Dudagim ucukladi,bu durumda oruc tutabilir miyim?

Nelya

NiLoVski
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
4.748
10
35
Merhaba kizlar,ramazan ayi girdiginden hic oruc tutmadim,tutmak isterken hastalandim tutamadim,bugun hastaligim tamamen bitiyor ve ben yarin tutarim dedim ama bugun de dudagim ucukladi.ve ben ona Zoviraks diye bi krem vuruyorum.sizce orucu bozarmi bu?

öncelikle sık sık uçuk çıkaran biri olduğum için ne kadar can sıkıcı bişey olduğunu biliyorum ve geçmiş olsun diliyorum.:sinifsinif:
kullandığınız ilacı yalamadığınız müddetçe bir sakıncasının olduğunu düşünmüyorum sonuçta bir şey yiyip içmiyorsunuz ki.hayırlı ramazanlaropuyorumnanaktan

öncelikle sık sık uçuk çıkaran biri olduğum için ne kadar can sıkıcı bişey olduğunu biliyorum ve geçmiş olsun diliyorum.:sinifsinif:
kullandığınız ilacı yalamadığınız müddetçe bir sakıncasının olduğunu düşünmüyorum sonuçta bir şey yiyip içmiyorsunuz ki.hayırlı ramazanlaropuyorumnanaktan

saol canim.cocuklugumdan beri bu dertle bogusuyorum ve sanirim omur boyu da bogusucam,cunku bu virusa hicbisi etki etmiyor.iste ben de ondan endiseliyim,yara agzimin kenarinda olsa sormazdim bu soruyu.alt dudagimin ortasindan icine kadar ucuk var.krem surmezsem cok canim yaniyor.igrenc bi duygu.soruma yanit verdigin icin tesekkurler

X