Jinemed mi Acbadem mi?

mia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2007
273
78
Kızlar merhaba,

Birkaç ay sonra inşallah çocuk çalışmalarına başlayacağım. Ama 3 ay öncesinden doktor kontrolü olup folik asit almaya başlamak faydalı diye duydum. Sigorta şirketimin karşıladığı jinemed veya Acıbadem Maslak hastanelerinden birini seçip orada doğuma kadar devam etmek istiyorum inşallah. Bu konuda bana doktor ismi ve bu iki hastane hakkında bilgi ve öneride:emir_bebek: bulunabilirseniz sevinirim

Sevgiler

ıkisine de gitmedim ama Acıbadem Maslak çok güzel ve tahmin ediyorum çok da donanımlı bi hastane.Jinemed ufak bi hastane.Yani çocuk doktoru bebek yoğun bakım ünitesi falan nasıldır araştırmak lazımdır.Jinemed'de yılların hocası Teksen Çamlıbel vardır.Kimileri çok iyi diyo kimileri de kötülüyo ama çok eski ve iyi bi doktor diye bilirim.Ben de oraya gidip gitmemekte kararsız kaldım.Sonra bi doktor tanıdğımızın tavsiyesiyle Metropolitan Florence Nightingale'deki bi doktora karar verdim.Şimdilik memnunum.Bu doktor işi gerçekten çok zor.Allah hepimize sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşallah.

tesekkürler glnk hayırlısı olur insallah. Hamile misin Allah mutlulukla kucağına almayı nasip etsin canım

Ben jinemed te tedavi gördüm,hamile kaldım ve hala oraya gidiyorum,drum Melike Batukan çok iyi donanımlı bir dr,hastanede çok elit ve kaliteli...elini kolunu sallayan gidemiyor çok kalabalık değil o yüzden ilgi mükemmel...şiddetle tavsiye ederim...

Kızlar merhaba,

Birkaç ay sonra inşallah çocuk çalışmalarına başlayacağım. Ama 3 ay öncesinden doktor kontrolü olup folik asit almaya başlamak faydalı diye duydum. Sigorta şirketimin karşıladığı jinemed veya Acıbadem Maslak hastanelerinden birini seçip orada doğuma kadar devam etmek istiyorum inşallah. Bu konuda bana doktor ismi ve bu iki hastane hakkında bilgi ve öneride:emir_bebek: bulunabilirseniz sevinirim

Sevgiler
çok zaman geçmiş ama jinemed e gittiniz mi?

X