kalp atışı :)

nesssli

egem benimle :)
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
875
32
41
arkadaşlar bu akşam dr gidicem 5+5 yani 6 haftayı bitirmek üzereyim 6haftada kalp atışlarını gördünüz mü ? :uhm:

biras erken galiba yinede bilmiyorum biz 8. haftada kalp atısını duyduk canım :eek:

merak ediyorum napıyım korkuyorumm endişeliyim :KK43:

korkma dua et :Saruboceq: o sana tutunucaksa dört elle sarılır merak etme... opuyorumnanaktan endişelenme stres olmakii terslik olmasın :teselli: haklısın kafaya takmakla ama güzel olucagını dusun herseyın :1hug:

evet ben 6+2 iken görmüstüm...neden duyduk diyolar anlamiyorum daha duyulmazki o haftada kalp atisi o duymak degil görmek....yanlis bilgi vermeyin cünkü ben burda görmüstüm birisi yazmis duydum kalp atisini..doktora gittim biz sadece gördük ve ben 1 hafta endise dolu oturdum ben niye duyamadim diye...onun icin o haftada duymak olmaz...ve arkadasim bazilarininki 8. haftada bile ancak görülürmüs korkma

6 hafta biraz erken duyman için Benimki 6.haftada değil 8.haftada duyuldu..Bu hafta hayırlısı ile keseyi görebilirsiniz..

canım banada 6. haftadan sonra gel edi ben biraz bekledim 8 haftaya yakın gittim her ihtimale karşı garanti olsun diye...

ben de 5.haftada göremedim kalp atışını.önümüzdeki hafta gideceğim bakalım inşallah görürüz.

evet ben 6+2 iken görmüstüm...neden duyduk diyolar anlamiyorum daha duyulmazki o haftada kalp atisi o duymak degil görmek....yanlis bilgi vermeyin cünkü ben burda görmüstüm birisi yazmis duydum kalp atisini..doktora gittim biz sadece gördük ve ben 1 hafta endise dolu oturdum ben niye duyamadim diye...onun icin o haftada duymak olmaz...ve arkadasim bazilarininki 8. haftada bile ancak görülürmüs korkma
=
6+4 de duymustum arkadasim 6+2 de duydu, gormek degil kulaklarimizla duymak, yani duyulur. ama herkesin erkenden duyulcak diye de birsey yok daha gec de duyulabilir.

=
6+4 de duymustum arkadasim 6+2 de duydu, gormek degil kulaklarimizla duymak, yani duyulur. ama herkesin erkenden duyulcak diye de birsey yok daha gec de duyulabilir.[/QUOTE

ama bana 10.hafatda bile dinlettirmedi bende sandimki daha duyulmaz cünkü bi kac sitede okumustum...sizmi istediniz duymayi yoksa her doktor yapiyormu???

ben 7 haftalık hamileğim keseyi gördük ama başka bişey görülmedi acaba bende sorun mu var? çok endişeleniyorum

ben 5+3 iken duymuştum umarım sen de duymuşsundur ama daha geç haftalarda duyulması da normalmiş doktor seni yönlendiriyor zaten

X