burun estetiği

X

xxlamia

Ziyaretçi
dr nebil bozdoğana burun estetiği olan varmı lütfen bana bilgi verirmisiniz:

ben de ankarada iyi bir doktor arıyorum ama yazan yok ssanırım

uzun zamandır yazılmamış 25 mesaj hakkı için yazıyorum kusura bakmayın kızlar

ama ameliyatlarda şans faktörü de çok önemliymiş %40 şans diyorlar gibi

benim burum derim kalın olduğu için soru işaretlerim dahada çok artıyor :/ çok kararsızım.

ancak iyi bir doktor oldu mu içimiz rahat edebilir

haklısın canım yüklediğim resimlere bir bak istersen bugun ameliyatımın beşinci günü insan sonuçta tanımadığı birine yüzünü emanet ediyor ve sağlığını da bende ilk gğne kadar hep aynı kaygıyı hissettim ama doktorumdan çok memnunum ne kadar ince iş çıkardığı zarar vermeden yapıcı olumlu bir operasyon yaptığı ortada ihsan bey in ve bu da benim psikolojimi olumlu etkiledi tabii operasyonla ilgili soruların varsa sorabilirsin bu arada yani ameliyat sırası sonrası doktorumla ilgili..

kızlar özür dilerim ama her konuya bunu ekleyeceğim mesaj sayımı doldurmalıyım

burun estetiği için kimi tavsiye edersiniz?

Ben op. Dr. Abdulkadir Goksel'i oneririm. Dogal ve kisiye ozel burunlar yapiyor. Ben hem burun hem de cene ameliyatim pldu ayni anda. Resimlerim profilde yuklu. Fikir olmasi acisindan bakabilirsiniz

Ben İstanbul Anadolu yakasında Doç.Dr.Serkan Yıldırım'a burun ameliyatı oldum.Çok korkmayın derim zaten öncelikle görüşüyosunuz,sizlere herşey anlatılıyo.Daha önce ameliyat olmuş hastaların burunlarının öncesi-sonrasını görüyosunuz.Sizlerle herşey en başından konuşuluyo.Ben burnumdan çok memnunum,hiçbi sıkıntıda yaşamadım.Umarım sizde istediğiniz burunlara kavuşursunuz :)

X