arkadaşlar hamilelikte ishal yaşayan var mı

toby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
18
0
ben 8 hafta 3 günlük hamileyim 5 haftadan beri midem bulandığı ve hiç canım istemediği için hiçbirşey yiyemiyorum. Sadece galete, çubuk kraker, tost makarna gibi karbonhidrat alabiliyorum. Süt içemiyorum biraz yoğurt puding falan... 3 haftadır hiç et yemediğim için midir bilmem hep ishal olarak tuvalete çıkıyorum. Önce folik asit yada kan ilacından zannettim ama değiştirmeme rağmen ishalim geçmedi acaba beslenme şeklimden mi kaynaklanıyor? Lütfen fikirlerinizi paylaşın benimle neyapmalıyım....

o yazdığın gıdalarla nasıl ishal olabiliyorsun?? bravo valla..bende akşama kadar meyve,incir,kaysı,komposto,actıvıa...yine kabız,yine kabız..ekmek,makarna yemeyi özledim..zaten iştah ta yok da,böyle olunca iyice hasret kaldım..ilginç..herkesin bünyesi farklı demek!!

bende 9 haftalık hamileyim. bir kaç gündür bende de ishal var. hatta iki gün önce de ateşlendim. şuan iyiyim ama ishal hala devam ediyor.

benimde bğırsaklarım çok çalışıyo ama dr demir ilacından kaynaklı olabiliceğini söyledi

bende hamileliğimin başında isal olmuştum çeşme suyu içmein hazır su için ben suyu değiştirdim geçti

X