Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Mezoterapi uygulaması

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

senem1979

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
5
0
Arkadaşlar selam
Ben saçlarımın dökülmemesi,saçlarımın sağlıklı olması için biraz netten araştırma yaptım ve saç mezoterapisi diye bir yöntem duydum...sizlerden ricam saç mezoterapisini uygulayan varmı?varsa sonuç ne oldu?olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir...???Beklıyorum yorumlarınızı:teytey:.....

ben de böyle bir başlık açmıştım ancak cevap gelmedi.arkadaşlar bilgisi olan yok mu? daha önce uyugulayan birileri var ise tecrübelerini paylaşsın lütfen.

2007 yilinda mezoterapiye gittim. tedavi esnasinda faydasi oluyor ama birakinca yine dökülüyor her zaman yaptirmak lazim. acikcasi ona ayircak o kadar zamanim yok bir de inancim kalmayinca vazgectim. bu sadece benim sacim icin de gecerli olabilir cünkü cok zayif ve ince telli.

2007 yilinda mezoterapiye gittim. tedavi esnasinda faydasi oluyor ama birakinca yine dökülüyor her zaman yaptirmak lazim. acikcasi ona ayircak o kadar zamanim yok bir de inancim kalmayinca vazgectim. bu sadece benim sacim icin de gecerli olabilir cünkü cok zayif ve ince telli.

arkadaşım tedavi esnasında fayda gördüysen neye inancın kalmadı anlayamadım?bir seans kaç dakika sürüyor ve kaç seans yaptırdın?

acıyormu uygulama sırasında... kafaya ıgnelerle vıtamın enjekte edıyolar cunku.. acı ne kadar..

arkadaşım tedavi esnasında fayda gördüysen neye inancın kalmadı anlayamadım?bir seans kaç dakika sürüyor ve kaç seans yaptırdın?

tedavi esnasinda fayda görüyorsunuz ama tedaviyi birakinca yine dökülmeye basliyor diye ilk mesajimda da yazmistim. her zaman yaptirmak gerekiyor. kalici bir cözüm degil.bir seans 40 dk fln sürüyordu benim aci esigim yüksek oldugundan cok rahatsiz olmadim. 4-5 seans gitmistim. her hafta yada 15 günde bir gidiliyor. fiyat da 160 euroydu. nisantasinda bir dermotologa yaptiriyordum.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, ben bu konuyu çok detaylı araştırmıştım. ilk başlarda yoğun bir tedavi uygulanıyor fakat aylar geçtikçe uygulama sayısı azalıyor. Birde önemli olan, bu tedavide kullanılan ilaçların hepsi FDA tarafından onaylanmamış. Yaptıracağınız yere bunu sorun. Ben henüz yaptıramadım. Fakat çalışmaya başladığımda ilk işlerimden biri olacak. Bende PKOS sonucu dökülme oluyor. Bunun etkisiyle cildimde aşırı yağlanma olduğundan akne ve saç dökülmesi yaşıyorum. Doktorumun dediği "önce yağlanma sorununu halledip, gerekirse sonra mezoterapi uygularız" olmuştu.

mezoterapi yapan yerle telefonla konuştum kadın istenilen düzeyde sonuç alınamadığını söyledi.vazgeçtim yaptırmaktan

X