Arkadaşıma DUA....

arkadaşlar sevvalcık ısımlı arkadsımız 344 u almıştı allahın ıznı ıle sayımızı tamam ladık

ewt canım son kalanı sevvalcik aldı okuma listemizin son durumunu taşınan topiğe yapmıştım ama kafası karışan olmasın tekrardan kopyalarım şu an 4444 ü tamamladık ALLAHın izniyle cumaya kadar okuyup bitirelim cuma duasını yapacaz vereliniortak

SELVıN ıÇıN , 4444 SALAVATI TEFRıCıYE OKUNACAK DUA LıSTESı

selvin : 700 aldı ( okudu bitti )

özlem80 : 250 aldı

seçkin : 500 aldı

sessiz 06 :500 aldı

gülsenim : 300 aldı

ayse.20: 500 aldım

sweet33 :500 aldım

mekselina86: 100 (okudu bitti)

35sevi35 :100 aldı

es_se: 50 aldı

rufeyde serra:50 aldı(okudu bitti)

1.73 : 50 aldı

yasemin-66: 300 aldı

aymes : 200 aldı (okudu bitti)

sevvalcik: 344 aldı

TOPLAM:4444

sevvalcim seni ekledim dua listesine canım.
arkadaşlar salavatı tefriceyi tamamladık bitmiştir dillerinize saglık ALLAH razı olsun sizden
şimdi salavatı okumak için alan kardeşlerimizden haber bekliyoruz okuduklarını haber verirlerse bizde en son selvin kardeşimiz için duamızı yapıp diğer arkadaşımıza geçecegiz okumayanlar olursada yerine başka arkadaşlar okuyabilirler...

Son düzenleme:
selvin için , 4444

selvin : 700 aldı ( okudu bitti )

özlem80 : 250 aldı

seçkin : 500 aldı

sessiz 06 :500 aldı

gülsenim : 300 aldı

ayse.20: 500 aldım

sweet33 :500 aldım

mekselina86: 100 (okudu bitti)

35sevi35 :100 aldı

es_se: 50 aldı

rufeyde serra:50 aldı (okudu bittti)

1.73 : 50 aldı

yasemin-66: 300 aldı

aymes : 200 aldı (okudu bitti)

sevvalcik: 344 aldı

TOPLAM:4444

sevvalcim seni ekledim dua listesine canım.
arkadaşlar salavatı tefriceyi tamamladık bitmiştir dillerinize saglık ALLAH razı olsun sizden
şimdi salavatı okumak için alan kardeşlerimizden haber bekliyoruz okuduklarını haber verirlerse bizde en son selvin kardeşimiz için duamızı yapıp diğer arkadaşımıza geçecegiz okumayanlar olursada yerine başka arkadaşlar okuyabilirler... [/COLOR][/B][/I][/QUOTE]

canlarım ben okudum bitirdim tekrr başlıyorum ikinci arkadaşımıza geçince okdugum sayıyı veririm
ay biran önce sıra bana gelse valla
tam tedavi aşamasındayım yarın çatlatma ignemi vurulacagım çok heyecanlıym inşallah bu kez olur hayırlısıyla inşallah

saol cnm tam ben kopyalıyodum sen yapmışsın opuyorumnanaktan
herkeze şimdiden tşkrler kolaylıkla bitirmek dileğiyle..
yanlız okuyup bitirdikten sonra selvinn'in özel adına onun kalbindeki niyeti neyse ona dua edelim

canlarım ben okudum bitirdim tekrr başlıyorum ikinci arkadaşımıza geçince okdugum sayıyı veririm
tam tedavi aşamasındayım yarın çatlatma ignemi vurulacagım çok heyecanlıym inşallah bu kez olur hayırlısıyla inşallah

rufeyde serra canım sen çok hızlısın :) bir an önce sıra sana gelsin diye galiba :1rolleyes: Allah razı olsun hayatım

kızlarrr acılmıs gerı topiğimiz sevindim walla ben cumaya kalmadan bile bitiricem Allah'ın izniyle hadi bakalım listemiz çoğalsın

canım okumazmıyım hiç seve seve okurum selvine 100 tane demiştim 200 olsun bugün bitiririm ben onu siz yazın listeye tamammı canım allah kabul eder inşallah dualarımız sendende allah razı olsun

canım sende okumak istiyormuşsun ama bitti duamız ALLAH RAZI OLSUN SENDEN bakalım diğer arkadaşlardan okumayan olursa o zaman sana istersen veririm şimdi bu duanın ne eksik ne de fazla okunmaması lazım.:1hug:

[COLOR="Purple"selvin
sweet33
erkder
seçkin38
aymes
cimcime eses
sumak
gulsenim
gazili09
mekselina86
saboli
ayse.20
sessiz06
özlem80
tuana0909
sevi35sevi
rufeyde serra
1.73
yasemin_66

haftaya sweet33'e başlıcaz inşallah
listeye adını eklemek isteyen olursa eklesin konumuzu heryere duyuralım,katılım fazla olsun dimi arkadaşlar..

Son düzenleme:
arkadaşlar benim bir fikrim var yeni bir topik açalım 4444 salavatı tefriciye duası diye açalım ozaman daha çok topiğe giren olur daha çabuk duamız biter hem
ne dersiniz çünkü başlıgımızı görenler ugramıyorlar kabul ediyormusunuz?

canım dillerine saglık
ALLAH KABUL eder inş.:Saruboceq:
tedavinde hayırlı olsun canım inş.tutarda burada hamiş oldugunu bize müjdelersin.kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar benim bir fikrim var yeni bir topik açalım 4444 salavatı tefriciye duası diye açalım ozaman daha çok topiğe giren olur daha çabuk duamız biter hem
ne dersiniz çünkü başlıgımızı görenler ugramıyorlar kabul ediyormusunuz?
[/Q
mekselina aslına bakarsan bunu bende düşündüm bnece iyi olur
diğer arkadaşlarda gelsin onlarada soralım
birde bi çok kişi uzun zamandır girmiyor,topiği yerinde bulamayınca naptılar acep kafamçokkarıştı

rufeyde serra canım sen çok hızlısın :) bir an önce sıra sana gelsin diye galiba :1rolleyes: Allah razı olsun hayatım

amin canım hepimizden ALLAH RAZI OLSUN
bence bir hafta beklemeyelim
okudukça okuyalımö toplar bi kişiye heddiye ederiz olmazmı?

amin canım hepimizden ALLAH RAZI OLSUN
bence bir hafta beklemeyelim
okudukça okuyalımö toplar bi kişiye heddiye ederiz olmazmı?

cnm bazıları çalışıyor bazılarının başka duaları hatimleri var herkez çabuk bitiremez 1 hafta yeterli bi süre
mesela ben 500 tane aldım günde 100er tane okuyorum cumaya kadar bitiririm inşallah
sen bitirdiysen yinede okuyabilirsin 2.ci sıradaki sweet33 arkadaşımıza niyet et ama...

cnm bazıları çalışıyor bazılarının başka duaları hatimleri var herkez çabuk bitiremez 1 hafta yeterli bi süre
mesela ben 500 tane aldım günde 100er tane okuyorum cumaya kadar bitiririm inşallah
sen bitirdiysen yinede okuyabilirsin 2.ci sıradaki sweet33 arkadaşımıza niyet et ama...

tamam canım benim hadii sıra bana gelsinnnnnnnnnnn:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

X