Kontakt Lens Tanita Tikaram Sarı (Yeşil) Lenslerim

6448.jpg

güneşte de böle çağla yeşili gibi duruyor. acaba sarı dediğiniz de öyle bişey mi yani acaba aynı renkten mi bahsediyoruz :S

Samantha çok çok doğal duruyor söylememiş olsan hayatta anlamazdım lens olduğunu güle güle kullan. Ama baya koyu bir renk tanitanın yeşili heralde flashlı olduğu halde çok koyu çıkmış. Nasıl tepki alıyorsun çevrenden bakınca gözlerinin renkli olduğu anlaşılıyor mu?

ben en sonunda vsy lensi aradım ve görevli bayana sordum...sarı ve yeşili varmış ayrı ayrı arkadaşlar.yani dört renk var sarı,yeşil,mavi ve gri.yalnız çok ilginç yeşili sarıdan daha koyu durur dedi...samantha bende nasıl tepkiler aldığını merak ediyorum doğrusu çünkü sarısı çok çok belli değil açıkçası yeşil değil de ela gibi duruyor daha cok alacaklara söyliyim ben yeni arayışlara girdim biraz daha belli olsaydı keşke

bal rengı ıstemiştım bunu demişlerdı ıyıkı almamışım bıldıgın yeşil..ama dogal

kendi gözümü de gördükleri için tabi biliyorlar lens olduğunu ama çok doğal durduğunu söylüyorlar. aydınlık bir yerde duruşunu daha çok beğeniyorum çünkü dediğiniz gibi koyu bir yeşil ama yeni bir ortama girseniz anlamaz kimse lens olduğunu o derece. gözünüz açık kahveyse süper durur bence benimki koyu kahve çünkü. ben sarısını bilmiyordum söylediğiniz süper oldu kızlar bir de onu deniyim bakalım o nasıl olcak daha açık durcağını düşünüyorum.

samantha sarısı daha açık durur dedi...hatta dedi ki biz önce yeşilini çıkardık,baktık çok fazla değişim yapmadı,sonra sarısını çıkardık o daha cok acıyor dedi.ben de sasırdım.çünkü yeşil daha belirgin daha acık bi renk değil midir?? ilginç geldi bana
o zaman ben yeşile hiç bakmıyım diye karar verdim

samantha sarısı daha açık durur dedi...hatta dedi ki biz önce yeşilini çıkardık,baktık çok fazla değişim yapmadı,sonra sarısını çıkardık o daha cok acıyor dedi.ben de sasırdım.çünkü yeşil daha belirgin daha acık bi renk değil midir?? ilginç geldi bana
o zaman ben yeşile hiç bakmıyım diye karar verdim

doğru düşünmüşsün yeşil koyu duruyor sarı daha da iyidir o zaman heralde. ben de artık doğallığından sıkıldım çünkü "ben burdayım" desin istiyorum :)

mrb kızlar
ben geçen yıl ankarada bi yerde hem göz muayenesi olmuştum hem de lensi oradan alacaktım.gözlerim numaralı olduğu için şeffaf almaya karar vermiştim ama kumralım bi de yeşil lenslerden deneyim dedim kıza.getirdi bi kaç tane.gözlerim ela açık kahve gibi.sanırım tanitanın yeşilini getirdi kız.ben lens mi var gözümde şu an diye sordum kız evet dedi:)bunun kendi gözümden farkı yok dedim.neyse tanitanın yellow unu getirdi sanırım.baya bi yeşil oldu gözlerm hem de açık yeşil fıstık yeşili gibi.fiyatını sordum 180 dedi.o an şeffaf bütçeme daha uygundu.iyi ki de almamışım nette fiyat çok daha düşük.ama çok beğendim markası ne dedim.söylemedi arayın dedi ben not alayım biz göndeririz.not alırken karalar gibi tani kısmını gördüm.daha önce de bu kız başka yeşili var mı bu markanın dediğimde sadece 3 renkten oluşuyo demişti.yani nette de araştırdığıma göre kesinlikle tanita.her neyse ben çok beğendim.taktığımda ışığa doğru gittim öyle baktım aynaya.kendi gözüm kadar doğaldı.merak eden ve almak isteyen arkadaşlara önerim eğer gözünüz açık kahveyse yemyeşil olacak muhtemelen,orta kahveyse ela olacak.

samantha sarıyı da bi takıp öyle al çünkü bende var gözüm cok koyu değil orta kahve,çok açmadı ne biliyim bazen ela gibi duruyor bazen yeşil oluyor gün ışığında bi arkadasım kahverengi dedi,yani ben birazcık daha belirgin bişey aramaya başladım...

evet angelnese nin dediği gibi acayip doğal bi lens bundan doğalı var mıdır bilemiyorum custom lens dedikleri flandır herhalde,ben de sarısı var cnm dediğin gibi orta kahve gözüm elamsı yeşilimsi durdu cok harika bi lens ama iyi ki oradan almamıssın çünkü ben daha bikaç hafta önce 120 milyona aldım kadıköyden

daize sadece 180 dese yine iyi:))ankarada lens dünyası mıydı neydi adı.250 ama indirim var dedi 180 dedi:)))bence en doğal lens. adoreyi merak eden arkadaşlar bende yeşili var ama sarısını da denemiştim.bi kere her durumda kocaman gözbebeklerim olmasına rağmen kendi gözüm içinde görünüyodu ama açık renk olduğu için belli değildi.ayrıca tanita kadar doğal değil,bariz bi değişiklik olmamasına rağmen hemen anladı herkes:)) ayrıca lensin kenarında uzun kısa çizgiler var ve şeffaf lensi alıp kenarını boyamışsın gibi:))ama yine de çoğu lense göre doğal.tanitayı tek geçerim

daize bence tanita sarı güzel olmuştur canım.çünkü ne kadar belirgin istersen o kadar doğallıktan uzaklaşırsın.bu benim fikrim:))bir de muhtemelen saçın açık renk bu da gözlerinin öne çıkmasını engelliyor olabilir kahverengi görünmesinin sebebi bu olabilir.daha koyu saç renginde ela yeşil arası göz rengin ortaya çıkmaması mümkün değil.ben şaçımı yanlışlıkla koyu renge boyadığımda kendi göz rengim daha belirginleşmişti.

evet angelnesecim benim sacımda sapsarı röfle var su anda öfff...ondan belli olmuyor şöyle koyu kahve filan olsa sacım yemyeşil durur eminim,aldığım yerdeki bayan bile lens takıp takmadığınızı su an anlıyamıyorum demişti o kadar doğal:)))) tanita delisiyim yahu napıyımhihoyyyt

tanita delisi olmakta haklısın canım, benim göz kuruluğu rahatsızlığım olmasa hemen alcam ama korkuyorum işte diğer lensler gibi çöpe giderse diye.hevesim kursağımda kalır valla.lens için koca bi saçı değiştirmek zor olabilir:))merak ettim gözündeki duruşunu doğrusu.bende de çok fazla açık durmuştu rengi bildiğin fıstık yeşili.daha koyu olsa iyi olur demiştim hatta.işte herkesin derdi başka:))

yahu benim gözüm de ela .. bazen yeşil gibi oluyor.. dereceli şefaf lens kullanıyorum tanita sarı nasıl olur acaba?

kizlar bende tanita kullaniyorum sarisini ve kesinlikle degistirmem gozlerim acik kahveye yakin ela yesil gibi duruyor bende cok begeniyorm..

Arkadaşlar ben tanita sarı kullanıyorum bir arkadaşım yeşil renk lens hiç yakışmamış sana dedi...Nasıl moralim bozuldu anlatamam,ya ben bu lensleri çok büyük hevesle aldım takıyorum,güzel de durduğunu düşünüyorum...Ama arkadaşım güzel olmamış dedi ki bu arkadaşıma da güvenirim.Ela veya acık kahve al dedi.Of ya...Moralim cok bozuk

X