Erkek İnfertilitesi varikosel ameliyatı sonucunda hamileyim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

massive27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
79
4
kızlar eşim 1,5 sene önce varikosel ameliyatı oldu ancak dr ilaç vermedi değerler iyi dedi ancak 1 yıl sonra başka bir dr gittik ve bize ilaç tedavisi önerdi eşim 6 ay ilaç kullandı bu ay dr gidecekti ancak günüm gecikti ve test sonucu pozitif çıktı hala inanamıyorum hala kalp atışlarını duymadık 2 hafta sonra duyacağız inşallah. çok mutluyuz Allah herkese nasip etsin diye sürekli dualar ediyorum.. çok ümitsizliklere kapıldım hala bu ay test sonucunu beklerken bile olumsuz düşünüyodum ama oldu işte inşallah 9 ay sağlıklı geçer. umutsuzluğa kapılmayın lütfen. ve bir öneri yumurtlama testi alın ve test pozitif çıktıktan sonra 3 gün ilişkide bulunun sanırım bu da işe yaradı bizde . bir dr gitmeyin birkaç drdan fikir alın.ilaç tedavisi işe yarıyor. umarım olmayan herkese umut olmuşumdur. hala inanamıyorum hiç olmayacakmış gibi geliyordu ama işte oldu. eşimin kullandığı ilaçlar da l-argine,klomen ve e vitamini.

tebrikler bizim de 3 ay bitecek 24 eylül de ama hemen kontrole gitmicek ekim sonunu beklicez ben de o zaman ilaç alır yılbaşını çok geçirmeden hamile kalırım yani kalsam keşke die düşünüorum dua ediyorum.Allah herkese nasip etsin tabi isteyenlere
sana da kolay hamilelik diliyorum kıymetli bebeğin seni hiç üzmez inşşallah

kızlar eşim 1,5 sene önce varikosel ameliyatı oldu ancak dr ilaç vermedi değerler iyi dedi ancak 1 yıl sonra başka bir dr gittik ve bize ilaç tedavisi önerdi eşim 6 ay ilaç kullandı bu ay dr gidecekti ancak günüm gecikti ve test sonucu pozitif çıktı hala inanamıyorum hala kalp atışlarını duymadık 2 hafta sonra duyacağız inşallah. çok mutluyuz Allah herkese nasip etsin diye sürekli dualar ediyorum.. çok ümitsizliklere kapıldım hala bu ay test sonucunu beklerken bile olumsuz düşünüyodum ama oldu işte inşallah 9 ay sağlıklı geçer. umutsuzluğa kapılmayın lütfen. ve bir öneri yumurtlama testi alın ve test pozitif çıktıktan sonra 3 gün ilişkide bulunun sanırım bu da işe yaradı bizde . bir dr gitmeyin birkaç drdan fikir alın.ilaç tedavisi işe yarıyor. umarım olmayan herkese umut olmuşumdur. hala inanamıyorum hiç olmayacakmış gibi geliyordu ama işte oldu. eşimin kullandığı ilaçlar da l-argine,klomen ve e vitamini.

allah kucağına almayı nasip etsin inşallah ne güsel habeler bunlar benim eşim salı günü oldu ameliyat dr ilaç vermedi ama ben evicap aldım l-argine de alıcam solgar dan ama klomen hakkında bir bilgim yok ilç mı vitamin mi o

tebrik ederim canım.allah eline almyadı nasip etsin inşallah.benim eşimde ocak ayında oldu ameliyat.bakalım bizde bekliyoruz.1 negatif aşılamamız var.canım en son sperm değerlerinizede yazarmısın.benim içinde bir bilgi olur.tekrar tebrikler.a.s.

X