Arkadaşıma DUA....

S

selvinn

Ziyaretçi
Arkadaşlar,uzun süredir topiclerde gezdim,beni çok etkileyen hayat hikayeleri oldu...herkesin bir hayat hikayesi,herkesin bir derdi var..ama bu derdin tek ortak yanı,en büyük eksikliğimiz olan "EVLAT ıSTEĞı"....ben sizlerin öykülerini dinledikçe ,kiminde ağladım,kendimle özdeşleştirdim,empati kurdum,gözlerim doldu,boğazım düğünmlendi,hikayesini okuduğum arkadaşımın adına içimden dua ettim..burada hepimiz aynı ortak derdi paylaşıyoruz..bizi bizden iyi kimse anlamaz..aynı acıyı yaşayan,başkasının yaşadığı acıyı içinde hisseder..burada birbirimizi tanımasakta,görmesekte,bilmesekte aynı ortak acıyı paylaşıyoruz..inşallah birgün dualarımız kabul olur,rabbim bizim de hasretimizi dindirir...

En çok kabul edile dua,peygamber efendimize salavat getirdikten sonra yapılan dua imiş..dua kapıları onun adını zikretttikçe açılırmış ve kabul olurmuş..herkes istediği sayı kadar salavat getirdikten sonra ,bir üstteki arkadaşı için adıyla dua etsin ya da istediğiniz bir arkadaşınız için de olabilir ..birbirinize devamlı dua edebilirsiniz..LÜTFEN OKUYUP GEÇMEYıN,belki bir kaç dakikanızı alcak ama tanımadığınız derman arıyan birine dua edeceksiniz ,rabbim belki sizin duanızın hürmetine birini sevindirecek..unutmayın en çok kabul edilen dua,insanların birbirine yaptığı duadır...

şimdi ben ( başlığı açan ben olduğum için bir arkadaşıma okuyacağım ,isteyen bana dua okuyabilir),inşallah bu mübarek günlerde rabbim dua kapısını açar,bizim gibi birbirini tanımayan kalplerden edilen dualar kabul olur..

Başta ben topiği açarken sadece peygamber efendimize "allahümme salli ala seyyidina salliala seyyidine muhammed" diyerek dua edelim demiştim..ama arkadaşlar salavat-ı tefriciye yapalım dediler..4444 salavat-ı tefriciye okuyoruz..topiği açan ilk ben olduğum için ,ilk bana okuyorlar sağolsunlar..şimdi sıra ile birbirimize okuyoruz..katılmak isteyenler topiği takip edip,listeyi kopyalasın ve okuyacağı sayıyı yazsın..teşekkür ederiz...

selvin için , 4444

selvin : 700 aldı ( okudu bitti )

özlem80 : 500 aldı

seçkin : 500 aldı

sessiz 06 :500 aldı

gülsenim : 300 aldı

ayse.20: 500 aldım

sweet33 :500 aldım

mekselina86: 100

35sevi35 :100 aldı

es_se: 50 aldı

rufeyde serra:50 aldı

toplam: 3800

haydi arkadaşlar kalpten dualarınızı bekliyoruz...rabbim şüphesiz ki duaları işitendir..

bu da sıra ile okuyacağımız arkadaşlarımızın listesi...
selvin
sweet33
erkder
seçkin38
aymes
cimcime eses
sumak
gulsenim
gazili09
mekselina86
saboli
ayse.20
tuna0909
35sevi3
rufeyde serra
1.73

Son düzenleyen: Moderatör:
erkder arkadaşım bu dua senin için,30 salavat getirip senin için dua ediyorum ,rabbim dualarızı kabul etsin...

ezine_77 için 30 salavat ve duam senin için...

topicte okudum biraz umutsuzluğa kapılmışsın ama umutsuz olma arkadaşım ,dualar kalkanın olsun..

selvinn,

ben de senin icin 30 salavat okuyup dua ettim. Allah insallah sana akil,beden ve ruh sagligi yerinde hayirli evlatlar nasip eder. Isteyen herkese insallah. AMIN...

tedaviye başlamış başlıycak el acıp yalvaran bebiş bekleyen bütün arkadaşlarımız için 100 tane salavat getirim Allah kabul etsin inşallahhhh

selvinn,

ben de senin icin 30 salavat okuyup dua ettim. Allah insallah sana akil,beden ve ruh sagligi yerinde hayirli evlatlar nasip eder. Isteyen herkese insallah. AMIN...

canım benim çok sağol senin için 30 salavat ve duam kabul olsun...

tedaviye başlamış başlıycak el acıp yalvaran bebiş bekleyen bütün arkadaşlarımız için 100 tane salavat getirim Allah kabul etsin inşallahhhh

sweet canım ,30 salavat duam senin için..B]

sağol canım Allah razı olsun opuyorumnanaktan

arkadaşlar nickinizi yazın adınıza dua edelim..

ben..................................bana da dua edin yazın,dua edelim..bu yazıyı o anda okuyan kim varsa okusun...birbirinizden dua esirgemeyin lütfen..istediğiniz kadar salavat getirin arkadaşınız adına ( tanımasanızda ) dua edin...tabii bana da kaydirigubbakcemile3

hadi bakalım,birkaç saniyelik birşey...

ayse.20 bende varım arkadaşlar bende dua istiyorum....
sizin için başka dualarda yazabilirim mesela fetih suresinin ilk ayeti heryerde kapıları açar(tabi Allahın izniyle)
ayrıca bende bu topikte bulunanlar için 50 salavat ve dualarıım sizin için....

erkder arkadaşım bu dua senin için,30 salavat getirip senin için dua ediyorum ,rabbim dualarızı kabul etsin...

allahım, bu mübarek günlerinin yüzü suyu hürmetine selvine, bana ve burda içi anne olma isteğiyle yanan tüm arkadaşlarıma hayırlı evlatlar ver, sana açılan elleri boş bırakma yarabbim.

ayşe 20 ve erkder arkadaşım sızın ıcın 30 salavat getırıp dua ettım cumagununun mübarekliği hürmetine inşallah hayırlı evlat sahıb oluruz hepimiz

arkadaşlar bende 30 salavat getirip dua ettim
bu topikteki bütün arkadaşlar için rabbim kabul eyler inşallah
sizlerde benim için ederseniz çok sevinirim

evet arakadaşlar 30 selavat getirip dua ettim...
"Şuan bebek isteyen, aile içi sorunları olan içinde hayırlı dilekleri olan tüm arkadaşlarımın dualarını kabul et Yarabbi" Amin...
Arkadaşlar dualarınızda benide unutmayın, isteyene sırf kendisi için selavat getirip dua edebilirim..
Rabbim kabul etsin...

allahım, bu mübarek günlerinin yüzü suyu hürmetine selvine, bana ve burda içi anne olma isteğiyle yanan tüm arkadaşlarıma hayırlı evlatlar ver, sana açılan elleri boş bırakma yarabbim.
opuyorumnanaktan

ayşe 20 ve erkder arkadaşım sızın ıcın 30 salavat getırıp dua ettım cumagununun mübarekliği hürmetine inşallah hayırlı evlat sahıb oluruz hepimiz

canım çok sağol,30 salavat ve duam senin için...

arkadaşlar bende 30 salavat getirip dua ettim
bu topikteki bütün arkadaşlar için rabbim kabul eyler inşallah
sizlerde benim için ederseniz çok sevinirim

canım benim ,30 salavat ve duam senin için...

sebepsiz infertilite misin sende ??

evet arakadaşlar 30 selavat getirip dua ettim...
"Şuan bebek isteyen, aile içi sorunları olan içinde hayırlı dilekleri olan tüm arkadaşlarımın dualarını kabul et Yarabbi" Amin...
Arkadaşlar dualarınızda benide unutmayın, isteyene sırf kendisi için selavat getirip dua edebilirim..
Rabbim kabul etsin...

canım benim 30 salavat ve duam senin için...( ben dualarımı içimden ediyorum...:ecrin_bebek: tabi ki bunun için)

senin sorunun ne cimcimecim...

yine 30 salavat ve duam ayse20 için...inşaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhtüm dualarımız kabul olur...

X