiş..sonra adet söktürücüleri almış ama biş türlü adet olamamış,dr gitmiş..dr şok olmuş çünkü tüm kistleri yok olmuş ve hamileymiş..bu hikayeyi okuyunca çok ağladım..çünkü dua insanın tek dayanağı bizi tedavimizde...aslında 4444 okuyalım diye düşünmüştüm ama bu duanın sırrı 4444 kere okunmasında..bi kişi atlasa olmaz..en kısa salavatı seçtim ben..nasıl olsa salavat dilimizden düşmüyor bari arkasından birine dua ederiz dedim..

herkes topiğe bakıyor ,merak ediyor ama ne kendi ismini ekliyor ne de arkadaşı için dua istiyor..keşke nicklerini yazsalar da onlar için dua edebilsek ve onlar da bizim için dua etse...

kızlar eğer bu günlerde yumurta toplama işlemi yaptıran transferi aşılama işlemi olan arkadaşlarınız varsa nicklerini ekleyin..çünkü en çok onların ihtiyaçları vardır...hadi bakalım pamuk diller duaya...kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

ayse20 senin sorunun ne??sebepsizmisin ??

Son düzenleyen: Moderatör:
bendende 100 salavat ALLAHIM YAR VE YARDIMCIMIIZ OLSUN ıŞALLAH!

bendende 100 salavat ALLAHIM YAR VE YARDIMCIMIIZ OLSUN ıŞALLAH!

canım merhaba vereliniortak...

benden sana 30 salavat ( hep 30 diyorum çünkü herkese dua okumak ve yetiştirebilmek için )

dualarım senin için ,allah yardımcın olsun sınekcım opuyorumnanaktan

malum günde oldugum okuyamıyorum malesef,

inşallah tüm dualarınız kabul olur,tüm gönlünüzden gecenleri kabul eyler Allah'ım..

hafta sonu sınavım var ıkı gunde de ,inşallah sınavlarım iyi gecer :Saruboceq:

canım merhaba vereliniortak

olsun ,müsait olunca okursun ...çok ihtiyacımız var çünkü...

inşallah sınavların iyi geçer,sana sınavın için 30 salavat ve duam senin için..

bebek istiyorsan ayrıca onun içinde okurum...yerimseniben

canım benim 30 salavat ve duam senin için...( ben dualarımı içimden ediyorum...:ecrin_bebek: tabi ki bunun için)

senin sorunun ne cimcimecim...

Benim bir dileğim var canım, onun için dua edersen sevinirim...:Saruboceq:

kızlarrrr dualarınız için çooookkkk sağolun....tüm topictekilere dua ediyorsunuz ,bu çok güzel ama lütfen nick ekleyin...yani ayse20 senin için,selvinn senin için gibi...ismen dua etmek daha makbul...sonrada topluca herkese diyerek dua edebiliriz..opuyorumnanaktan

Benim bir dileğim var canım, onun için dua edersen sevinirim...:Saruboceq:

tabi ki canım benim ...

cimcime es es için 30 salavat ve duam senin için..rabbim dualarını kabul etsin....

sende benim için dua et..ben bebiş istiyorum hayırlısıyla....

merhaba arkadaşlar benimde dualarınıza ihtiyacım var 2.mıcro denememden de bu pazartesi negatif sonuç aldım moralim cok bozuk.eşim bir daha denemek istemediğini söylüyor.zaten bir daha deneme imkanımız da iş hayatımız nedeniyle çok zor...yaşım 38 ümitlerimde yaşıma oranla azalıyor.eşim benden genc ve cok istiyor belki benden daha cok hemde, bu duruma cok uzuluyorum.4 yıllık evliyiz hiç hamile kalamadım hiç de korunmadıgım halde.yumurtalıklarımda tembellik varmış eşimde de kalite düşük çıkıyor.lütfen bana da dua edin.ben malum negatif sonuctan sonra ilacları bıraktım özel günümdeyim inşallah daha sonra bende dua edecegim burdaki ve diğer tüm arkadaşlarımıza.. sevgiyle kalın..

gülsenim senin için 30 salavat getiriyorum rabbim kabul eyleye

arkadaşlar benim de duaya ihtiyacım var.allahım dileklerimizi kabul etsin

erkder derdini okudum canım
30 salavatım senin için..rabbim kabul eyleye

gülsenim, seçkin38, gazili09 hepinizden allah binlerce kez razı olsun. rabbim kucaklarınızı ikiz bebişlerle doldursun. selvincim tanımadıklarımdan bizzat ismime dua alma mutluluğunu öğrettiğin için yaşattığın için allah senden de razı olsun. çok duygulandım. gülsenim seçkin gazili selvin ve burdaki bütün arkadaşlarım için 30 salavat.

merhaba arkadaşlar benimde dualarınıza ihtiyacım var 2.mıcro denememden de bu pazartesi negatif sonuç aldım moralim cok bozuk.eşim bir daha denemek istemediğini söylüyor.zaten bir daha deneme imkanımız da iş hayatımız nedeniyle çok zor...yaşım 38 ümitlerimde yaşıma oranla azalıyor.eşim benden genc ve cok istiyor belki benden daha cok hemde, bu duruma cok uzuluyorum.4 yıllık evliyiz hiç hamile kalamadım hiç de korunmadıgım halde.yumurtalıklarımda tembellik varmış eşimde de kalite düşük çıkıyor.lütfen bana da dua edin.ben malum negatif sonuctan sonra ilacları bıraktım özel günümdeyim inşallah daha sonra bende dua edecegim burdaki ve diğer tüm arkadaşlarımıza.. sevgiyle kalın..

canım benim hiiiiiççççç üzülme,eşler öyle der..benim eşimde ilk mikrodan sonra yaptırmıyacağım dedi,üstelik doktor olmasına rağmen...tıp dünyasını biliyor,her geçen gün nasıl geliştiğini biliyor ,buna rağmen ikinciyi denemk istememişti..çünkü onlar da bizim gibi hayal kırıklığı yaşıyor...ben 7 aşılama üç tüp bebek yaptırdım..eşim mesleği icabı duygusal değildir..mantıklı hareket eder..ama iş kendine gelince ,o kadar umutsuz hastalara bakarken,kimini iyileşiyor,kimi ölüyor duygusal davranmazken bizim ikinci tüp bebekte sonuç negatif yine olunca ,gözlerinden dökülen o damlaları unutamıyorum..şimdiye kadar on üç yıldır hiççç ağladığını görmedim ...bu onlar için de kolay değil..üstelik benim eşim,embriyoların kalitesiz ve ,tutunma yüzdesinin zayıf olduğunu biliyordu..embriyolog arkadaşı hamilelik oranımızın düşük olduğunu söyelemesine rağmen o yine de umut etti..olmayınca çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadı...
işte senin eşin içinde kolay değil bu durum..onu da anlaman lazım..benim bir arkadaşım tek bir yumurta ve kalitesiz emriyo ile pkolu olmasına rağmen hamile kaldı..allahtan umut kesme..rabbim bizim için en hayırlısını verir..ben bu mübarek günlerde edilen duaların asla geri çevrilmediğine inanıyorum..er yada geç olacak sen merak etme..canını da sıkma ..olacak ben hissediyorum..yerimseniben

canım rabbim seninle olsun,30 salavatım ve duam senin için...opuyorumnanaktan

arkadaşlar benim de duaya ihtiyacım var.allahım dileklerimizi kabul etsin

canım merhaba vereliniortak

desteğin için ve duaların için çoookkkk sağol...

gazilim 30 salavatım ve duam senin için...

gülsenim, seçkin38, gazili09 hepinizden allah binlerce kez razı olsun. rabbim kucaklarınızı ikiz bebişlerle doldursun. selvincim tanımadıklarımdan bizzat ismime dua alma mutluluğunu öğrettiğin için yaşattığın için allah senden de razı olsun. çok duygulandım. gülsenim seçkin gazili selvin ve burdaki bütün arkadaşlarım için 30 salavat.

canım benim ne demek...

en çok kabul edilen dua insanların birbirine ettiği dua imiş...inşallah dualarımız kabul olur..ben kabul olacağına inanıyorum..er yada geç ...tanımak önemli mi birbirimizi aynı ortak acımız var...bak bu acı bizi birbirimizle tanıştırıyor zaten,dertlerimizi paylaşıyoruz..inşallah sevinçlerimizi de paylaşırız...

zemuszemus

kızlar..uhde ,pembesu ve esmergünay arkadaşlarımızda sebepsiz infertiliteymiş..hiç birini tanımıyorum ,topiclerde gezerken okudum..onlar içinde dua edelim...

ben uhde için 30 salavat getiriyorum ve dua ediyorum..isteyen pembe su ve esmergünay için okusun,farklı dillerden ,gönüllerden olsun istiyorum..istediğiniz birine sizde okuyun ,ama lütfen okuyun,belki kabul olur..

opuyorumnanaktan

kızlar gundogmadan,ahuhayat,musetta ve misskapris arkadaşlarımızda var.. tanışmıyoruz ama olsun,belki bu dualardan haberleri bile olmayacak ama ya ettiğimiz dualar tutarsa... başka topiclerde hikayelerini okudum...onlar içinde dua edelim...

gundogmadan 30 salavatım ve duam senin için...

X